folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Değişik Tarzda Bir Online Oyun Arıyorum

Değişik Tarzda Bir Online Oyun Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

slm müridler..tarzı farklı bir online oyun arıyorum.bi türlüde bulamadım.farklı tarzdan kastım mesela silkroad yada knight online gibi değil

bu tip oyunların hepsi ayni.lvl kas karakterini güçlendir fln..artık çok baydı bunlar.yada ne bilim lol wow fln...hep aynı tarz oyunları piyasaya sürüyorlar.birde bu tarz oyunların içine para girmesi cabası...para verenle vermeyen arasında dağlar kadar fark oluyor.oda beni soğutuyor.

artık farklı tarzda bişi oynamak istiyorum..böyle içinde mesleklerin oldugu ticaretin oldugu,öyle lvl kasmak değilde adamın oyun zekasının iyi olmasından dolayı daha iyi oldugu tarzda oyunlar arıyorum.

yukarda belirttiğim tarzdaki oyunların klasik hale gelen çok sağlam itemi ve lvl i olan adam herkesi devirmesi gibi alışılagelmişin dışında birşey bekliyorum oyundan..oyunda level kasmaya adamlar 1 yıl fln veriyor.ben bu şekilde değilde olayın içine direk girebilmek istiyorum.mesela web üstünden oynan oyunları bilirsiniz.1 hafta kaynak su bu toplarsınız ondan sonrası savaşlar olsun yagma fln tarzında olsun oyuna direk dahil olursunuz genelde..bende böyle birşey arıyorum..

eskiden oynadıgım ultima online vardı.tekrar bir bakayım dedim,craftingi fln vardır,tekrar düşümdüm evde tekim.millet gurup olmuş geziyor.benim tutunabilme şansım çok düşük cunku genelde sote yaparlar.oynayanlar bilir.gurupsuz bi hiçsiniz..

neyse işte tarzı değişik bir online oyun arıyorum..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

dofus.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Half life.

He is not anymore.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Dünya üzerinde ultima online dan daha geniş ve daha ayrıntılı bir oyun bulunmamakta bildiğin gibi.

O yüzden uğraşma devam et.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Hacı online strateji oyunları dene, age gibi total war serisi gibi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bunları bi gözden geçirecem.birde şöyle arada sırada oynanacak oyun bişiyormusunuz? yani bi my city die bişi oynuordum.arada bakııp evlerin paralarını fln topluyordum ona göre yeni gelişme politikası fln yapıordum.o tarz bişi arıyorum.o oyunu bıraktım çünkü yeni bir bina açmak için işçi almak gerekiyordu.işçi almak içinde bazı malzemeler istiyordu.o malzemelerde 5 gün ugrastım düşmedi.sildim bende.

var mı böyle kısa süreli bişiler ?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

dota kur ekibini gir turnuvalara bilmiyom tam yazıyı okumadım ama dota herhalde uygundur

Freedoom is not free.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

maplestory oyna :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

legend online dene haci kanser olursun.

haftalik hileleri mevcut.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼 - 🅷🅾🅻🆈 @Kaptan ın daha delikanlı olduğunu kanıtlayan şahsiyet ile tanıştım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

senin dediğin işi valve yapıyor hacı. valve'nin tüm oyunları dediğin gibi.

levelli falan bişey istiyorsan, dota 2'ye bak. tf2'de oldukça zevkli. 

=)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    grup artık tüm oyunlarda üstünlük bireysel oyun istiyorsan fpslere yönel
Toplam Hit: 2097 Toplam Mesaj: 19