folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Değişik Bir İstek

Değişik Bir İstek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Şimdi aklımda salonun ortasında kişisel kullandıklarım için " display " kendi malzeme ekranım gibi bir şey yaptırmak istiyorum ne zamandır, ama derdimi tam anlatamıyorum herhalde.

Salonun ortasına veyahut daha değişik yerlerine böyle içe gömmeli, camekan 1 vitrinim olsun istiyorum ama çok cool, bir şey olsun istiyorum misâlen ;

Oraya

Dalgıç elbisemi diklemesine koyabileyim,

CrossBow'umu asabileyim yüzeysel olarak,

Zıpkınımı koyabileyim,

İşte silahımı dürbünümü

Müze tarzı vitrinleri gibi bir şey istiyorum

Tam resmini bulamadım ve ismi ne diye aratsam çıkmıyor anasını emmeli gömmeli salon vitrinimi yazıcam abi :D google'da bulamıyor :D

O yüzden marangoz arkadaşlar yada mobilya işi ile uğraşanlar bana bir akıl versin yahu.

He is not anymore.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

mobilyaciya gidip "salon icin gumusluk" dediginde sana gosterecegi seyler ihtiyacini karsilar

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Hocam sen bi tasarımını çıkar aklındaki şeyin , kağıda dök.Sonra git mobilyacıya ver aynen üretsin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

mobilyaciya gidip "salon icin gumusluk" dediginde sana gosterecegi seyler ihtiyacini karsilar

Abi gümüşlükten ziyade ben duvarın içine gömmeli akvaryum gibi mesela derinliği 15 CM, genişliği 1,5 m, yüksekliği 2 metre misalen 1 şey istiyorum.

Şöyle düşün, ecza dolabının çok büyüğü aynı mantık duvarın içinde komple cam arkasınada o dediğim şeyleri asabileceğim askılar ve zemin.

Zemin mobilya üstü halı gibi ince 1 izole ile kaplanıcak, ve full cam olucak hani böyle polisiye filmlerde tam harekât anında tüm polisler büyük dolabı açar ve hepsi birer silah alır çıkar, onun gibi bir şey içe gömük ve full cam olsun istiyorum.

Gümüşlük dediğinle pek alakası var mı bilemedim :D

He is not anymore.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

bu mu değişik? git bi camcıya yada marangoza (azcık büyüğünden bi firma olsun) . istediğini yaparlar

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Böyle şeylerden mi bahdesiyorsun tam anlamadım bende

طדṮ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

hazir bir sey istiyorsan gumusluk onerimdi ve istedigini karsilardi ama sen duvara gommmeli olacak diyorsan once odada onu yerlestirebilecegin bir alanin olmasi gerekiyor sonra gerisi mobilyacinin isi oluyor. hazir almiyor gidip yaptiriyorsun.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

Böyle şeylerden mi bahdesiyorsun tam anlamadım bende

:ASD:ASD Bu ne iyice batırmışın dur abi ; Görselsiz olmayacak herhalde arayayım biraz :D

http://www.ispartakulturturizm.gov.tr/resim/1-453885/1vitrin.JPG

Şunun gibi bir şey düşün mantıken aşağı yukarı aynı ;

http://www.makiahsap.com/pictures/ana-vitrin-2.jpg

Şunu salonda istiyorum öyle düşün için daha dar, yani camlar açılır olucak tabi  buna benzer şeyler, senin resimler daha farklı :D

@blackhammer

Hocam işte hazırı yok zaten ben tam ismini öğrenim mantığını sorayım belki yapan olmuştur daha önceden diye danıştım.

Not: google'da gömmeli vitrin diye arattım bu ikisi en yakın çıktı :D

He is not anymore.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Çok salakça bir arama yaptım ama dediğim şeyi buldum sanırım :D

Bu abi işte %90 bunun gibi bir şey istiyorum böyle elbisemi asayım, adamın silahı koyduğu gibi zıpkınımı silahımı koyayım vs bunu düşünün duvara gömülü ve önü camlı hali .

weapons showcase diye arattım : |

He is not anymore.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dusundugun seyi mobilyaciya yaptir camli felan 

Sonra duvar kirma isine girme iki yanina duvari kapliycak sekilde kitaplik yaptir 

Ortada kalan kisim zaten gomulu gibi duracaktir 

Yani bahsettigim hepsi kombine olsun

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Hocam anladığım kadarı ile anlatıyorum.Sen duvarı kırdıracaksın verdiğin ölçüler dahilinde sonra oraya gümüşlük diye tabir ettiğimiz malzemeyi gömeceksin değil mi? eğer öyleyse masraflı olur lakin çok şekil olur.sadece o şekli görmek için sana misafirliğe gelirim :D

fdfsd

Şimdi bu televizyonun olduğu yerde boylamasına uzanan cam kapaklı bi dolap olacak ve içine krosbovunu falan koyacan.harbi güzel olur..

yanak tarafından 30/May/13 22:20 tarihinde düzenlenmiştir

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
Toplam Hit: 3485 Toplam Mesaj: 16