Denyo Hakkında 2 Soru...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

şimdi arkadaşlar  denyoyla konu üreterek siteyi patlatabilir miyim?(yada güvenlik kodu olan bi forumu nasıl patlata bilirim?)

2.sorum:denyo nun açıklamasında bazı durumlarda index atabilirsiniz diyodu...bu durumlar nelerdir?

bu arada iyice araştırdım böyle bişeyin açıklaması yoktu.....şimdiden saolun...

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Denyoyla konu üreterek siteye saldırırsın,bandwithiini bitirirsin,göçertirsin mysql i v.s ..

Güvenlik kodunun olduuu yere pek bise yapamazsin..indexle bi alakası olduunu sanmiyom-bilmiyom..

The king is bleeding.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    gVeR bunu yazdı:

Denyoyla konu üreterek siteye saldırırsın,bandwithiini bitirirsin,göçertirsin mysql i v.s ..

Güvenlik kodunun olduuu yere pek bise yapamazsin..indexle bi alakası olduunu sanmiyom-bilmiyom..

ee ekonu üretirken güvenlik kodunu aşarız zaten konu üretirken kod istemiyo....ya bence de index işi saçma ama denyonun açıklamasında bazı durumlarda olabilir diyodu yanio durumları merak ettim bilen biri sölerse iyi olur aydınlanalım yaw biraz:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    guvenlik kodunun olduu yere bise yapamazsin dedim hoca,uyelikte guvenlik kodu varsa oraya bise yapamazsin uyelik yaratamazsin yani

The king is bleeding.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    gVeR bunu yazdı:

guvenlik kodunun olduu yere bise yapamazsin dedim hoca,uyelikte guvenlik kodu varsa oraya bise yapamazsin uyelik yaratamazsin yani

tamam şeker kardeşim sen çok biliyosun dedik de index olayı diyorum orda bi hata vardır diyorum çünkü flooderla index nası atılır diyorum...bilen cevaplasın lütfen...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Süper zeka kardesim flooderla indexin ne alakası var ve o nerde yazıyo gösterebilrimsin ?

The king is bleeding.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    gVeR bunu yazdı:

Süper zeka kardesim flooderla indexin ne alakası var ve o nerde yazıyo gösterebilrimsin ?

bi yerine beyin kaçmış dostum sana yaln mı atcaz?bura ikili tartışamya döndü msn'e gel sana nerde yazdığın göstercem siteyi meşgul etme!harungirisken@hotmail.com

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    gVeR bunu yazdı:

o kadar zekiysen neden dosyayı almadan çektin gittin a.q.dum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Msnye falan eklemedim seni maloz senden dosya alan kerizlerden sandın beni demekki , bak sevgili embesil kardesim siteyi bu kadar kirlettin simdimi aklına geldi kirletmemek ne bok yaziyosa burdan linkini ver senin gibi dallamanın biriyle msndemi konuscam bide , bu arada cok s*kilmek istiyosa canin pm at eklim msnye a.q adam sandın heralde kendini

The king is bleeding.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    gVeR bunu yazdı:

Msnye falan eklemedim seni maloz senden dosya alan kerizlerden sandın beni demekki , bak sevgili embesil kardesim siteyi bu kadar kirlettin simdimi aklına geldi kirletmemek ne bok yaziyosa burdan linkini ver senin gibi dallamanın biriyle msndemi konuscam bide , bu arada cok s*kilmek istiyosa canin pm at eklim msnye a.q adam sandın heralde kendini

lan göt heykır:Dlan resim attık mal exe.'li dosya mı attk gerzek...http://www.tahribat.com/denyolaunch.asp

Özel durumlarda, sitenin indexini değiştirebiliyor, Mesaj kutusu koyabiliyor. yada userlarin browserlarini kitliyebiliyor.

Bu program ile Bir dakikada Binlerce gereksiz üye açarak yada mesaj atarak siteyi kitleyebilirsiniz, Hemde birçok site üyeliğinde bulunan Email ile aktivasyonu kandırıp maillere yollanan linklere otomatik tıklatabilir ve aktive edebilirsiniz.

Proxy Listesi kullanarak clicker modunda çalıştırabilir, nette doldurduğunuz bir web formunun simulasyonunu yapıp aynı

LAN A.Q.DUM SANA TROJAN MI ATACAM GERZEK BEN SENİN GİBİ HEYKIR DİİLİM HEHEHEHEHE

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

ne gerizekalı herifsin sen ya  bi bok bilmiyon bide artistlik taslıyon .javascripti kapamamıssan sayfalarda kod postlarsın ve sayfada alert('selam') v.s biseler cıkar sanirim bunu demek istemis..

tabi bunuda anlamazsin abuk subuk seyler yazmaya dewam edersin sen..

The king is bleeding.
Toplam Hit: 1655 Toplam Mesaj: 12