folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Dating Site Veya App Tavsiyesi

Dating Site Veya App Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

güzel cix fotolarını hazırla, tinder da güzel bir profil oluştur ardından günde bi 15 dk bakarak iş kovala bi haftada birilerini bulursun diye düşünüyorum ama tabi bunun için yaşadığın yerde onemli.

Abi istanbulda yaşıyorum. Şu foto olayına bir el atayim, sağ ol.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    Dark_Lord bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

güzel cix fotolarını hazırla, tinder da güzel bir profil oluştur ardından günde bi 15 dk bakarak iş kovala bi haftada birilerini bulursun diye düşünüyorum ama tabi bunun için yaşadığın yerde onemli.

Abi istanbulda yaşıyorum. Şu foto olayına bir el atayim, sağ ol.

Avcilar bolgesinden cakmalık sefakoybolgesinden muhabbetlik hatun buluyordum :) bende beylik düzünde oturuyordum.

simdi kktc de tinder calismiyor onumuzdeki yil başını bekliyoruz galba gelecek diyorlar..

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Tinder sınırsız beğenme için para istiyor :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    kofcu bunu yazdı
    end bunu yazdı
    Dark_Lord bunu yazdı

Selamlar arkadaşlar, kız arkadaş arayışım için kullanabileceğim dating web sitesi veya uygulaması arıyorum. Amacım arkadaş edinmek.

Saygılarımla.

Hocu ben sana kız taklidi yapayım mikmeyeceksen.

DÜDÜT: YONJA VARDI BİR ZAMANLAR

aklıma şu yazıyı getirdin https://twitter.com/koraygunal19/status/904628825966960640 

gözümden yaş geldi vallahi, karnıma ağrılar girdi.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

konuyu gizleyin size harika bir tinder taktiği vereyim.

bu arada nacizane önerim ; bu tarz uygulamalarla vakit kaybetmemen. bunları kullanan tayfa elinde telefon bin tane erkek görüyor, çok yakışıklı /paralı olmadığın sürece seni seçmesi zor oluyo. seçsede elinde bin tane seçenek var yani.

cebinde bin lirayla telefon almaya çıkan adam ve 20 bin lirayla telefon almaya çıkan bir değil.

bu yüzden mümkün olduğunca gerçek hayatta iletişim kurmaya çalışın karşı cinsle. kasiyer olur, burger çalışanı olur, otobüs durağındaki kız olur, garson olur farketmez. gidin metrobüste ki kıza ben kayboldum yardım et diyin tanışma şansınız daha yüksek bence.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Gerçek hayatta bulamıyorum hiç ve yok. Neyse deniyim, olmadı acil eylem planını uygularım.

Not: sanırım en kötüsü ciddi ilişki aramam.

Dark_Lord tarafından 16/Kas/18 22:57 tarihinde düzenlenmiştir

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

konuyu gizleyin size harika bir tinder taktiği vereyim.

bu arada nacizane önerim ; bu tarz uygulamalarla vakit kaybetmemen. bunları kullanan tayfa elinde telefon bin tane erkek görüyor, çok yakışıklı /paralı olmadığın sürece seni seçmesi zor oluyo. seçsede elinde bin tane seçenek var yani.

cebinde bin lirayla telefon almaya çıkan adam ve 20 bin lirayla telefon almaya çıkan bir değil.

bu yüzden mümkün olduğunca gerçek hayatta iletişim kurmaya çalışın karşı cinsle. kasiyer olur, burger çalışanı olur, otobüs durağındaki kız olur, garson olur farketmez. gidin metrobüste ki kıza ben kayboldum yardım et diyin tanışma şansınız daha yüksek bence.

Nasıl bi taktik ola ki

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı

Gerçek hayatta bulamıyorum hiç ve yok. Neyse deniyim, olmadı acil eylem planını uygularım.

Not: sanırım en kötüsü ciddi ilişki aramam.

hocam yanlış anlamadıysam ciddi ilişkiyi bu site ve app'lerin hiçbirinde aramamanı öneririm. facebook "belki"..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek

Her şey biraz cesarette yatıyor aslında 

https://www.youtube.com/watch?v=gwvhtUbvf7M

Osuranın karşısında sıçmazsan götü yok derler.
Toplam Hit: 1812 Toplam Mesaj: 20
arkadaşlık flört dating