Denyo Launch Ta Sorun...??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek

arkidişler bana yardımcı olursanız bu konuda  çok sevırım

bu denyolaunch programını  mail bombalamada guzel bir şekilde  kullannıyorum ama web hacklemeye

çabalıyorum yanı saldırı yapmak istıyorum bu script programı nasıl olacak anlamadım gıttı elinde  olan varsa  bana yollarsa  sevınirim.Ben şunu Tam olarak anlamadım ben sadece form bölümüne saldrı yapmak istıyorum ama  ana sayfasına nasıl yapılacağını bilmiyorum benım için önemli olan yerıde bu..denyolaunc kullanma yerinide okudum ama  tam olarak anlayamadım   bu konuda  tam ve net bır şekilde  çok kolay bir şekilde  kullanımını anlatırsanız çok sevırım arkadaşlar

imza
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    anasayfa derken index atmaktan behsediyosan denyonun amacının dışında bişeydir denyo bir flood tool dur ama çok yönlü olduğundna siteyi gereksiz mesajla doldurmaktan sql i patlatmaya kadar büyük bir alana yayılmıştır ancak index atamaz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyBoY
    HolyBoY's avatar
    Erkek
    ir2 kanka denyo çok özel durumda  index atabiliyo

1Numara.ORG WORK TEAM [ www.1Numara.ORG]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ne gibi bir çok özel durum?

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyBoY
    HolyBoY's avatar
    Erkek
    nasıl olduğunu tam olarak çözemedim ama HolyOne abümüz yapıyo gözümle gördüm yaptığı biyerde zaten dökümanda da yazıyo yapıla bildiği ama denyonun gizli bi fonksiyonu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    evet arkadaşlar bu index olayini bende düşündüm de denyonun index atması biraz zor nasıl olacakki?? belkide wardır ama bana biraz zor gibi geliyor

işte öyle
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyBoY
    HolyBoY's avatar
    Erkek

denyo nun ilk versiyonunda bile vardı bu özelik. ama bende nasıl yapıldığını bilmiyom. belki gizli bi kısayol tusu ile ulasılabilen bi fonsiyon olabilir :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ha anlatiim.

Olay ole gizli bi fonksion diil. Denyonun yapabilecekleri kullanicisinin deneyimiyle sınırlı.

Denyonun yaptigi sadece random ve seri bi sekilde web formlarını doldurmak fakat normalde site ustunden dolduramicaginiz sekilde doldurabilio.

ornein web programcilari anlicaktir bni bi checkbox war, tikliyse "on" degeri yolluyo servera kullanicinin sadece tikleme sansi war ya on ya da hicbişey donduruo servera.

ama denyo kullaninca bunun icine javascript sokup basabilioruz. mesela bi foruma saldirmistim ana sayfada aktif konular cikio. post ettiin konunun yanina koymak icin ikon secebiliosun konu yazarken siteye bunu radiobuttonla secion her radiobuttonun baska bi gif adresi yazili. normalde webden doldururken yapabilicein bişe yok ama denyoda bunun degerini tahribat.com un 1024*1024 boyutunda banneri haline getirdim ve sitenin ana sayfasina dosendi.

uzun lafin kisasi yapilabilio ama heryere diil elbette. ornek dls lerde bişeler bulabilirsiniz bunlarla ilgili

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyBoY
    HolyBoY's avatar
    Erkek

mantık güzel zaten denyo tamamen kullanan kişinin mantığı ile sınırlı. Yani bana göre denyo ile aklınıza hayalinize gelemiycek şeyleri bile yaparsınız. Büyük bi program. HolyOne abümüze tekrar teşekürler.

Denyo da hani bası yerlerde resim içindeki yazıyı bi textbox a girmenizi isteyen sistem varya denyo da onu bile aştık. Yani random değişen resim içindeki yazı olayını çözdük. inanmıyanlar rene ye sorsun. ben yaptım süper çalışıyo ama heryerde çalışırmı bilmem başka yerlerde test etçez. Yeterki kafanı kullan her şeyi yaparsın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

pardon geçen haftaki dls de holyboy resim olayını geçmişti..

teknik tam olarak bilmiyorum ama  dls de çatır çatıor post atıordu..

sağlam bi inceleme ile belkide artık karşımızda hotmail bile duramayacak :=)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyBoY
    HolyBoY's avatar
    Erkek

Resim içindeki yazı olayını geçiyoz. ve Tekniği diğer sitelerde deniyoz eyer olursa ortalığın amına koycaz.

O zaman görsünler tahribat.com gücünü

toplu olarak mynet yahoo hotmail ebay saldırcazzzzzz

Toplam Hit: 3623 Toplam Mesaj: 14