folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder CW, "Çok Eziksin" Başka Bir Şey Demiyorum..

CW, "Çok Eziksin" Başka Bir Şey Demiyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    LiL_CaT bunu yazdı:
    -----------------------------

Beyler bu CW pardon WC hakkında konular açmıyalım reklamları olmasın.Tahribat'a uzun zamandır girmiyordum.Giriyim bir bakıyım ne var ne yok diye girdim...

CW'yi ilk kim hackledi? (zaten bi kere hacklendi)

Cevap: Hothackers Team ( Bildiğiniz EFSANE Hacker Topluluğu )

Eee ben kimim tabi ki "LiL_CaT" (Eskiler ve Tahribatın Abileri tanır)

Uzun zamandır uğraşmıyorum bu hack işlerinle ama yine el atabilirim heran. :)

Yapma gözünü sevim :) Seni değil tanımak mal bile demem sana :D hatırlıyorumda ortalarda gezişini ht de mod oldun fln buradan banlanmıştın vs , hothackers da yalan oldu zaten birşey kalmadı geri , asıl kafama takılan  "(zaten bi kere hacklendi)" lafındır. Madem bilmiyorsun susta batma iice (:

Cw yi Tahribattır ilk hackleyen yok değil de hadide bozayım bir güzel 

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tbt kadar geçmişi olan bir hack sitesi gösterin ?

Tbt kadar iyi yazılım yapan bir hack sitesi ?

Tbt kadar forum düzeni olan ?

Tbt bir kültürdür hack siteleri için ..

Bir konuşma ..

Birisi - hangi hack sitesindesin ?

RemotE - Tahribat ..

Birisi - ilkler unutulmaz herşeyi öğrendiğim site.

RemotE - bi hatırasımı var ?

Birisi - Hack e başlamama sebeb olan o site. ve şimdi bir hack sitem var . ama aslımızı inkar etmeyiz Tbtliyiz.

:)

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    RemotE bunu yazdı:

Birisi - Hack e başlamama sebeb olan o site. ve şimdi bir hack sitem var . ama aslımızı inkar etmeyiz Tbtliyiz.

:)

Tahribat Respect!!! 

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    alp bunu yazdı:
    ----------------------------

Adam çok komik bi fıkra yazmış, akp ile ilgili, biraz da dokunduranından hemen uçurdular mesajı, bi okuyan ben vardım herhalde fıkrayı :)..
    hoca fıkrayı anlat da biz de gülelim :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

Bana çemkiren Jeen'e ithafen: Yaw niye laf anlamıyorsun? Sen malsan bilmem de ben hiç akıllı olduğumu iddia etmedim..

Kuyruğuma basılmış..Ulan benim kim kuyruğuma basacak..diyorum ya cw hep silse üyeliğimi ki zaten ben kullanmıyorum şeyimde olmaz :) (küfür yasaktı) .. Yok yarbaylığı varmış falan diye konuşuyorsun..Sana üyeliği göstereyim gir bi bak..Benim üyelik olduğunu da hemen anlarsın çünkü üye adım, ismim ve soyismimden oluşuyor...Sonra; ben uzuuun süredir kullanmadığım o üyelikle bir girip bakayım dedim, hatta sql sorunu ile ilgili forumlarında bir şey var mıdır diye merak ettim, o sırada bir siyaset konusuyla bir fıkra gözüme takıldı onları okudum ama fıkrayı hemen uçurdular, siyaset konusunda da muhalefet mesajları sildiler.. Kaldı ki üyeliğimi kullanan arkadaşım da hep söylüyor forumlarında farklı fikir beyan etmenin çok zor olduğunu mesajların uçurulduğunu falan..

Tbt'ye gelince..Ben burda bir çok kez insanların ideolojilerini tartıştığı, akp yanlısı mesajların yazıldığını gördüm ancak bu mesajlar silinmedi yalnızca akp'yi sevmeyen kişiler tarafından tepki gördü ve bu çok normal..Ama adam senin istemediğin bir şey yazdığında o mesajı uçurursan forumun hiç bir özelliği kalmaz sen sevmediğin düşüncedeki yazıları kendi yazılarınla gölgede bırakırsın, silerek değil..Ben bunu anlatıyorum..Tekrar ve tekrar söylüyorum cw gibi bi siteden dolayı benim kuyruk acım olamaz.Kimisi rütbeden bahsetmiş, üyeliğimin rütbesi var zaten ama kullanmıyorum şeyimde de değil..

