folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Darbelerden Etkilenmeyen Madde

Darbelerden Etkilenmeyen Madde

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocalar bu konu daha önce açılmış ama üzerinde pek durulmamış
    maddenin adı d3o

kullanım alanı oldukça geniş ve tarifi gizli tutulmakta

bu macunun içeriği sizce ne olabilir ?
    aynen videoda gösterilen hali ile satın almamız mümkünmüdür  ?

http://www.youtube.com/watch?v=my83Isw4w3U

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek

Üstünü kapla mevzuya atla hacı süper :D

Zamanı durduramazsın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

edit//

ReyiZ tarafından 21/Eki/13 00:11 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

kimya mı okusaydık amk acaba breaking bad de çok teşvik ediyor zaten 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    yalnız değilsin dostum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    casey bunu yazdı

hassktr ya koptum

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Çok eski bir videosu daha vardı, araba kazalarında ölüm oranını engellemek için güzel bir şey madde her neyse darbeden etkilenmiyor diye bir şey yok hızlı darbede sertleşmesi söz konusu yani yavaş darbede gevşiyor normal macun gibi ama hızlı darbede kalıyor, yani bildiğimiz cam macunundan biraz daha sıkı bir şey.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    casey bunu yazdı

ben daha çok araba kaplaması olarak düşündüm ama kavga gürültü olduğundada inanılmaz sonuçlar çıkarır :D

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek

fisko madde olarak geçiyor ve akışkan bir madde içine bıraktığın kabın  şeklini alır top şeklinde yap masa ya bırak bir süre sonra bbakmışsın masanın üzerinde düz olmaya başlamış. yada yuvarlayıp tenis topu gibi onıyabilirsin rahat seker. hamur gibi fakat ani tepkilere karşı dirençli dir. polimer yapısıyla ilgili bir düzenleme yapılarak üretilen bir madde... Intruduction to polimer physics diye aratırsan nette kimyasal yapısı hakkında bilgi bulabilrisin...  

BİZDE BİLİRİZ BİR KALBİN EN DERİN YERLERİNE İZ BIRAKMASINI,ŞAYET FARKINDA OLMASAYDIK YÜREĞİMİZDEKİ TAHRİBAT'IN...!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı

Çok eski bir videosu daha vardı, araba kazalarında ölüm oranını engellemek için güzel bir şey madde her neyse darbeden etkilenmiyor diye bir şey yok hızlı darbede sertleşmesi söz konusu yani yavaş darbede gevşiyor normal macun gibi ama hızlı darbede kalıyor, yani bildiğimiz cam macunundan biraz daha sıkı bir şey.

bu maddenin kurşun geçirmediği hatta ingiliz ordusunun bu maddeden yapılmış özel kıyafetler kullanacağına dair söylentiler var

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

kırmayı denediği yumurtayı en sonunda kırıyor kırılan yerleri sizcede çok keskin değilmi

..
Toplam Hit: 2629 Toplam Mesaj: 20