folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cw Ye Ezik Derlerdide İnanmazdım :)

Cw Ye Ezik Derlerdide İnanmazdım :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Forumu dolaşıyorum zitemin benim yöneticilerin birine Cw li biri şöyle bişi yazmış :)

sağ tuş kilidinden bahsediyor Bu geri zekalı arkadaşımız resimlerin üstüne gelince sağ click yasağı var ama ben koymadım temayla birlikte geldi :) o dağil birde benimle irtibata geçin demiş saf sanki açık buldu :) ha cwli olduüunu nasılmı anladım

ÖYLE BİR KAÇ TANE GİFLE RESİMLE ADMİNLİK TASLAMA NE ADMİN BIRAKIRIM NE MODERATÖR BIRAKIRIM ADAM OL BAŞKA YAZIDA YAZMAYACAM UYARIDA YAPMAYACAM SANA..! (C.W HACK 84 )

Bu yukarıda mesajı yazmış :) CW artık postlamı hack yapıyo :) hayır cw şöyle böyle derlerdide inanmazdım hak veriyorum artık :) uyarmış arkadaş bide sağ kliğin çözümünü bulmuş ya artık admın paneline girer :)))

akşam akşam çok güldüm sizde gülün diye koydum 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

zuhauhauh sağ tuş kilidimi kaldı a.q :D bizimkiler orta tuşu bile çözdü :(

mesüncürünü alayım irtibata geçeyim :d

birde print screen diye bi melet var :D havada karada alırım olmadı ekranın resmini fotograf makinesi ile çekerim

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    ooo adam ustahacker :D

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    Ne yani şimdiye kadar wc nin mal bi yer olduğuna innamıyo muydun onlarca şeye rağmen? :S

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Arkadaşlar suan acıkcası bu müridden acayip tırstım.Bu adam sağ tus engelini falan kaldırabiliyor ya artık olay bitti.Lütfen burda bu arkadasla t@şşack geçemeyin.

Aksi takdirde sonumuz hayra alamet olmaz :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

NighT-7 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ne yani şimdiye kadar wc nin mal bi yer olduğuna innamıyo muydun onlarca şeye rağmen? :S

Hacı hepsinin değil ama bu karşılaştığım 3 oldu biri ftp şifresi olur elinde ftp ye nasıl gireceğini bilmez biri gider post hackler biri gelir abi elinde boş domai varsa şu indexi koy der birigelir abi şu dosyayı ftp ne at açık siteleri hackleyelim der (bunlar gerçektir ispatı vardır isim bile verebilirim) 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Merdini
    Merdini's avatar
    Erkek
    waybe   acaba   nasıl bı duygu:D:D:D

İmza Tine
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:

zuhauhauh sağ tuş kilidimi kaldı a.q :D bizimkiler orta tuşu bile çözdü :(

mesüncürünü alayım irtibata geçeyim :d

birde print screen diye bi melet var :D havada karada alırım olmadı ekranın resmini fotograf makinesi ile çekerim

mauahah :) lan buzul öldürdün beni mk :P  

[22817//kaanabak]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek

bayzin bunu yazdı:

Arkadaşlar suan acıkcası bu müridden acayip tırstım.Bu adam sağ tus engelini falan kaldırabiliyor ya artık olay bitti.Lütfen burda bu arkadasla t@şşack geçemeyin.

cw li bir üye ne zamandan beri mürid oldu lailaheillallah muhammeden resulullah (f) ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    RIPER bunu yazdı:

bayzin bunu yazdı:

cw li bir üye ne zamandan beri mürid oldu lailaheillallah muhammeden resulullah (f) ?

karıştırdı abisi :)  

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek
    Büyük hekkır bu  siz ne sandınız :)

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
Toplam Hit: 4288 Toplam Mesaj: 32