Database Kurmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek
    arkadaşlar iyi geceler gecenin bir vakti rahatsız ediyorum sizleri kusuruma bakmayın 80 makınalı internet cafem var bu database server olaylarında fazla bır bılgım yok arkadasın bıri bir seyler soyledı aklımı kurcaladı ınternet cafem ıcın net sorunu yasamamak ve hızlı bır baglantı yapabılmek ıcın server kurulumu kıralama turunden bır seyler varmıs nasıl yapılır nedır ne degıldır nereden baslamam lazım neler lazım bılgısı olan varsa yazarsa paylaşırsa sevınırım

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

yok öyle bişey hocam çok alakasız şeyler

Bittik biz bittik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Cosmic bunu yazdı:
    -----------------------------

evet hocam sana katılıyorum.Kesinlikle alakasız ve birbirine çok uzak şeyler.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

opusdei bunu yazdı:

Cosmic bunu yazdı:

evet hocam sana katılıyorum.Kesinlikle alakasız ve birbirine çok uzak şeyler.

aynen bahsettigin şeylerin birbiriyle yakından uzaktan alaksı yok.  ya arkadaşın başka bişi anlatıyordu sen yanlış anladınyada arkadaşında bilmiyor laf olsun diye kulaktan dolma bilgilye konuşmuş gibi geldi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hocam bahsettiğin şeyler elma ile armut diyecem ama o kadar bile benzemiyor...

Elma ile ingiliz anahtarı denebilir belki :|

Database, veritabanı demektir, İçinde bulunan verilerin düzenli olarak tutulması saklanması sorgulanması amacıyla kullanılır...

İnternet kafe ile böyle bir şeyin uzaktan yakından alakası yok...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Kardeş db ile server ile alakası yok o dediklerinin

Bulunduğun yerde fiber internet varsa bağlat oksa uydu internet filan araştır

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek
    http://www.natro.com/SunucuHizmetleri/ bundanmış arkadaşlar sordum arkadaşa bunu kuruyormussun dırek modemlerden gelen hattı buna takılıyormus bundan cıkıp switclere gidiyormus makınayı kıralamam gerekıyormus ben anlatamadım sanırım sızlere yane makina bır nevi dagıtıcı yada netı saglıklı tutmayamı ne yarıyormus böyle birşey

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

serioususer bunu yazdı:
    http://www.natro.com/SunucuHizmetleri/ bundanmış arkadaşlar sordum arkadaşa bunu kuruyormussun dırek modemlerden gelen hattı buna takılıyormus bundan cıkıp switclere gidiyormus makınayı kıralamam gerekıyormus ben anlatamadım sanırım sızlere yane makina bır nevi dagıtıcı yada netı saglıklı tutmayamı ne yarıyormus böyle birşey

ya kardeşim sana bunu anlatan arkadaşın malmıdır nedir ne alakası ar sunucuyla senin 80 bilgisayarlı internet kafenin hızlanmasının.

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Hocam arkadasin hem bilgisiz, hemde akil vermeye calisiyor. Tavsiyem uzaklas ondan ;/

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı:

serioususer bunu yazdı:

ya kardeşim sana bunu anlatan arkadaşın malmıdır nedir ne alakası ar sunucuyla senin 80 bilgisayarlı internet kafenin hızlanmasının.

valla dostum bilmiyorum dedimya pek anlamam bu işlerden sunucu server fln geldi aklımı kurcaladı gitti geceden beri depreşiyorum bir şeyler bulmak için abisi fabrikalara kuruyormuş bu sistemleri net çok hızlı oluyor akıyor dedi bana benim kafedede biraz net sorunu var santrale en uzak yerdymisim de fln fln bunları söyledi telekom bana ciddi bir yavaşlık gözleniyor benim netimde 8 mb bağlı 3 tane hat var ama olmuyor bazen çok iyi oluyor net bazende aşırı derece ağır bu yüzden araştırmak istedim

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

serioususer bunu yazdı:
    swordfish bunu yazdı:

serioususer bunu yazdı:

valla dostum bilmiyorum dedimya pek anlamam bu işlerden sunucu server fln geldi aklımı kurcaladı gitti geceden beri depreşiyorum bir şeyler bulmak için abisi fabrikalara kuruyormuş bu sistemleri net çok hızlı oluyor akıyor dedi bana benim kafedede biraz net sorunu var santrale en uzak yerdymisim de fln fln bunları söyledi telekom bana ciddi bir yavaşlık gözleniyor benim netimde 8 mb bağlı 3 tane hat var ama olmuyor bazen çok iyi oluyor net bazende aşırı derece ağır bu yüzden araştırmak istedim

Ya dostum afedersinde bi siktirsin senin arkadaşın ordan

Senin internetinin hızlanmasının bunla alakası yok

MAdem o kadar biliyor senin aklını karıştıracağına senin kafenede kursa ya

Toplam Hit: 2445 Toplam Mesaj: 16