Da Vinci Nin Şifresi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spawm
    spawm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    valla bende o kitabi arıyorum ama  sana gelen mesajları ıkı tıkla benim msn e atsan ii olur {şimdiden saol}

Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi

tamam..adresi bulur bulmaz veririm

http://www.globalgallery.com/images/ny-9737.jpg

isa nın sağ tarafında duran eşidir..resimdeki tek kadındır

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadowjedi
    shadowjedi's avatar
    Erkek

Kitabı okudum,bence güzel,bazı şeyleri anlamak için bir miktar altyapı ve bilgiye ihtiyaç var. ( Tapınak Şövalyeleri,Gül-Haçlılar,Masonluk vs. )

İlla ki ben okumayacağım dersen,yakında filmi geliyor zaten,gider izlersin.

Takdire şayanı olmaz bu işin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByMySelf
    ByMySelf's avatar
    Erkek
    bi kere yazarın üslübu bir numara bu kadar sürükleyici bir roman görmedim ben hayatımda konu saçma olabilir ki saçma çünkü çoktan çürütüldü ama kitap okunmaya değer..6 günde bitti koca kitap

Run Type Error !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kıtabı ıkı aksamda bıtırdıydım. Yavaslamısım ama bayadır kıtap okumuyodum halda okumyom..OIkumayanalara tavsıye ederım ama guzel kıtap. Ayrıca ktaptakılere ınanmayın.

Hz Isa bekardı...Islam lıteraturu kaynaktır...

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadowjedi
    shadowjedi's avatar
    Erkek
    Burculi,senin bahsettiğin ve resmini verdiğin olay,İsa peygamberin eşini olması durumu,ortalık bu durumdan dolayı epey karışmıştı.Gnostik ve resmi kaynaklar bu yüzden birbirlerine girdiler,her iki tarafta kendi fikrini savunuyor haliyle,ama hala ortada kaıtlanmış bir durum yok.Aslında olaya normal şartlar altında bakarsak,İsa peygamberin evlenmesi kadar doğal bir şey yok.

Takdire şayanı olmaz bu işin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi

ben 8 saatte kitabı okudum ve gerçekliğine inanıyorum.Hz.Isa nın evlenip evlenmemesi hiç önemli değil bence,çübkü bir insanoğlunun evlenmesi kadar doğal birşey yoktur.üstelik onun evli olması,onun peygamber olmadığını göstermez.

ama biliyosunuz hristiyanlarda bu bambaşkadır. onlar için Hz.Isa insan değil Tanrının oğludur ,o yüzden bu yazılar hristiyan kilisesiniçökertir

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayfuga
    ayfuga's avatar
    Erkek
    kitap vatikan tarafından boşuna yasaklanmamış. hristiyan dünyazı hakkında bayaaa şeylet anlatıyo. içlerini dışlarını görüyosun. hele o ayinler falan tamamen gerçek. yazar da okuyucuyu sıkmadan çok iyi sunmuş valla. ama sanki yazar tapınakçıları biraz korumuş gibi geldi bana. tapınakçıları sırrı saklayan masum insanlar gibi lanse etmiş. Dan Brown un bi yahudi olduğunsan şüpeleniyorum. siz ne dersiniz??

Sıradan Sürülen Olmayın, Sınırlarınızı Zorlayın...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLaBLa
    BLaBLa's avatar
    Erkek

Kitap öyle bağladıki 2 günde bitirdim Yakında tüm kitaplarını adamın Umarım hepsindende aynı tadı alırım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek
    dan brown  çok zeki bir  roman yazarı ve yazdığı romanlarda  kendi sanal zekasıyla tasarladığı olayları ve gerçek olayları  iç içe sokarak bir eser oluşturmaya çalışmış? ve olmuşta!!  ama bu eser ve bu tür eserler tarihi bilgisi (peygamberler tarihi,islami kayanaklar v.b...)  olmayanları gerçeklerden kolaylıkla alı koyar!!!!!

bilenle bilmeyen bir olur mu?
Toplam Hit: 3793 Toplam Mesaj: 24