folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder DELL INS. 5110'Mu HP G6-1095ET'mi ? Yardım Müridler.

DELL INS. 5110'Mu HP G6-1095ET'mi ? Yardım Müridler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

HP notebook üretmeyi durdurup, donanım piyasasından çekiliyor, senin verdiğin linkte HP var ? :) HP den bu vakit herkes uzaklaşsın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

fakat bugüne kadar kullandığım en kaliteli ve sağlam ürünler hp nin. Beni hp den koparamazsınızzz hayırrrrrrrrrrrrrr :D 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

tabiki dell hacı ekran kartı daha iyi hem zaten hp bireyselde fazla etkili olmaz 

dell ise servis olarak eve gelip evde yapıyor

destination@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

hocam o dellide değil mormani.com a gir o fiyatlarda i7 li dell var 5110 ben aldım memnunum freedos olarak geliyor sadeece

Bittik biz bittik
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Tabiki dell.

ıns.5010 kullanıyorum çok memnunum.

servis yönündende mükemmel.evde yapıyorlar herşey gözünün önünde bence dell al

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Isın ma soruna varsa.alma amk dell .servis fln bi boşver

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

mx sen daha öncede bi konu açmıştın ama ben kendi kullandıgım 5010 ve diğer 5010 larda bi ısınma görmedim bence seninkinde çok aşırı tozlanma vardır..

senden bişey yapmanı isticem güçlü bir fenerle ısının dışarı atıldıgı yerden bakmanı istiyorum kanalların diğer ucu acıkmı kapalımı bi ona bakta yardımcı olayım sana

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Hocam servis geldi.sonuc aynı.ısın ma klavye yansıyo.oyun için klavye alabilirsim

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

kardeşim sana şöyle acıklıyım ben ne marka fanatikliği yaparım nede kendi malım die yüceltirim nokia telefonum var mesela her fırsatta itin götüne sokarım yani tarafsız bir biçimde acıklmak gerekirse

tabiki belli bir miktarda ısı mevcut laptoda ama bu ne cok fazla nede cok az tamda olması gerektigi gibi

bundan bi ay öncesine cok ısınıyordu alet nedendir içini actım tozlanma vardı bayaa yaz sıcakları ilede birleşince cok ısınıodu ama su anda havaların temizliğin etkisiyle gayet iyi bilgisayar senin sorunun nedir dersen ise sevis bile gelmiş diosun bu yüzden mantık yürütemiyorum ama pc nin mutlaka hava almasını sağla öle altını üstünü kapama

destination@tahribat.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Hocam servir gözumun önünde actı ne oldunu gorduk.yeni fan taktı tes ettim aynı toz fln diyil.birde unutmadan fan seside var.birde metal kısım ısınır.bunları niye yazdım.acer,asus larla karsılastırdım

Toplam Hit: 2005 Toplam Mesaj: 14