folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Dayanıklı Harici Hdd Ve Flash Bellek Tavsiyesi

Dayanıklı Harici Hdd Ve Flash Bellek Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı
    xylgn_ bunu yazdı

dayanıklı sağlam 20 yıl sonra bile içindeki verileri bozmadan ulaşabileceğim ısınma ve kısa devre korumalı 128 yada 256 gb lık harici hdd veya flash bellek arıyorum. en iyisi nedir bu cihazların?

13 sene önce mecidiyeköy'den almıştım hala çalışıyor. Toshiba'nın yazma performansı yüksek bir modelini seçebilirsin. Genelde beni yarı yolda bırakmadı bu marka. 

kapağıda var ağzını kapat toz mikrop virüs flnda kapmaz :) :) Şaka bir yana toşhibalar iyiydir...

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Raid 1 desteklik 2 adet ssd ya da hdd iyi gider sana

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek
    serioususer bunu yazdı
    Kernel_Panic bunu yazdı
    xylgn_ bunu yazdı

dayanıklı sağlam 20 yıl sonra bile içindeki verileri bozmadan ulaşabileceğim ısınma ve kısa devre korumalı 128 yada 256 gb lık harici hdd veya flash bellek arıyorum. en iyisi nedir bu cihazların?

13 sene önce mecidiyeköy'den almıştım hala çalışıyor. Toshiba'nın yazma performansı yüksek bir modelini seçebilirsin. Genelde beni yarı yolda bırakmadı bu marka. 

kapağıda var ağzını kapat toz mikrop virüs flnda kapmaz :) :) Şaka bir yana toşhibalar iyiydir...

Birebir aynısından var bende, 2007 yılın da 55tl ye almıştım hala kullanırım.. üzerindeki yazıları silindi gitti ama canavar gibi çalışıyor....

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
Toplam Hit: 1900 Toplam Mesaj: 14
harici hard disk flash bellek harici hdd