folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Delphi PHP Ve Mysql Konusunda İş Bilir Eleman Aranıyor

Delphi PHP Ve Mysql Konusunda İş Bilir Eleman Aranıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi

Merhaba arkadaşlar :)

Delphide yazılmış bir otomasyon programı var. Database olarak MySql kullanılıyor. Öyle ahım şahım bir şey değil. Çok basit fakat teferruatı biraz fazla ama gözünüzü korkutmasın inanınki çok basit bir şey. Kayıt ekle, sil, güncelleme ve sorgulama üzerine sıradan şeyler. Her neyse bu programın birde müşteri tarafı var php ile yazılmış uyduruk 97 frontpage model bir site. Sitede de müşteriler programla entegre olarak kendi kayıtlarını daha doğrusu ürünlerini takip ediyorlar.

Program LAN üzerinde 3-5 (belki daha fazlada olabilir tahminim max.7-8 pc tarafından kullanılıyor ve site online olarak güncellenmiyor. Delphi de bir arayüz yapmışlar. Sistem yöneticisi günde 1-2 kez form aracılığıyla database i FTP üzerinden siteye upload ederek sitedeki verileri güncelliyor. Umarım anlatabilmişimdir :) Okuyunca karışık gibi geldi ama değil :)

Neyse, konumuza dönersek bu programda bazı ufak aksaklıklar oluyormuş. Artı yeni birkaç eklenti daha yapılacak sistem optimal bir hale getirilecek. Bu işin altından kalkabilecek Delphi, PHP ve MySql den anlayan freelance olarak çalışacak bir arkadaş aranıyor. Şirket Muğla/ Güllükte. Ve çok iyi insanlar ve emeğinizi sömürecek cins insanlar değil. Gerçekten iyi insanlar. İşin devamlılığı da var. Yani bu insanlar devamlı sizden yenilikler isteyebilir ve devamlılığı olan bir iş.

Üniversite öğrencisi yada freelance çalışmaya uygun Ege Bölgesinde oturan en azından bir kez Muğla Güllük veya Milas’a gidebilecek, daha sonra net üzerinden de çok rahat çalışılabilir. Dürüst, aklı başında ve  paraya gerçekten ihtiyacı olan bir mürit aranıyor :)

Soracağınız şeyler için pm atabilirsiniz.

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Ah be ablacım şunu 2 buçuk ay sonra yazsaydın ne de güzel olurdu. Ya da 2 buçuk ay önce..

Sen hiç kaval çaldın mı?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi

Keşke öyle bir şansım olsaydı :) Malesef bende bugün haberdar oldum durumdan :) Birisini bulacağım mecburen umarım Tahribattan birisini bulabilirm :)

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Bu sitede Cosmic diye bi arkadaşım var

Tam aradığınız kişi +++ larıda var :)

php mysql jaca ajax delphi hepsi var onda işin iyi yanı marmariste oturuyor :)

Şu an msn de yok ama gelince iletirim umarım anlaşabilirsiniz.

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi

Zxone çok iyi olur gerçekten. Arkadaş içinde iyi olur, ben aracıyım sadece :) Kendisine iş verenlerin bilgilerini veririm, iş verenlerede referans olurum gerisi iki tarafın anlaşmasına kalır. Ben anlaşabileceklerinden eminim cidden çok iyi ve kaliteli insanlar çünkü, eminim iki tarafta pişman olmaz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

xtlan bunu yazdı:
    -----------------------------

Zxone çok iyi olur gerçekten. Arkadaş içinde iyi olur, ben aracıyım sadece :) Kendisine iş verenlerin bilgilerini veririm, iş verenlerede referans olurum gerisi iki tarafın anlaşmasına kalır. Ben anlaşabileceklerinden eminim cidden çok iyi ve kaliteli insanlar çünkü, eminim iki tarafta pişman olmaz.

Bencede çok iyi olur delphi bilseydim bende alabilirdim işi :)

Ama cosmic çok çok daha iyidir.

İhtiyacıda vardı bu aralar bi p.m atarsan eğer link verirsen bu konuya bende mesaj atacağım telefonuna şimdi

umarım 2 tarafta içinde mutlu bi haber alabiliriz.

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi

Tamam pm atarım :) Profil bilgilerinde Bodrum'da oturduğu gözüküyor yakınmışda. İhtiyacıda varmış çok çok iyi olur ve bu yazdıklarımın dışında da işleri olur devamlı freelance olarak bu arkadaşlarla çalışır memnun kalır yani.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Ankara olaydı eyiydi :| neyse.. :)

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    brK
    brK's avatar
    Erkek

tarzan bunu yazdı:

Ankara olaydı eyiydi :| neyse.. :)

:) hem tatil hem iş güllük küçük yerdir ama güzeldir heleki fenerin orda içmek of : ) keşke anlasam :P Milasdayım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi

koskoca tahribatta bir kişi bulamadım :) bari adminlerin affına sığınaraktan konuyu yukarı çıkarayım :) belki hafta sonu birisi görür :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

xtlan bunu yazdı:

koskoca tahribatta bir kişi bulamadım :) bari adminlerin affına sığınaraktan konuyu yukarı çıkarayım :) belki hafta sonu birisi görür :)

Yukarıda müridlerden birinin de dediği gibi Cosmic sağlamdır bu konuda her açıdan.Ama tabi kendisi ne der onu bilemem.Yukarı

Toplam Hit: 2491 Toplam Mesaj: 13