folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Ddos Saldırısı Nasıl Yapabilirim?

Ddos Saldırısı Nasıl Yapabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

beyler bir cs serverına yada bir siteye nasıl ddos yapabilirim ? yapmam için neler gereklidir ? işi bilen biri yardımcı olabilir mi ücreti ile.Ddos saldırısı yapmak istiyorum bi kaç yere de kapatsın bi süre yeterli günde 3-4 defa yeterli yani bu onları bezdirir.eskiden arkadaş o saldırıyla siteyi cs serverlarını kapatıyordu da şuanda o inaktif ulaşamıyorum o yüzden nasıl yapılcağını bilenler yazabilirmi yada yapabilenler varmı ?

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

insidae bunu yazdı:
    -----------------------------

beyler bir cs serverına yada bir siteye nasıl ddos yapabilirim ? yapmam için neler gereklidir ? işi bilen biri yardımcı olabilir mi ücreti ile.Ddos saldırısı yapmak istiyorum bi kaç yere de kapatsın bi süre yeterli günde 3-4 defa yeterli yani bu onları bezdirir.eskiden arkadaş o saldırıyla siteyi cs serverlarını kapatıyordu da şuanda o inaktif ulaşamıyorum o yüzden nasıl yapılcağını bilenler yazabilirmi yada yapabilenler varmı ?

sağlam bir expolit bulman lazım hızlı bir server hata bir kaç server lazım sana bildiğim kadarı ile bence iyice araştır öyle yap işin mantığını anlamadan yapman saçma olur.. gerçi daha iyilerini yapan mürid vardır muhakak

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

hocam çeşitli açıklar var, çoğu kapatıldı neredeyse ancak. WebMod'a saldırı, AutoBuy exploit'i var en geçerli iki tane. php panel önlemi var.  autobuy bug a karşı eklentiler var. eger bilindik bir oyun sunucusuysa botnet saldırısı falan yapman lazım. 

ek olarak inatçıyım, bulurum diyorsan şöyle birşey var. bizim serverlere dayanan 2-3 kişi vardı. servere girip bir say atıyorlar (xxx tarafından saldırı altındasınız diye mesela örnek.)   5 saniye sonra falan server çöküyordu. bunu ilk 2007de gördüm son 2010'da gördüm. hala geçerliliğini koruyor olmalı. bulursan paylaş hocam :)

=)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

x3uqm4 bunu yazdı:

hocam çeşitli açıklar var, çoğu kapatıldı neredeyse ancak. WebMod'a saldırı, AutoBuy exploit'i var en geçerli iki tane. php panel önlemi var.  autobuy bug a karşı eklentiler var. eger bilindik bir oyun sunucusuysa botnet saldırısı falan yapman lazım. 

ek olarak inatçıyım, bulurum diyorsan şöyle birşey var. bizim serverlere dayanan 2-3 kişi vardı. servere girip bir say atıyorlar (xxx tarafından saldırı altındasınız diye mesela örnek.)   5 saniye sonra falan server çöküyordu. bunu ilk 2007de gördüm son 2010'da gördüm. hala geçerliliğini koruyor olmalı. bulursan paylaş hocam :)

serverlar şifreli hocam serverlara giremeyiz botnet saldırısı yiyebilir evet. onu sağlamam gerekli işte benim :S

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

redstation dan 1 gbit çıkışlı makine alıp hertürlü kamillleri kapatırsın.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Bu saldırıları sunucu sahipleri savcılığa şikayet ettiğinde ne oluyor ?

İndia İndia !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

bloodmage bunu yazdı:

aldıgın makineye vpn ile girersen o girdin vpn ede vps ile girersen savcılık havasını alıyor.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

EcHoLL bunu yazdı:

bloodmage bunu yazdı:

aldıgın makineye vpn ile girersen o girdin vpn ede vps ile girersen savcılık havasını alıyor.

abi bunlar cc için de geçerli olur mu peki? elim de 1900 dolarlık bir hesap var götüm yemiyor eğer senin bu dedğin doğru ise :D aq ben bunların

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

x3uqm4 bunu yazdı:

ya kulağa gerçekten saçma geliyor farkındayım ama başımdan şöyle bişi geçmişti. sene 2007 elimde bir pc vardı. hangi cs servera girmeye calıssam bir süre sonra server çöküyordu. ilk başta bunun benden kaynaklandıgını anlamadım.hatta kendi serverımda vardı sunucu sahibi sahibi delirmek üzereydi.doğal olarak bende(düşünsenize her girdiginizde server kapalı) yalnız diğer serverlara bişi olmuyordu makine üzerinde. sadece bağlanmaya calıştığım ip gidiyordu.farklı pc den oynuodum mecburen.  (kötüye kullanmadımda değil :D önce bizim arkadaşlar giriyor reklam yapıodu sonra ben servera girmeye calısıp kapatıyordum :D )

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:

x3uqm4 bunu yazdı:

ya kulağa gerçekten saçma geliyor farkındayım ama başımdan şöyle bişi geçmişti. sene 2007 elimde bir pc vardı. hangi cs servera girmeye calıssam bir süre sonra server çöküyordu. ilk başta bunun benden kaynaklandıgını anlamadım.hatta kendi serverımda vardı sunucu sahibi sahibi delirmek üzereydi.doğal olarak bende(düşünsenize her girdiginizde server kapalı) yalnız diğer serverlara bişi olmuyordu makine üzerinde. sadece bağlanmaya calıştığım ip gidiyordu.farklı pc den oynuodum mecburen.  (kötüye kullanmadımda değil :D önce bizim arkadaşlar giriyor reklam yapıodu sonra ben servera girmeye calısıp kapatıyordum :D )

kullandığın ip aralığında var bi sıkıntı dicem oda sacma olacak. :| cüssenle alakalı da olabilir yeğen :D

edit : linux ve unix sunuculara bi zikim şu anlık yapamazsın çoğu fixlenmiş vaziyette.. 5 10 k bot la dalacaksın ki bi denedim diyebileceksin.

genki hocam bu sorulara cevap verebilir hala uğraşıyorsa sunucularla.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

EcHoLL bunu yazdı:

redstation dan 1 gbit çıkışlı makine alıp hertürlü kamillleri kapatırsın.

nerden alabilirim hocam tam olarak hangisini alıcağım ?

amd-x hocam saolasın bilgiler için

Toplam Hit: 12440 Toplam Mesaj: 17