Ben bi foruma takılıyorsam, önce düşünce özgürlüğü, paylaşım ortamına bakarım..Yoksa forumun başka ne özelliği var ki?? Fikir beyan etme yeri değil midir forumlar ??

Cold-m4; fıkraya ilk okuduğumda çok gülmüştüm, şu an internetten buldum aynı fıkrayı.Bu fıkrayı çok duymuşsundur, farklı versiyonları olan bi fıkra:

Erdogan, dis destek aramak için Ingiltere'yi ziyarete gitmis.Ziyareti sirasinda kraliçe tarafindan çay içmeye davet edilen Erdogan,kraliçeye kendi liderlik felsefesinin ne oldugunu sormus.Kraliçe de "Çevremi akilli insanlarla doldurmak!"cevabini vermis.Erdogan bunun üzerine kraliçeye çevresindeki insanlarin akilli olup olmadiklarini nasil ayirt ettigini sormus. Kraliçe,"Onlara dogru sorulari sorarak ayirt ediyorum."
    diye yanitlamis ve "Izinverin göstereyim." demis. Kraliçe hemen Tony Blair'i aramis ve Sayin Basbakan,lütfen bu soruya cevap verin: Annenizin bir çocuguvar,babanizin birçocugu var ve bu çocuk sizin ne kiz, ne de erkek kardesiniz.Kimdir bu?" diye sormus.Tony Blair: "Bu benim majesteleri!"diye
    yanitlamis.Kraliçe: "Dogru.Tesekkürler,iyi çalismalar Blair."demis ve Erdogan'a dönerek: "Gördünüz mü Sayin Erdogan?" "Evet majesteleri, çok tesekkürederim, bu metodunuzu kesinlikle kullanacagim." diyerek oradan ayrilmis. Yurda dönüsünde hemen Unakitan'i yanina çagiran Erdogan "Kemal Abi sana soracagim bir soruyu cevaplamani istiyorum demis"". Unakitan: "Tabii efendim,nedir?"Erdogan:"Annenizin bir çocugu var, babanizin bir çocugu var ve bu çocuk sizin ne kiz, ne de erkek kardesiniz.Kimdir bu?"saga bakmis, sola bakmis düsünmüs, tasinmis ve en sonunda:"Efendim bunu biraz düsünüp sonra size cevap versem?" demis.Erdogan kabul etmis ve Unakitan oradan ayrilmis. Vakit kaybetmeden Bakanlar Kurulunu toplantiya çagirmis.Saatlerce bu soru üzerinde düsünmüsler,ama bir cevap bulamamislar. En sonunda Kemal Unakitan, Kemal Dervis'i aramis ve durumu açikladiktan sonra: "Annenizin bir çocugu var,babanizin bir çocugu var ve bu çocuk sizin ne kiz,nede erkek kardesiniz. Kimdir bu?"Dervis:"Bunda bilemeyecek ne var,tabii ki benim!"
    diye yanitlamis.Cevabi alan Unakitan hemenTayyip'i arayarak:"Cevabi buldum efendim,kim oldugunu biliyorum, "Sayin Kemal Dervis" demis.
    Tayip büyük bir hayal kirikligiyla cevap vermis:"Yanlis cevap Kemal Abi,dogru cevap "Tony Blair"idi

Hocalar ayrıca, konuyu sağından solundan çekip bana bok atmaya çalışmayın, anlattığım, söylediğim şey belli..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jeen
    Jeen's avatar
    Erkek

innaaa saaabirin :D

olm sen harbi malsın, nerenden anlıyosun lafı anlamıomki.

bak böyükçene harflerle yazacam nasıl bi mal oldugunu eyi oku.

