folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Değer Verip Not Aldığım Özlü Sözler...

Değer Verip Not Aldığım Özlü Sözler...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosplay
    Cosplay's avatar
    Erkek

"Hayal gücü, bilgiden daha önemlidir."
    "Daha üstünü olamaz. Müzik yoluyla Tanrı'ya yaklaşmak ve oradan insanlığa seslenmek."
    "Denemeyi bırakmak dışında başarısızlık yoktur. "
    "Hayatta varolduğu için düşlenen şeyler vardır ve düşlendiği için varolacak şeyler."
    "Başkasıyla gelen mutluluk, başkasıyla gidecektir."

yukardaki sözlerin bende ayrı yeri vardır (: alttakilerde her daim bilgisayarımda durur.

"Gücünüzden şüphe ederseniz şüphelerinize güç vermiş olursunuz..."

"Yaşamanın acı yanı çabuk sona ermesi değil, bizim yaşamaya çok geç başlamamızdır." W.M.Lewis

"Olaylar önemli değildir ; Onları algılayışımız önemlidir..." Epictetus

"Ne var ki her yandan düşünmeyin..! Aklınızı kullanmayın..! diye bağırıldığını işitiyorum..Subay, düşünme, eğitimini yap..!  Maliyeci düşünme, vergini öde..! Din adamı düşünme, inan..! diyorlar..."

Eğer yürüdüğünüz yolda güçlük ve engel yoksa, bilin ki o yol sizi bir yere ulaştırmaz. Bernard Shaw

Hayatta birini sev! ve onu kazanmak için çabala! Sabret ve sevgini göster, kabul ederse zafer onundur, etmezse suç senindir!.. çünkü; Hak etmeyeni seçmişssindir...

Mutluluğun formülünü bilmiyorum ama mutsuzluğun formülü herkesi memnun etmeye çalışmaktır... Bill Cosby

Hayatta en büyük eğlence başkalarının yapamazsın dediğini yapmaktır. Walter Bagehot

Deneyim, insaların hatalarına verdikleri isimdir. Oscar Wilde

Çözümde görev almayanlar problemin bir parçası olurlar.

Bir insanı bulunduğu mevkiyle değil ; Göz koyduğu mevkiyle ölçmek gerekir... Lev Nikolayeviç Tolstoy

Düşünceler iyi ve cesur olanların beyinlerinde, kollarında gelişmelidir ; Yoksa rüya olmaktan ileri gidemezler...! Ralph Waldo Emerson

Yarınlar, yorgun ve bezgin kimselere değil..! Rahatını terk edebilen ; Gayretli insanlara aittir... Marcus Tullius Cicero

Hayal gücü, bilgiden daha önemlidir. Albert Einstein

Eğer diğer insanlardan benim için bir şeyler yapmalarını bekleseydim hiçbir şey yapamazdım. Isaac Newton

Kendini yönetirsen dünyayı yönetecek gücü bulabilirsin. Platon

Acı ve acı çekme büyük bir zekaya ve duyarlı bir yüreğe sahip kişiler için her zaman kaçınılmazdır. Suç Ve Ceza/Dostoyevski

Bazı hataları erken yapmanın hayatınıza çok büyük yararları olacaktır. Thomas Henry Huxley

Güç ve güveni hep dışımda aradım. Ama bunlar insanın içinden gelir. Ve her zaman oradadırlar. Sigmund Freud

Olgun insan, işini; basit insan, kazancını düşünür. Friedrich Schiller

Dikkat edilmesi gereken ve cesaretli olunması gereken zaman vardır ve mantıklı bir kişi hangisi olduğunu bilir.- Ölü Ozanlar Derneği

Denemeyi bırakmak dışında başarısızlık yoktur. Elbert Hubbard

Hiçbir zaman, okulumun eğitimimi engellemesine izin vermedim. Mark Twain

Başarı istediğini elde etmek, mutluluk ise elde ettiğini sevmektir. Cicero

Daha zeki olmanın tek yolu daha zeki bir rakiple oynamaktır.. --- Albert einstein

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen,birkaç adım geriye gitmek zorundadır.Bugün yarına dünle beslenerek yol alır. ---B.Brecht

Yeteneklerin en fazla geliştiği zaman, insanın bütün bir dünyayı karşısına aldığı zamandır. --Mary Wollstonecraft

Akıllılar istedikleri şeyi, akılsızlar başkalarının istediğini öğrenir. -- Şirazlı Sâdi

Kimsenin seni üzemeyeceği kadar güçlü olduğunda ve sen kimseyi üzmeyecek kadar iyi olduğunda; mutlusun

Öteki insanlardan daha akıllı ol. Yalnız bunu onlara söyleme! 

make total destroy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek

Öyle zengin bir eş istiyorum ki cebinde beş parası bile olmayan. Yüreğinde ALLAH korkusu çeyizinde de sadece Kuran-ı Kerim olan.

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Allahım bana bir sandalyenin sabrını ve dayanıklılığını ver ki ; Tüm götlere rağmen ayakta durabiliyim.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

Nothing is true, everything is permitted. Assasin creed in faydaları :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sergen
    Sergen's avatar
    Erkek

Hacılar herkesçe bilinen ve sevilen bir söz var onu yazmamışsınız olmadı şimdi ''sevdikçe si*ilirsin si*tikçe sevilirsin'' çok sağlam söz hayatımın her döneminde hatırlamak zorunda kaldım bu sözü kısacası hacılar sevdikçe mikildim miktikçe sevildim :D

Hayat Bir Savaşsa Tek Silahın Aklın Ve İnancındır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizma_18
    karizma_18's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:
    -----------------------------

Allahım bana bir sandalyenin sabrını ve dayanıklılığını ver ki ; Tüm götlere rağmen ayakta durabiliyim.

----------------------------

iimiş :D: :D

Hadi Takas Edelim Bişeylerimizi, Sen Gülüşünü Ver Ben "ÖMRÜMÜ".... / "www.hassey.co.cc"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

yaz bunuda yaz yaz..

Allahım bana bir sandalyenin sabrını ve dayanıklılığını ver ki ; Tüm götlere rağmen ayakta durabiliyim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_Y
    C_Y's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

Bu yukardaki Süpermiş : )

Bu da benden

"bu aşkın gelirinin yarısını sağır sultana bağışladım 

duymazlıktan gelip seni, gitsin kulağını açtırsın 

diğer yarısını sana bıraktım kendine protez aşıklar alırsın."

Yok artik...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

nigdeli bunu yazdı:

Öyle zengin bir eş istiyorum ki cebinde beş parası bile olmayan. Yüreğinde ALLAH korkusu çeyizinde de sadece Kuran-ı Kerim olan.

şahane

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek
    takip....

Lekum Dinikum Veliye Din ...
Toplam Hit: 10479 Toplam Mesaj: 67