folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder D-Smart Dolandırıcılığı

D-Smart Dolandırıcılığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem305
    cem305's avatar
    Erkek

2 ay önce ttnet tahakkük süremiz ve annemi türk telekom adı altında arayıp yenilememizi istediler neyse annemi bi şekilde kafayı alıp kabul ettirmişler daha sonra gereken cezayı kabul edip kapatırmak istedik yüklü bir fiyat istediler bunun yanısıra 10 lira daha indirimli bir teklif sundular neyse dedik artık kabul edelim ve şimdi yine fatura yüksek geliyo ve dsmart telefonlara hiç bi şekilde bakmıyo zaten arayınca telefon numarası istiyo ve kapattırcağımızı bildikleri için otomatik bekletiyo.

Aman arkadaşlar sakın bulaşmayın bunlara. Böyle bi durum da ne yapmamız gerekir bilgisi olan var mı? Teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

arada aklıma geliyor d smart falan alayım diye. sırf belgesel için. böyle konuları görünce anında vazgeçiyorum.

Naber la?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hacı 3 yıl ttnet kullandım evde son 1 senedir d smartdayım adamlarda ki ciddiyet ttnet de yok

eğer yanlmış bir işlem yapıldıysa şikayet kaydı bırakırsın görüşmeleri dinlerler dönerler

benim öyle bir transfer işleminde yanlışlık oldu 3 ay fatura ödemedim dsmart da :)

şimdi yeni eve geçecektim 1inden önce taşıyamıyoruz interneti dedi kullanamadığım 5 günlük süreyi faturadan düşülmesini istedim 

beklemedeyim :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

benim başımdada var aynı bela dsmart sakın bulaşmayın.

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem305
    cem305's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

hacı 3 yıl ttnet kullandım evde son 1 senedir d smartdayım adamlarda ki ciddiyet ttnet de yok

eğer yanlmış bir işlem yapıldıysa şikayet kaydı bırakırsın görüşmeleri dinlerler dönerler

benim öyle bir transfer işleminde yanlışlık oldu 3 ay fatura ödemedim dsmart da :)

şimdi yeni eve geçecektim 1inden önce taşıyamıyoruz interneti dedi kullanamadığım 5 günlük süreyi faturadan düşülmesini istedim 

belkide çalışan dan çalışana değişiyodur elemanlar bağladıkları kişi başına pirim alıyolarmış o yüzden her türlü oyunu cevirıyorlar. biraz önce tüketici haklarına gidip başvurumu yaptım karşı tarafın savunmasına göre bu sonuç çıkcakmış

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    cem305 bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

belkide çalışan dan çalışana değişiyodur elemanlar bağladıkları kişi başına pirim alıyolarmış o yüzden her türlü oyunu cevirıyorlar. biraz önce tüketici haklarına gidip başvurumu yaptım karşı tarafın savunmasına göre bu sonuç çıkcakmış

prim sistemi hepsinde var önemli olan dsmartın kendisininmi yoksa bayiisininmi aradığı 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem305
    cem305's avatar
    Erkek

Sabahtan beri arıyorum açmıyolar zaten ilk önce numaranı istiyo sistem. elemanları başka kişilerle görüşüyo diyo ulan sabahtan beri hiç mi fırwsat olmadı. fatura da bize giriyo. kapattırcağımızı bildikleri için otomatik talimat vermiş olabilirler mi?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

7-8 aydır dsmart kullanıyorum

60 tl ücret ödeyip dsmart ta şampiyonlar ligi maçı izleyip belgesel cart curt bütün hd kanalların açık olması da cabası :-)

ttnetin ben amk sakın bana ttnet demeyin :-)

ttnetle 2 mb kullanırken şimdi download hızı da 10 mb oldu :-))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

4 yıldır d-smart net kullanıyorum, kendilerinden kaynaklanan sorunların çözümünde sıkıntı yaşamadım.. Ayrıca mart ayında 1 yıl daha uzattım sözleşmeyi 59 tl den 31 tl ye düşürdüler faturayı (8 mbit internet AKK)... Yani lafın kısası, elbette herkes memnun olmayabilir, ama ttnetle yaşadığım sorunları göz önüne alınca d-smart net kötünün iyisi diyebilirim..

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

d smart değilde ttnet pis dayadı bana .

2 yıl tahattütün bitmesine 1 yıl kala 85 lira yaptılar faturayı , aradım anlaşma böyle beyfendi dediler imzalamışsınız dediler.

hemde multi dayadılar.

intenret faturası 46 tl den 66 tl ye artı 20 lirada telefon parası almaya başşadılar.

kahpe çocukları.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

öyle hoca elini verirsin kolunu koparır bunlar

siktim sene önceki belgeselleri programları yayılıyorlar

insan bi yenilik getirir haftalık bi dublaj yapar altyazı yapar yayınlar

yok yok yok

sakın abone olmayın

sadece bulursanız 2008 cihazlarda bazı belgesel kanalları discovery fx vs açık

yinede değmez

Toplam Hit: 2456 Toplam Mesaj: 21