folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Cyber-Warrior.Org Security-Code (Login_User.Asp) Bypass Exploit

Cyber-Warrior.Org Security-Code (Login_User.Asp) Bypass Exploit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    sen bu açığın ne halta yaradığını söyle bende onu söylicem :)

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirhot
    sirhot's avatar
    Erkek
    eger bı anlam cıkaramıyorsan, sadece belırtılen site ve exploit in bu duz mantıgı ıle kalıyorsan senınle konusacak bir satır daha muhabetim yok...

#darkedition.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLert
    aLert's avatar
    Erkek

Tamam Kabul Etmek Gerek, Elbette İçlerinde İyi Adamlar Var
    Ama Kendilerini Olduklarından Büyük Görmüyorlar mı ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek

ne kadar CiWi üyesi varsa, ne kadar onların misyonlarına Eyvallah diyen, benimseyen varsa ;

o kadar adi, o kadar kullanılan, o kadar kişiliksiz adam var.

CiWinin ne boka hizmet ettiğini bilseler yada yere göğe koyamadıkları adamların ne kadar adam olduklarını bi anlasalar yüzlerine bakan olmaz.

Gözünüzü açıp bakın ahali. Sadece bakın.

Alayına gider..

Bilgi güçtür, düşmanını barışa zorlar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

SecurityMaster bunu yazdı:
    -----------------------------

ne kadar CiWi üyesi varsa, ne kadar onların misyonlarına Eyvallah diyen, benimseyen varsa ;

o kadar adi, o kadar kullanılan, o kadar kişiliksiz adam var.

CiWinin ne boka hizmet ettiğini bilseler yada yere göğe koyamadıkları adamların ne kadar adam olduklarını bi anlasalar yüzlerine bakan olmaz.

Gözünüzü açıp bakın ahali. Sadece bakın.

Alayına gider..

Bunun üstüne laf söylicek olan varmı :)

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

CW Medya maymunları :) bir bok yapsalar hemen maydaki abilerine abi bak ben bunu yaptım :) yayınlarmısın abi götünü yiyim abi sakso çekim abi :) ayaklarında adamlar WC tulavelete girin rahatlayın ama sifonu çekmeyi unutmayın Bok gibi kokuyor siteniz :)

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı:

CW Medya maymunları :) bir bok yapsalar hemen maydaki abilerine abi bak ben bunu yaptım :) yayınlarmısın abi götünü yiyim abi sakso çekim abi :) ayaklarında adamlar WC tulavelete girin rahatlayın ama sifonu çekmeyi unutmayın Bok gibi kokuyor siteniz :)

Echoll : arkadaşım emin ol Tahribat'ın içinde çok daha MEDYATİK adamlar vardır. Medyatikliklerine koyayım onların:) Zorla sövdürüp günaha sokuyorlar beni... CiWi'nin medyatikliğini bi günde bitiririm, akılları hayalleri durur da işte eski günleri geride bırakmaya SÖZÜM var benim. Ben artık bu işleri İŞ olsun diye yapıyorum. Kendi capımızda iş güç sahibi ve kariyer peşinde koşan birisiyiz. Hiç uğraşasım yok dünkü özenti boklarla. Gerçekleri bilenler biliyor zaten..

Onun için Exploit'miş, açıkmış, şartmış curtmuş hikaye... Onların kafalarına exploit soktum ben. :)

Bilgi güçtür, düşmanını barışa zorlar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    sirhot bunu yazdı:
    eger bı anlam cıkaramıyorsan, sadece belırtılen site ve exploit in bu duz mantıgı ıle kalıyorsan senınle konusacak bir satır daha muhabetim yok...
    Şimdi oturup ağlıcam amq :D
    Madem sen o düz mantığın fazlasında şeylere sahipsin hani ne yaptın siteye ? Somut bişeyler göstersene boş boş konuşacana ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@Nikoteen

adamın demek istediği hani o kadar securitysitesiydiler Türkiyenin en büyük hacker sitesiyiz diye millete caka satıyorlarda neden kendi sistemlerinde blunan açıkları kapatamıyorlar diyo kendilerini bir bok zannedip aslında bir bok bile değiller manasında açığı bulan hacklerde herşey zatenhacklemek değil arkadaş siteleri üzerine exploit yazarak ve çalıştıarak sistemlerinin güvenli olmadığını  belirtmiş tokat gibi yüzlerine çarpmış bu da yeter onlara

biriside çıksa tahribat.com üzerine exploit yazsa ve videoda adminlerin şifrelerini bulsa gerek yokhacklemesine benşahsen tahribat.com hacklenmiş kabul ederim

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Orası öylede SeRDaR'ım üslup anlatıp açıklamaktan çok,tripsel bir üslup olduğu için benim yadırgamam,yoksa Wc'nin lamer kaynadığını herkes biliyor,ki sende geçenlerde yazdığın yazıyla bilinçsiz userların gözünü daha çok açmışsındır zaten..

Toplam Hit: 19688 Toplam Mesaj: 68