Daha Önce Hiç Bir İnsanın Kurmadıgı Cümle.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

Evet Arkadaslar. Hayal Dünyanızı Yada Yaratıcılıgınızı Kullanarak Daha önce hiç bir insanın kurmadıgı bir cümle Kurun.

Benımıkısı; Şu Ucan Arabalardan Nefret Ediyorum onca Isınlanma Cihazı dururken Ne Diye Kullanırlar bunları anlamıyorum. : )

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    epilasyonlu maymun

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

acaba 1. dünya savaşında ölen insanların sahip olduğu evcil hayvanların yaş ortalaması neydi?

ama seninkisi müthiş olmuş :D

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

be_cool bunu yazdı:
    -----------------------------
    epilasyonlu maymun

muhaa : )

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    evet sayın seyirciler bugün uçan kuş taksim meydanda başbakan tayyip erdoğanı yanında eşcinsel arkadaşı orçunla elele alkollü gezerken yakaladı.tayyip bey kameralardan kaçarken aramızda birşey yok biz sadece arkadaşız dedi.tayyip bey kaçarken isminin emin çölaşan olduğunu öğrendiğimiz meczup kişi elinde seccade ve tespihiyle tayyip beyi kovalarken 'müslüman mahallesinde sizin gibi oğlanları istemiyoruz'' diye haykırıyordu.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

Triumph bunu yazdı:
    evet sayın seyirciler bugün uçan kuş taksim meydanda başbakan tayyip erdoğanı yanında eşcinsel arkadaşı orçunla elele alkollü gezerken yakaladı.tayyip bey kameralardan kaçarken aramızda birşey yok biz sadece arkadaşız dedi.tayyip bey kaçarken isminin emin çölaşan olduğunu öğrendiğimiz meczup kişi elinde seccade ve tespihiyle tayyip beyi kovalarken 'müslüman mahallesinde sizin gibi oğlanları istemiyoruz'' diye haykırıyordu.

bu kadar mal züppe bir yazım tarzı valla tebrik ederim kardeşim seni...   :/

seviyesizliğinizi satırlarınıza taşımayınız...

:) mutluyum, huzurluyum
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek
    pardon silikonların ne marka :P:D:D:D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek
    arkadaş cümle demiş kimileri paragraf hatta makale yazmışlar... cumle dediğin noktaya kadardır...

ayrıca buna benzer bır konu daha vardı en ılgınc ısım mı nıck mıydı neydı ole bıseydı...orda en begendıgım

" Zımpara kağıdıyla 31 çeken pinokyo " olmuştu :)

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

Triumph bunu yazdı:

hoca yardın beni.. ama şölede olabilir evet sayın seyirciler basbakanın kara carsaf merakı anlasıldı.. yanında gezen kadının(!) kara carsafı ağaca

takılınca içindekinin erkek oldugu ortaya cıkdı falan :D 

edüt:arkadas kimsenin demediği demiş kimileri alıntı falan yapmıslar.. 

NesTo | same shit diffirent asshole
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek
    Harbıden su zımpara kagıdı ve pinokyo cok komikmiş ya :p

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    seytan senin s2nin kılı olamaz..

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
Toplam Hit: 3008 Toplam Mesaj: 19