WC KURULDUGUNDAN BERİ ÖYLE. ADAMLAR İNKARDA ETMİYOR. AMA SENİN GİBİ MALLAR SIRF UYELERE HOŞ GÖRÜNMEK İÇİN BÖLE SAĞA SOLA BOK ATIP KAHRAMAN EDASIYLA KONU AÇIYOR. HULEAYNN WC DENEN YER HEP ÖLE ZATEN, HERGÜN BİRİMİZ KONUMU AÇALIM.

şu olabilir, ilginç önemli, geyiq malzemesi bişey çıkar WC de yada baska yerde, gelir babalar gibi açarsın konuyu, bakın ulan ezikler ne yapmış dersin. bizde geçeriz dassaamızı. ama cw nin bile kurulalı beri kabul ettigi bişey için konu açıp trübün yapmamın maanası yok evladım.

yok yarbay nickiyle sql hatasına baqmaya gitmishte bilmem ne :D Yuruuuuuu kim tutar seni yarbayım :D

2004"ten beri ziyaretçi... ulan simdi gördüm bu kayıt forumu yaw, tahrikey üye kodu falan ne ayaktı ya? kefaletle sanıyodum ben amk :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

Hoca benim yazdığım dediğim belli eğer modlar yöneticiler konuyu silmiyorlarsa sorun yoktur..Ben gördüğüm bişeyi yazdım..Sen niye bu kadar gocundun onu anlamadım..

Ben orda yarbaylık yapıyorum diye bişe demedim, üyeliğim yarbay..mikimde de değil anladın mı? Kullanmıyorum zaten..Dediğim gibi bi sql hatası ile ilgili girdim forumlarına hatta o akşam tbt'de de konu açtım..

cwnin kabul ettiği bişeymiş, banane hatta sanane..Ben gördüğüm bişeyle ilgili konu açtım..Kimse gocunmuyo da sana noluyo??

Hem ezikliğe bak..hem cwnin kabul ettiği bişe diyosun hem de sağa sola bok atma diyosun..ben yaklaşık 2 yıldır cwye her fırsatımda bok atıyorum, atmaya da devam edicem..Bi itirazın mı var? Olamaz gerçi de :)

Ayrıca bi daha bana evladım falan deme, ben akıllı konuşuyorum sen de akıllı konuş

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcqlock
    pcqlock's avatar
    Erkek

eziklik başkasıyla uğraşmaktır

siz hiç bir abinin kardeşiyle uğraştığını gördünüzmü veya bir karşein abisiyle uğraşmadığı günü

siz farkına varmadan kendinizi küçültiyorsunuz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuareq
    tuareq's avatar
    Erkek

Eziklik başkalarına imrenmek ve onlarla uğraşmaktır

burada bu konun ne anlama geldğni anlamadım  arakdaşlar böyle siyaset vari şeyleri  sitelere alet ederik biyere varılmaz ve CW nin büyüklügü burda bi kaç kişinin demesiyle küçülmez zaten site işlerinden anlayan birisi sitenin ne kadar  güzel tasarlanmış ve ayarlanmış olğunu görür Son söz başkalarının üstüna basarak biyerlere asla gelinmez ....

Her iki siteye de takılıyorum  herkes isteğini yapabilir saygılar...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    tuareq bunu yazdı:

Eziklik başkalarına imrenmek ve onlarla uğraşmaktır

burada bu konun ne anlama geldğni anlamadım arakdaşlar böyle siyaset vari şeyleri sitelere alet ederik biyere varılmaz ve CW nin büyüklügü burda bi kaç kişinin demesiyle küçülmez zaten site işlerinden anlayan birisi sitenin ne kadar güzel tasarlanmış ve ayarlanmış olğunu görür Son söz başkalarının üstüna basarak biyerlere asla gelinmez ....

Her iki siteye de takılıyorum herkes isteğini yapabilir saygılar...

tuareq =  Tu@rek mı laa yoksa eskı wc  yonetıcısı ?

bende bı ara ortaokul cagında mal gıbı takılmıstım wc ye ama heyk ıcın degıl sıkısınca rahatlamak ıcın :D :D :D 

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 8543 Toplam Mesaj: 56