Delphi7 Acil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VatanisTurK
    VatanisTurK's avatar
    Erkek

Arkadaşlar BuGünden İtibaren Acil Olarak deplhi7 örenmem lazım ( hemen örencem demedim yanlış anlaşılmasın:D ) sitede arattım ancak bulamadım yardım eden konu . bu geceden ıtıbaren tüm herqesten yardım ebqlıyorum Lütfen . Şimdi hemen başlarsak İii Olar Beyler Lütfen

msn: the-bywolf@hotmail.com

duzeltme: konulari konu basliklarina uygun acalim. underzero 

Devlet-i Osman-i Ali"de terfi"i temayuzilim irfan-i ile olmaz ya olacak kuvvetli iltimas ya olacak medeni haz ya da olacak delikle temas. ---- Millet Kadınla ilgili konu acıyor biz açınca siliniyor alın url:moderatör silmeye alısık onca konu oluyor kadınlarla ilgili küfürler yazılıyor bız acınca anlaşılmadan sılınıyor örnegın su url"deki söz http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=S%F6zler&folderid=42998 amı olanın ımanı olmaz sözü kim için söylenmiş söylesenize amk hadi ? benım konuma gelip öyle böyle demesini bılyordunuz ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draeex
    Draeex's avatar
    Erkek

Abü bak başta şu topiği değiş...
    Hem delphi yi örenmek istiyorsan bunun yolu yordamı var.
    Gidersin bir kitapçıya Delphi 7 ile iligili tonla kitap  var.
    Daha ben bugün siparişini veridm yarın gelcek.
    Bende delphiye başlıyorum biraz araştır ondan sonra başla..

Tariqat Of Tahribat The Murid Draeex Tariqat Dj"i 2007©
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VatanisTurK
    VatanisTurK's avatar
    Erkek
    1.cisi sagolasın 2si çüqseydın:D kardeş sagolasında msn'e gelırmsn  bilgiler almam lazım acil asgol genedede ayrıca arastırıyorum 2 aydır c++ biliyorum eccüüq araştırmadan böle mesaj yazmam zaten

Devlet-i Osman-i Ali"de terfi"i temayuzilim irfan-i ile olmaz ya olacak kuvvetli iltimas ya olacak medeni haz ya da olacak delikle temas. ---- Millet Kadınla ilgili konu acıyor biz açınca siliniyor alın url:moderatör silmeye alısık onca konu oluyor kadınlarla ilgili küfürler yazılıyor bız acınca anlaşılmadan sılınıyor örnegın su url"deki söz http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=S%F6zler&folderid=42998 amı olanın ımanı olmaz sözü kim için söylenmiş söylesenize amk hadi ? benım konuma gelip öyle böyle demesini bılyordunuz ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacimurat
    hacimurat's avatar
    Erkek
    dostum bende ders olarak görüyorum temel bilgileri öğrensen çok iyi olur int belirli sitelerden yadımcı kaynakları indirip okıyup uygulama yapabilirsin delphi çok güzel birşeyler yapıp kendini olağan üstü geliştirebiliyorsun ama harika  bunu unutma öğreneceğinede ayriyetten sevindim unutma bunu istersen senin için temelbilgi yazar veriim hadi kolay gelsin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    eccüüq daha araştır o zaman. beleşe ekmek yok.

Zimbabwe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VatanisTurK
    VatanisTurK's avatar
    Erkek

qıtmısın zaten araştırdım dedım  

Kreston bunu yazdı:
    ----------------------------- eccüüq daha araştır o zaman. beleşe ekmek yok. -----------------------------

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek

sana bi kitap önereyim

delphi7 ihsan karagülle mayın tarlası oynayabilen insanın bile anlayabileceği şekilde anlatım resimlerle felan
    çok iyi bir kitap başlangıç için birazcık kasıp delphide basit ufak programlar yazabildikten sonra
    database kullanımı için başka bir kitap alırsın sql felan öğrenirsin takıldın yerler olursa ondan sonra yardımcı oluruz
    ama şimdilik buton nedir edit nedir masedit nedir bu soruları uygulayarak öğrenmen lazım başarılar

sırıtma la.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sacrifice
    sacrifice's avatar
    Erkek

heyecanını anlıyorum ben de senin gibiydim zamanında :P  çok hızlı olma yavaş yavaş öğrenmeye çalış.

Kaynak için: http://www.delphiturk.com iidir

#Coding Sacrifice Perl FSO#
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VatanisTurK
    VatanisTurK's avatar
    Erkek

kitabın  yazarı qim arkadaşım sagolasın ayrıca msnımı   eqlermsn?

3mr3 bunu yazdı:
    -----------------------------

sana bi kitap önereyim

delphi7 ihsan karagülle mayın tarlası oynayabilen insanın bile anlayabileceği şekilde anlatım resimlerle felan
    çok iyi bir kitap başlangıç için birazcık kasıp delphide basit ufak programlar yazabildikten sonra
    database kullanımı için başka bir kitap alırsın sql felan öğrenirsin takıldın yerler olursa ondan sonra yardımcı oluruz
    ama şimdilik buton nedir edit nedir masedit nedir bu soruları uygulayarak öğrenmen lazım başarılar

-----------------------------

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek

ihsan karagülle delphi 7 yazdım arkadaşım

türkmen kitapeviydi sanırım msn kullanmıyorum :)

sırıtma la.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Valla hacilar bu konuda bana karsi cikan olabilir ama ben

Memik Yanik basta olmak uzere diger abidik gubidik yazarlarin kitaplarini onermiyorum.Ingilizceni Beginner seviyesinde olsa bile Programlama kitalari cok agir ingilizce  ile anlatilmiyor daha cok teknik terimler oldugu icin daha cok teknik ingilizce agirlikli oluyor ki cok zor degil. "Marco Cantu" nun Delphi kitaplarini tavsiye ederim hatta dunyada delphi deyince akla marco gelir.Ceviri kitaplari nasil bilmiyorum ama Delphi 5 kitabini universite kutuphanesinde gormustum guzel cevirmislerdi.Ceviri kitaplarinida alabilirsiniz bulursaniz ingilizcesinide ki e-bookolarak kesin bulursunuz.

Bende zamaninda memik yanik ve karagulle kitaplariyla doldurmustum raflari ama 1000 sayfalik memik yanik okuyacagina 1sayfalik marco oku hic yoktan birkac satir bilgi edinmis olursun.Cunku bu insanlar tuccar adamlar programci degil.Karagulle isletmeci sanirim.Mesela yabanci bircok kitabin uzerinde "Programmer to Programmer" yazar programcidan programciya adamlar buna dikkat ediyor.Turk olarak ismini hatirlayamadim ama Demirtasmi dasdemirmi oyle bir adam var onun veritabani ile ilgili  yazdigi bir kitap var o saglam yazmis bak :) cunku adam programci bu isin icinde....Ingilizcen varsa zaten delphi yukleyinc "documents" klasorunde delphi guide isimli bir e-book geliyor o bile oldukca yeterli bir kitap. 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 4236 Toplam Mesaj: 12