Denyo Launch Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demerik
    demerik's avatar
    Erkek

arkadaşlar, sitedeki hazır dls leri kullanarak yaptığım denemelerde.

Opening new connection...
    Disconnected
    Connected

şeklinde bi hata veriyor. bağlantı ayarlarında bi sorun mu var? çünkü hiçbir kayıt, ya da mesaj eklemiyor siteye. 

bir yardım ediverin.

_deMErCo_
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demerik
    demerik's avatar
    Erkek

ya nedir. herkes sular seller gibi kullanıyo mu denyoyu. başka kimseye böyle bi taha vermedi mi.

allahım ya. hiç bir kısıtlayıcı program kullanmıyorum, zone alarm vs gibi. denyoyu kısıtlıyacak hiçbişey yok. neden disconnect oluyor. ya da birisi bana basit bir form için hazırlanmış çalışan bir dls verebilir mi. söz launch demicem, test diycem bitek

_deMErCo_
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BOZO
    BOZO's avatar
    Erkek
    Büyük ihtimal adresi yanlış yazıyorsun bilgisayarı kapat ve test de o zaman açılması lazım bende çatır çatır çalışıyor
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Bağlanıp bağlantıyı geri kapaması normal :) yani sorun yok orada,

yanlız sid yada başka bi rkoruma varki sitede muthemelen ondan dolayı sitede bir değişiklik olmuyor...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demerik
    demerik's avatar
    Erkek
    evet sid' den kaynaklanıyo galiba. kendisi bir sid veriyor test aşamasında. ve ben onu sabit bırakıyorum. kafamdan herhangi bir sid sallayamayacağım için.öyle olunca da aynı numarayı kabul etmiyo tabe. yardımcı olduğunuz için saolun arkadaşlar. denicem şinci olur inşallah. :)

_deMErCo_
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    daylight
    daylight's avatar
    Erkek
    merak ettiğim bişey var..bu program güvenlik kodu olan sitelerde işe yaramıyor peki bizim üye kayıt bombardımanı sırasında yazdığımız şifre tekrarı nasıl oluyorda aynı rakamları denk getiriyor ben onu anlamadım..sonuçta rastgele 8 haneli rakam kullanıyoruz yani %randompass8% bu nasıl oluyorda şifre tekrarında aynı rakamları denk getiriyor??

Şampiyonsun Fenerbahçe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    daylight bunu yazdı:

merak ettiğim bişey var..bu program güvenlik kodu olan sitelerde işe yaramıyor peki bizim üye kayıt bombardımanı sırasında yazdığımız şifre tekrarı nasıl oluyorda aynı rakamları denk getiriyor ben onu anlamadım..sonuçta rastgele 8 haneli rakam kullanıyoruz yani %randompass8% bu nasıl oluyorda şifre tekrarında aynı rakamları denk getiriyor??

Dostum galiba denyo tüm passwordleri aynı üretiyor. Eğer öyle olmasa bile zaten sen password değerini elle girebilirsin. Sitede şifresi aynı birden çok kullanıcı olabilir. Yani password değerine "tahribat" diye yazsan her üye reglediğinde hata vermez.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    daylight
    daylight's avatar
    Erkek
    oke onu anladım..bi sorum daha olucak bu programla aklımıza gelen hertürlü saldırıyı yapabiliriz örneğin arama motoru varsa yada aşırı üye yüklemesi tarzında peki aşırı msj yollayarakta yapabilirmiyiz yani bi zarar verirmi? ve bu işlem için nasıl bi yol izlenir?

Şampiyonsun Fenerbahçe
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    daylight
    daylight's avatar
    Erkek
    saldırı düzenlenen sitenin arkadaş arama kısmına saldırdım...şuana dek bi gelişme yok sorun ne acaba?? yardım edebilicek birisi varmı?

Şampiyonsun Fenerbahçe
Toplam Hit: 1999 Toplam Mesaj: 9