Deprem Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

Bilgisayarı kapat ve uyu veysel ne yaptın bütün hapları içtin mi bu kadar hassas oldun ya :)

abi bilmiyorum ki hani aşağı indim görevlide oturmuş netten batak oynuyor mk adam yok ya araba geçmiştir dedi

hiç hissetmemiş bile ben burada tribe girdim o sigarasını yakıp oturdu :/

en üst kattayım üstüm çatı avandaj sağlar gibi saçma sapan bi düşünceyle oturuyorum şimdi zaten artık öldürsen uyku girmez gözüme

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

rahat ol hacı bişey olmaz

osckar schindler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

Geçen bir haberde Doğu Anadolu'da büyük bir deprem beklendiği söyleniyordu..

Daha büyüğü olmaz İnşallah.. Geçmiş olsun..

bilmiyorum abi hep bekliyorlar zaten bi arkadaşı aradım o da bu muhabbetten bahsetti 

mk onun tam strese soktu beni 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

Geçen bir haberde Doğu Anadolu'da büyük bir deprem beklendiği söyleniyordu..

Daha büyüğü olmaz İnşallah.. Geçmiş olsun..

bilmiyorum abi hep bekliyorlar zaten bi arkadaşı aradım o da bu muhabbetten bahsetti 

mk onun tam strese soktu beni 

Valla ben sallandığımı hissetsem evde durmam heralde o gece.. 2 tane olmuş yine girdiler..

Hocam araban varsa git arabana..

darkroques61 tarafından 05/Eki/13 02:20 tarihinde düzenlenmiştir

Kendine İyi Bak ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

6dk arayla 1 tane daha olmuş lan 2.4 o da bunlar artçı ise büyüğü geliyor mu nedir

bi akıl yol gösterin agalar siktirip çıkayım mı dışarı parkta filan sabahlıyım bugün 

bu ikincisi daha derinde olmuş derinde olması iyi mi acaba yoksa ana fay hattına doğru yol mu alıyor bu 

ne boktan bişiymiş bu can belası

Kreyzi tarafından 05/Eki/13 02:20 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

6dk arayla 1 tane daha olmuş lan 2.4 o da bunlar artçı ise büyüğü geliyor mu nedir

bi akıl yol gösterin agalar siktirip çıkayım mı dışarı parkta filan sabahlıyım bugün 

bu ikincisi daha derinde olmuş derinde olması iyi mi acaba yoksa ana fay hattına doğru yol mu alıyor bu 

yoklama yapıyor hacı :D

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

Hocam sakin ol yav, artçılar büyük depremden sonra olur genelde. Seninki de öyle olmuş, 3.9 üzerine 2.4 olmuş. Bunun gibi birkaç tane daha olabilir. Ama öyle 3.9 da ne sallandı hocam ya ben 6 katlı binanın en üstünde oturuyorum 5 şiddetinde oldumu anca hissediyorum :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

artçıdan başka bişey olcagını sanmıyorum hocam 3-4 kere yaşadım burda oluyor genelde bi kere aksam vakti 5.6 yaşamıştım tam merkez üssünde o zaman tırsmıştım,uyumak için bişeyler falan iç yat gitsin hocam olmaz bisey

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

Hocam sakin ol yav, artçılar büyük depremden sonra olur genelde. Seninki de öyle olmuş, 3.9 üzerine 2.4 olmuş. Bunun gibi birkaç tane daha olabilir. Ama öyle 3.9 da ne sallandı hocam ya ben 6 katlı binanın en üstünde oturuyorum 5 şiddetinde oldumu anca hissediyorum :D

inş. hacı bilmiyorum ki oda sessiz sakin diye sanırım hissettim o kadar 

dediğim gibi görevli hiç bi bok hissetmemiş nerdeyse

oyun oynıyım kafam dagılsın dedim elim tutmaz oldu. uyku haplarını bosuna memlekette bıraktım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

hoca 17 ağustos 7.5 izmitteydim

23 ekim 7.4 van

9 kasım 5.6 van

rahat ol ben bizzat bu depremleri yaşadım, aylarca gece yatakta yüzüstü yatarken kalp atışlarımın yatağa vurup geri dönüşünü tam uykuya dalacakken deprem oluyo diye hissederek uyuyamadım 3.9 olsa şu an hiç istifimi bozmam sende öyle yap rahat ol yat yatağına

osckar schindler
Toplam Hit: 2145 Toplam Mesaj: 31