folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder DELL Inspiron 5559 Satılık Notebook

DELL Inspiron 5559 Satılık Notebook

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Fiyat aşırı yüksek kabul edilemez derecede

Dell kullandım ve fazla övmüşsünüz sanki macbook pro, lenovo çoktan tokatladı dell i gerek malzeme gerek stabillik olarak 

Hak ettiği fiyat 2500 ve altı dır 500gb ssd olmuş 500tl 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Dell kullandım ve fazla övmüşsünüz sanki macbook pro, lenovo çoktan tokatladı dell i gerek malzeme gerek stabillik olarak 

bu doru mu? @mkyb 

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

:D lenovo mu :D lenovo :D 

stabil lenovo :D malzeme kalitesi lenovo :D ahkjsdkbas

mac dersen bi nebze anlarım da lanovo ne ya? 

fiyat da çok değil. bu ürünü en başta da dediğim gibi hp asus ve bidon plastiğinden imal edilme lenovo ile kıyaslamayın diye. yorumlara bakarsanız anlaşılıyor zaten bunu neden dediğim. dell i bile kullanan adam fiyata normal diyor bilmeyen o daha iyi bu daha iyi diye ayırıyor. notebook dünyası dell ve mac olarak ikiye ayrılır gerisi çöp.  

Sony i sevgiyle yad ediyorum... saygılarımla Sony.. keşke gitmeseydin.. keşke hep bizimle kalsaydın..

TurkForces tarafından 02/Mar/19 13:05 tarihinde düzenlenmiştir

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Lenovoyu niye o kadar gomdun hocam senelerdir her cilemi cekiyor dunyayi dolasti ne yap dediysem gik demeden yapti oyle degil boyle dedim tamam dedi oc ol dedim oldu sunu mine et dedim elinden geldigince etti isteyip maksimumda oynayamadigim oyun hala yok (: cok memnunum, delle bir sey dedigim yok da lenovoyu hp gibi yerin dibine sokmaya ne gerek vardi.

sigara değil, balık olan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Dell notebooklar arasında en kaliteli ilk 3 de orası doğru.

Lenovo eskiden fiyat performans cihazıydı ama o özelliklerinide kaybediyorlar son 2 senedir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

DELL diğer paçozlar ile kıyaslanmayacak kalitede bir marka. Lenovo da fena değildir yerlere vurulacak bi marka değil. Mek buk kullanmadım fakat onlar da isim e para alıp fiyatın cılkını çıkartıyorlar. Sonuc olarak satılan bu pc nin işlemcisinden dolayı aşaıya çekilmeli fiyat. 

HP - CASPER - VESTEL - GRUNDIG  zaaaaXDXD bu markalar bi ötede oynasın 

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

bu doru mu? @mkyb 

SSD kısmı doru. Diğeri deil.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    TurkForces bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

:D lenovo mu :D lenovo :D 

stabil lenovo :D malzeme kalitesi lenovo :D ahkjsdkbas

mac dersen bi nebze anlarım da lanovo ne ya? 

fiyat da çok değil. bu ürünü en başta da dediğim gibi hp asus ve bidon plastiğinden imal edilme lenovo ile kıyaslamayın diye. yorumlara bakarsanız anlaşılıyor zaten bunu neden dediğim. dell i bile kullanan adam fiyata normal diyor bilmeyen o daha iyi bu daha iyi diye ayırıyor. notebook dünyası dell ve mac olarak ikiye ayrılır gerisi çöp.  

Sony i sevgiyle yad ediyorum... saygılarımla Sony.. keşke gitmeseydin.. keşke hep bizimle kalsaydın..

Gidipte Atom işlemcili bir şey almazsan pahalı laptoplar zaten metal kasa hocam. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

abi güzel diyosun da bu aletle oyun oynanmaz (zaten o ekran kartı onboard ekran kartından çokta iyi değil). alacak 3 bin verip ofis bilgisayarı almak istedikten sonra, lenovo thinkpad, dell xps, dell latitude gibi kasası daha güzel, batarya süresi daha iyi aletlere rahatça yönelebilir

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-thinkpad-t470-i5-8gb-ddr4-256ssd-fullhd-ips-cift-pil-teshir-urun-638818104/detay

mesela şunu biraz pazarlıkla senin fiyatına alırsın heralde. en azından yeni bir bilgisayarın, garantin ve 10 saat batarya süren olur.

umarım satarsın, millette para yok alan da sıfır alııp taksitle ödüyor.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

abi güzel diyosun da bu aletle oyun oynanmaz (zaten o ekran kartı onboard ekran kartından çokta iyi değil). alacak 3 bin verip ofis bilgisayarı almak istedikten sonra, lenovo thinkpad, dell xps, dell latitude gibi kasası daha güzel, batarya süresi daha iyi aletlere rahatça yönelebilir

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-thinkpad-t470-i5-8gb-ddr4-256ssd-fullhd-ips-cift-pil-teshir-urun-638818104/detay

mesela şunu biraz pazarlıkla senin fiyatına alırsın heralde. en azından yeni bir bilgisayarın, garantin ve 10 saat batarya süren olur.

umarım satarsın, millette para yok alan da sıfır alııp taksitle ödüyor.

1- lenovo thinkpad bu aletten kaliteli değil sağlam da değil. 2. sene i devriyesinde vida delikleri gevreyip ilk dokunuşta kopuyor. Yeni thinkpad i asla IBM zamanındaki thinkpadler ile bir tutmayın.

2- dell xps bu ürünle hiçbir şekilde kıyaslanabilecek bir ürün değil. xps dediğin alet laptop notebook türünün yıldızıdır üstü yoktur. (mac i bu sınıfa almıyorum zira kendisi şekil olsun diye kullananlar haricinde işletim sistemi yüzünden alternatifsiz bi ürün.)

3- dell latitude tercih sebebi olabilir kıyaslama mantıklı bulunursa neden alınmasın.

4-ürünün batarya süresi kötü değildir

5- evet ürün gaming değil bunu zaten belirttim. 

6-linkini attığın ürün sattığım üründen çok da iyi değil? ddr4 başka bi esprisi yok. oda 8 gb.  kaldıki bu tür bi üründe ddr3 ddr4 farkettirmez.  o adamın sattığı ürünü de 3000 tl ye verebileceğini sanmam inse inse 100 tl iner diye tahmin ediyorum. 

7- tercih meselesi inş satılır :) 

Digital Marketing Manager / Health Tourism