DEATH METAL ÖLDÜ MÜ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cronos23
    cronos23's avatar
    Erkek
    BİR ZAMANLAR DEATH DİYE BİR METAL TARZI VARDI BRÜTAL VOKAL VEDE SERT RİTMLER,RİFFLER... İLE BİR DÖNEME DAMGASINI VURMUŞ BİR MÜZİK AKIMI İDİ.FAKAT DİKKAT ETTİYSENİZ SON YILARDA HEMEN HEMEN HİÇ DEATH METAL GRUBU ÇIKMADI.
    SİZCE DEATH METAL ÖLDÜMÜ???

gözlerim uzakları arıyor gelecek olandan habersiz..........
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    aabi hangi metal adam gibi yaşıo ki??tüm türler can çekişio bence:((metal müzik yaptıı için barlara alınmayan zavallı gruplar olayın temelinde bence:(((yaani demem o ki..adam gibi metal dinleyicisi yok:((
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    abi metalciler varda az mesela silivride 10-12 kişi nerdeyse tüm metal grupları dinniyo köylerinde ise bu sayı 0 evet 27 köy var ama metal dinniyen yok biat kendimin araştırdığı bi konu bu
    bide şey var death black ve benzeri metaller çok ağır bişi anlayamıyosun ki mesela ben kafayı yoramıyorum onnarna bi şarkısını 1 hafta dinne hala daha keşfettiin yeni riffler oluyo çok psikopat
    en iyisi heavy trash rock progresive e benzeri hafif olanları dinnemek
    Respectly...

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    puhahaha:)))köyler miii???üşenmedin gittin köylerde metal dinneyen varmı die araştırdın mı:)))helal olsun sana:)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Siyah
    Siyah's avatar
    Erkek
    Haklısınız.Koca bursada bile 50-60 tane (özentisiz) gerçek metal dinleyicisi var.Gerisi karı kız peşinde bugün metal yarın punk öbürgün pop... Tabi zaten sınırlı metal piyasasında pentagram gibi bikaç grup yaşayabiliyo.Saolsun milletçe hande yener,petek dinçöz,sibel can dinliyoruz. :)) (istemesek bile)

Anlatabileceklerin, karşındakinin anlayailecekleri ile sınırlıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    ehueeu evet abi silivriye köylerden gelen çok oluo bide gidoz köylere soruyos net cafelere felan metal dinniyen var mı die
    var metallica dinnioz diolar oda 2 şarkısı işte noolsun
    Bu arada death metal grubu çıkmıyoda olan gruplar da yetiyo zaten
    Death...

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek
    evet death metal bencede öldü yoksa cannibal corpse'nin albümleri 1 milyon satar mıydı yada dünyanin en büyük metal müzik organizasyonu olan w.o.a. 'de tür olarak en fazla heavy başta olmak üzere ikinci death metal grupları fanları katılır mıydı.bravo yane death metali öldürdünüz

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cirius
    cirius's avatar
    Erkek
    cok parlak
    hemide pasparlak

"Geçmiste Yaptiklarýn Sonsuzlukta Yankilanir"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RNA
    RNA's avatar
    Erkek
    abi deli alternatif tarzlar ve bu tarzları yapan bir çok grup çıktı e tabi çelişki yaşayan (fakat sorsan ben death hayranıyım)diyen kitle bir anda bu tarzın kollarına attı kendini tıpkı diğer tarzlar (trash,grunge,heavy metal,speed trash)gibi bu geçiş hepsinde yaşandı bir nevi ayıklanma oldu bir anlamda bu tarz bir başlık metal için açılmıştı oradada dediğim gibi ak döt kara döt çıktı meyadana

ve her zaman
    (L)ong (L)ive (H)eavy (M)etal
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    metal ölmeeeeeez!!!
    Hiphop will be history, but metal lives forever...
    Sevgilim görse senin ingilizcenin a.k. derdi ama neyse :)

türkiye de metali ankarada görürsünüz. tam bir metalci şehridir. istanbulun da belli bölgeleri öyledir. idare edeceksiniz. daha fazla metalci daha çok özenti anlamına gelir. bu yüzden metalin popüler olmasını istemem, bırakın ize kalsın birtek! Bu bencillikse, ben bencilim!!!

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RNA
    RNA's avatar
    Erkek
    criminal ben ankarada 4 yıl kadar kaldım ama hiç göremedim bir tek kızılayda bir kaç elemanla tanıştım o kadar bar olarakta bir tane bar vardı o da taksimdeki 45 lik gibi birşeydi belki ben şansızdım
    eğer istanbula gelirsen taksim de caravan a bir uğra
    yada katarsis e yada nekropol e vs...daha onlarca
    negative portekizde bu aralar black metalde çıkış yapan ülkeler arasında
Toplam Hit: 4194 Toplam Mesaj: 19