folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Dell İnspiron 5040 - 700 Tl Nasıl?

Dell İnspiron 5040 - 700 Tl Nasıl?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

http://www.daybuyday.com/urun-797690/dell-inspiron-5040-62s23b-156-p6200-2gb-ram-320gb-hdd-w7str-notebook-garage?code=tumfirsatlar_1602121346

Fiyat ve performans açısından yorumlarsanız sevinirim, bir akrabamıza hediye olacak ya bu ya da benzeri..

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

çok iyi fiyat :)

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

işlemcide 'i' görmeyince bi tırsıyorum, pentium biteli çok olmadı mı ya, bildiğim en son pentium IV vardı benim sonra bitti? :D

-İşlemci : Intel Pentium Dual Core P6200 (2.13GHz)

gören bi uplasa :/

noname tarafından 03/Ara/12 20:00 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

valla hacı bak ben sana şunu söyleyeyim; bu paraya 2.el bi makine bak çok çok daha iyilerini bulursun garantili cihazlar. ağustosta 900TL ye dell 5110 i5 aldım 3aylık cihazdı. bikaç problem çıkardı ama garanti kapsamında hepsi halloldu çokta memnunum yani. gidipte bu makineye bu parayı vermek şahsen bnm içime otururdu. 2.el dell lere bak hani garantisi çok kral dell in pişman olmazsın

ugur0 tarafından 03/Ara/12 20:03 tarihinde düzenlenmiştir

imza
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    ugur0 bunu yazdı

valla hacı bak ben sana şunu söyleyeyim; bu paraya 2.el bi makine bak çok çok daha iyilerini bulursun garantili cihazlar. ağustosta 900TL ye dell 5110 i5 aldım 3aylık cihazdı. bikaç problem çıkardı ama garanti kapsamında hepsi halloldu çokta memnunum yani. gidipte bu makineye bu parayı vermek şahsen bnm içime otururdu. 2.el dell lere bak hani garantisi çok kral dell in pişman olmazsın

hocam içini açar parça falan çalarlar :/ daha önce açılıp açılmadığını, açmadan öğrenebilir miyiz? bi de hediye olacağından 2. el düşünmek istemiyorum pek

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    ugur0 bunu yazdı

hocam içini açar parça falan çalarlar :/ daha önce açılıp açılmadığını, açmadan öğrenebilir miyiz? bi de hediye olacağından 2. el düşünmek istemiyorum pek

hocu bu aleti hediye etme kimseye. bu fiyatlardaki aletlerin herşeyi dandiktir git bi teknoloji mağazasına bi dokun bu fiyatlardaki aletlere zaten almak istemezsin.arkadaşın dediği gibi temiz ikinci el bişey bak.kutulu falan satanlar oluyo onlara bi bak.

bunun yerine netbook falan düşünebilirsin ( netbook diye bişey vardı dimi lan bide vay amnk nerelere geldik)

yada temize yakın ipad falan al

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    redsox
    redsox's avatar
    Erkek

Hacı illa önde bi "i" olması gerekmiyo.

Senelerdir bu işi yapan biri olarak sana tavsiyem kullanacağın/kullanılacak işlere göre cihaz alman. Eğer döküman, internet ve basit işlemler için kullanıcaksan bu pc yeter, artar bile.

Bir arkadaş bunun yerine netbook almanı önermiş. Netbook almayı bırak, düşünülecek bir cihaz sınıfı bile değil. Kesinlikle uzak dur.

Bu cihaz fiyat/performans olarak bence iyi bir cihaz.

Pentium bitmedi aksine geliştirmeler ile devam ediyor. Performans açısından da tatmin edici. Celeron cihazlar bile piyasada ve önümüzdeki 4-5 sene daha üretimlerinin devam edeceğini bu seneki Intel Konferansı'nda öğrendim.

Kısaca Intel işlemcili bir makineden korkma. Intel + Dell kullanacak kişiye iyi bir deneyim yaşatacaktır. Ayrıca şu an bu mesajı yazdıgım Celeron işlemcili Casper bilgisayar ile Photoshop, Fireworks, Dreamweaver ve bir çok video işleme programı kullanmaktayım. Hiç de sorun yaşamadım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam bu fiyata bu özellik normal, hatta belki 50-100 lira fazlası bile var bana göre. İşlemci Core Duo, ekran kartı paylaşımlı.

Siz hediye edeceğiniz kişinin nasıl bir bilgisayara ihtiyacı olduğunu söylerseniz uygun düşük fiyatlı bir ürün arayalım.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

http://www.hizlial.com/u30.001.1350.0342/lenovo-g580-59-347152-b950-20ghz-4gb-320gb-156-freedos-notebook

2 hafta önce bunu aldım hocam i5 makinede var bende ofis işleriim gröülsün film müzik ve ufaak tefekk ageof mitoloji mesela gibi oyunlar için ideal fazla bir şey beklelmemek lazım benimkinde hdmı yok yalnız 

matematik24.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    ugur0 bunu yazdı

dell dedik dell den örnek vererek devam ediyorum. mesela gördün nette bi makine begendin adamdan service tag numarasını iste dell supporttan girip bak cihazın özelliklerine fln. sonra cihazı almaya gittiğindede kendin bakarsın(cpu-z gibi programlarla fln) orjinaliyle aynımı fln diye. şahsen bu kullandıgım cihazda öyle yapmıstım.

imza
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

kaç kaç p6100  p6200 işlemci gördün mü kaç!!

ebemi zikti bu pc p6100 işlemci var.

700ü verdiysen üste 150 200 daha koy adam gibi i3 falan alırsın.şu model bu model diyemicem ama o paraya daha iyi özellikli alırsın.

ben şu an alıcak olsam ya asus tablet alırdım ya da freeDos.

Toplam Hit: 1971 Toplam Mesaj: 18