folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dağıtmakla Yükümlü Olduğum Teknik Kitaplar [Gerçek]

Dağıtmakla Yükümlü Olduğum Teknik Kitaplar [Gerçek]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adalet
    adalet's avatar
    Erkek

Merhaba dün sevdiğim bir arkadaşım görevi başında vurulmuş 24 yaşında hayata gözlerini yumdu Allah rahmet eylesin. Kütüphanemiz ortaktı bana ölürsem kitaplarımı dağıtsın diye vasiyet bırakmıştı. Biraz önce sınıflandırmaya başladım 2 si güncel 5 teknik kitap buldum bunlar:

Sistem Yayıncılık ASP ile E-Ticaret Programcılığı Stephen Walther, Jonathan Levine 2002.

Seçkin Yayıncılık ASP.NET Mehmet Nuri Çankaya 2002.

Beta Basım Yayım Dağıtım Basic Pascal ve Cobol ile ASSEMBLY Bahattin Bayburan 1997

Alfa Basım Yayım Dağıtım Fonksiyonlar Veri Analizleri ve Problem Çözme Haldun Akpınar 1997

Beta Basım Yayım Dağıtım Access 2000 ile Veri Tabanı Yönetimi Mithal Uysal 1999

ihtiyacı olupta alamayanlar pm atsın kitabı alıp okumadan rafa koyacaklar ve kitap almaya imkanı olanlar lütfen ilgilenmesin, kargo alıcıya ait, kitaplar sıfır gibi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek
    Allah rahmet eylesin hocam..

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

öncelikle başın sağolsun.

Şöyle bir önerim olacak.

Sanıyorum ki tahribatta durumu kötü olan arkadaşlarımız yok. 

Bilgisayar bölümü öğrencilerine (okul müdüriyetinden durumu kötü olanları sorarak)

verebilirsin. Böylece daha iyi olur. 

Tabi öneri bu. 

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    roccocan
    roccocan's avatar
    Erkek

ALLAH'tan rahmet sevenlerine sabır kardeş...

görevi başında vuruldu derken nasıl yani?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adalet
    adalet's avatar
    Erkek
    TugrulBaba bir tanesi adresini aldı bile ihtiyacı olan illaki vardır. Okullara verirsem kim nasıl kullanır bilemem çöpe bile gidebilir bizim kitap konusundaki düşüncemiz en hızlı sürede okunup ikinci ve üçüncü okuyucusunu bulmasıdır. Kitap okumayı hep sevdim haftada 2 kitap mutlaka okurum 10 yaşımdan beri aralıksız okurum buna rağmen kütüphanemdeki kitap sayısı asla 100 ü geçmedi, hep dağıttım rahmetli de böyleydi okuduğu kitabı elinde tutmazdı bu kitaplar okunmamış el sürülmemiş 5 kitap düzgün kullanacak birilerine gitsin benim elimden gitsin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    Allah rahmet eylesin.

kendinize ayığ olunuz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hoca burada dağıtıp 1 kişiye vereceğine, git bi üniversite kitaplığına bağışla...

Kitap die kıvranan binler var orada...

Hem bir değil 10 senede belki 100 kişiye yardımcı olursun...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    başın sağolsun hacı. rene hacının dediği gibi üniversite kitaplığına bağışlarsan daha yararlı olur

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adalet
    adalet's avatar
    Erkek

kafam pek yerinde değil ilk aklıma gelen buradan dağıtmak oldu okuyan en yakınındaki üniversiteye bırakır access ve aspnet kitapları tamam.  7 kitap daha çıktı bu liste dışındakileri itüye bırakacağım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    başın saolsun kardeş Allah rahmet eylesin bencede bi üniversite kütüphanesi ideal

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    Allah rahmet eylesin kardeş
Toplam Hit: 2782 Toplam Mesaj: 19