D5100+18-55 VR Satılık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

Müridler 1,5 yıl bana hizmet vermiş seyahat makinemi satıyorum. Çektiğim fotoğrafları genelde paylaşmıyorum yine de facebookta ekli olan ve reelde tanıyanlar bilir çektiğim fotoğrafları.

Buyrun sahibinden linki;

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-nikon-d5100-plus18-55-vr-13bin-shutter-120644688/detay/

Tbt için fiyat 900 tl.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

merak ettiğim şey bu makina ile zoom yapabilmek için nasıl bir objektif almalıyız. yada zoom için alıcaksak bu slrlike makinalarımı tercih etmeliyiz ? ve mesela aldığımız zoom objektif kaç x zoom'a denk geliyor nasıl anlarız ? birde eğer sanalpazar üzerinden de ilan verirsen taksitle almak isteyenlerede yardımcı olmuş olursun. hayırlı satışlar 

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

zoom olayı yerine göre değişir. 8mm den geniş açı lensler başlar ve 1000mm e kadar varan lensler vardır. x2 converter taktığında sana 2000mm zoom verir. fikir vermesi açısından http://imaging.nikon.com/lineup/lens/simulator/ şuraya göz at. 

zoom için alıcaksan slrlike makine tercih etmen mantıklı olacaktır. mesela bu sattığım makine orta format, 1,6x crop factor var. yani 30mm lens= 48mm oluyor. 4/3 yada micro 4/3 makinelerin sensör oranları daha küçük olduğunda crop factor çarpanları daha büyür, 2x ,2,5x gibi. lakin onlarda da 500mm gibi lensler bulman pek mümkün değil :) ayrıca ışığın çok iyi durumda olması lazım.

taksitle almak isteyen olursa, bana ulaşsın komisyonunu ekleyip sanalpazardan ilan açabilirim 

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Makınayı ılk cıktıgında yurtdısı almıstım 1800 TL cıvarında :)

Harbıden de cannavar gıbı bır makınadır kendılerı tavsıye ederım :)

İmza YOK !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

offff

ben bu makineyi sifir aldim, 700tl. Turkiye'de ne kadar pahali imis.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı

offff

nerden aldın hocam refurbished ürün falan değil dimi ? gelecekte makine alınabilecek yerler listesine ekliyeyim :D 

up bu arada

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

bir kez daha up yapalım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sir bunu yazdı
    sniperscope bunu yazdı

offff

nerden aldın hocam refurbished ürün falan değil dimi ? gelecekte makine alınabilecek yerler listesine ekliyeyim :D 

up bu arada

o japonyada :)

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

up olsun ama pahalı be hocam 1250 tl sıfırı 13bi,n shutter hemde :/ kızlıgını ben bozayım 350 tl fazla olsun :D

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

şimfdi zoom olayına bir parmak basak.

SLR makinelrde zoom olayı objektifle alakalı bir durumdur. Kompaklarda ise dijital ortamda büyütülken zoom dur. çekeceğiniz mesafeye göre telle zoom lensler vardır. Mesela bir futbol musabakasında 55-300 işinizi hayliş görecektir. Bir ay fotoğafı çekmek içinde bire bir işinizi  görecektir ama daha ötesi için baya bir mangır harcamanız lazım. Kompaklarda dijital ortamda büyüttüğü için fotoğrafın kalitesi de haliyle düşecektir ama slr lerde ise objektifin sensöre gönderdiği görüntü olduğu için herhangi bir kalite düşüklüğü olmaz çünkü sensör objektifin verdiği görüntüyü alacaktır.

Gotoğraf makinbesi biraz pahalı belki yanında aparat falan(çanda vb.) versen olur bu fiyata hayırlı atışlar.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

müridler sizimi kıracağum fiyat indirilmiştir, tbt için 800 tl :)

Toplam Hit: 2571 Toplam Mesaj: 12