folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Deliricem Arkadaş Noluyor

Deliricem Arkadaş Noluyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

yok hacı yani cidden yok düşünüyorum yok anasını satıyım.

facenin a.k de hotmaili geri almam lazım

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek
    enes bunu yazdı

arkadaş şimdi hotmail deki gizli soruda değişti hotmailimi nasıl geri alıcam ? :| çıldırıcam abi yahu

https://account.live.com/ResetPassword.aspx

Eğer bilgilerini doğru girdiysen burdan şifreni sıfırlat güvenlik

ad soyad son kulladığın şifreler son attığın mailleri soruyorlar falan bunu dene

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

:) gecen bı arkadasımın facebook hesabını ve mailini hacklemıstım aynen böyle yapıyordum belkıde o sensındır :P

fb ve mail hesabındakı gizli soruları degıstrmeden cevaplarını degstrdımkı anlayıpta degıstrmesın dıye mail şifresini değişp fbsını hacklıordum sonra maili gerı alıyor ve akabinde fb sını ama sonra yıne bu sefer gızlı sorudan vuruodum onu :) gızlı soru aynı sıfreyı ben bılıorum aq buna ne oluor dıodu gecen bana :D

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Keylogger yemiş gibi görünüyorsun. Sen bulaştırmadığından eminsen bile sen yokken eve gelen bir akraban falan yapmış olabilir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAKMAN
    HAKMAN's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

en temizi telefon onaylısı bence isterse şifrenin bulsun siterse mailinin çalsın ama o telefona gelen kodu girmesse bir bok yapamaz he banka hesabı değilki buda benim teli simi kopyalasın uğraşısın o kadar :)

Konuyu dağıtmadan bu telefon onaylı giriş durumu nereden ayarlanıyor. Her girişte onay geliyor doğru anladım umarım.. 

Ben Mevlana değilim.. Adam ol öyle gel..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

hesapları geri aldım ve evet keylogger yemişim sanırım çünkü    h   ile başlayıp @w... ile devam eden pi*in biri bugün hesablarıma giriş yapmış.

faceyi mobil onay kodulu yapmaya çalışıyorum ama telefona kod göndermiyor şuan ak bir işiimizde rast gitsin.

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HAKMAN bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

en temizi telefon onaylısı bence isterse şifrenin bulsun siterse mailinin çalsın ama o telefona gelen kodu girmesse bir bok yapamaz he banka hesabı değilki buda benim teli simi kopyalasın uğraşısın o kadar :)

Konuyu dağıtmadan bu telefon onaylı giriş durumu nereden ayarlanıyor. Her girişte onay geliyor doğru anladım umarım.. 

hesap ayarları güvenlik ayarları bölümünden  ayarlıyabilirsin

enes sana gelince keylog yemişsin sen hacı durum öyle gözüküyor şayet yemediysen ağa bağlı diğer pc varsa onların vasitasıylada olur snif edilebilir bilgilerin haberin olsun

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek

Bende aynı sorun var devamlı facebook şifreniz kısa bir süre once değiştirildi diyor fakat şifremle giriş yapıyorum bence facebook'un açığı çünkü 1, 2 arkadaşımada aynı şeyleri diyor.

Zamanı durduramazsın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    enes bunu yazdı

hesapları geri aldım ve evet keylogger yemişim sanırım çünkü    h   ile başlayıp @w... ile devam eden pi*in biri bugün hesablarıma giriş yapmış.

faceyi mobil onay kodulu yapmaya çalışıyorum ama telefona kod göndermiyor şuan ak bir işiimizde rast gitsin.

gec gonderıyor bana 2 gun sonra gelmıstı ıkı hesaptada böyle oldu 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kod gelmiyorsa aramasının isteyin anında arıyor direk söylüyor kodu

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 15054 Toplam Mesaj: 42