folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder D-Smart Net: Uzak Durun!

D-Smart Net: Uzak Durun!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Arkadaşlar telefonu şimdi kapattım gerginim kusura bakmayım şimdi bu herifler, bana 100 kb download hızı veriyorlar arada 200 oluyor neyse... Bunlarla sözleşmem vardı benim geçen gün bitti fakat arayıp iptal edeyim diyorum biri diyor birkaç haftayı bulur, biri diyor ay ortasında şimdi en son bana ay sonunda iptal olacak ve faturanızı kestik dediler taşak geçer gibi.

Form doldurdum, 72 saat içerisinde geri dönüş yapılacak dendi formu pazartesi bu saatlerde doldurdum normalde geri dönülmesi lazımdı fakat telefonda bana "Yarın, bilemedin ondan sonraki gün geri döneriz interneti de ay sonunda keseriz" dediler. Sorun ne diye soruyorlar diyorum ki "Hızınız kötü, müşteri hizmetleriniz kötü..." yetkili arkadaşa bağlıyorlar beni o da soruyor sorun ne diye şu son 3 günde toplamda 80 dakika konuşmuşum hepsi aynı şeyi tekrar ediyor. Hız testinden 1.72 çıktı, "Aa normalde 4 mb destekliyor hattınız niye öyle çıkmış?" diyor hattaki kadın bana.

Neyse biraz sinirliyim beyninizin ırzına geçtim. Kusura bakmayın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hız sorunu ttnetten olmasın hocam. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

hız sorunu ttnetten olmasın hocam. 

TTNET'e geçeceğim zaten. Komşumla tabletten hız testi yaptık. WI-FI iki çubuk olmasına rağmen 2.72 çıktı hız ve tablet dediğim de bildiğin çin malı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAKMAN
    HAKMAN's avatar
    Erkek

TTNET Fiber kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım.. Ben kendi kullanıma bakarak gayet memnunum hızım 

Huawei modem kullanıyorum şuanda verdiğim resimde kablosuz bağlandığım değerlerdir. 

http://f1210.hizliresim.com/12/4/dnc17.jpg 

Ayrıca bina içi teisatı yenilendi CAT6 kablolar çekilde. Bunlar bilgi amaçlı yazdım. TTNET memnunum..

Ben Mevlana değilim.. Adam ol öyle gel..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek
    HAKMAN bunu yazdı

TTNET Fiber kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım.. Ben kendi kullanıma bakarak gayet memnunum hızım 

Huawei modem kullanıyorum şuanda verdiğim resimde kablosuz bağlandığım değerlerdir. 

http://f1210.hizliresim.com/12/4/dnc17.jpg 

Ayrıca bina içi teisatı yenilendi CAT6 kablolar çekilde. Bunlar bilgi amaçlı yazdım. TTNET memnunum..

Eyvallah hocam bizde fiber yok

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

hocam benım evdekı hat da d smart net . bende de arada gıdıp gelmeler fazla oluyodu ama down da bı sıkıntı olmuyodu cogunlukla 800 un uzerınde cekıyodum. Istasyone uzak oldugun ıcın olabılır mı acaba baktın mı uzaklıgına

Hayat Bizi 61 kenara...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek
    karahanx bunu yazdı

hocam benım evdekı hat da d smart net . bende de arada gıdıp gelmeler fazla oluyodu ama down da bı sıkıntı olmuyodu cogunlukla 800 un uzerınde cekıyodum. Istasyone uzak oldugun ıcın olabılır mı acaba baktın mı uzaklıgına

Komşum 2.75 ile çekiyor hocam ve bir de nereden bakılıyor hocam?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

dex

ben de dsmarttan memnunum. bölgeden bölgeye de değişiyor olabilir. zaten bildiğiniz smile.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

burda yazıyor hocam bı goz at ıstersen ;

http://www.telekomadsl.com/default.aspx?pageID=90

Hayat Bizi 61 kenara...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

ttnetten dsmart a geçtim , arada kopuyor tamam ama başka da bir sorun göremedim

ttnet daha beterdi hem pahalı hem yavaş hem daha sık kopuyor

herşeyin bir şeyi vardır
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Hocalar lokasyonlara göre değişebilir. Ayrıca d-smart ve diğer ttnet alt yapısını kullanan firmaların sahalara kurduğu kendi alt yapılarıda var. Belli bir kısmını ttnet üzerinden alıyorlar. Sallıyorum ttnet diyorki 100 kişilik en fzla 8mbit hat sağlayabilirsin diye ayırdığı yere bunlar 500 kişi sığdırmaya çalışınca birden yüklenince millette hat patlıyor. 

Toplam Hit: 1611 Toplam Mesaj: 12