folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Depresyonik Benlik Koaslarının Dısa Vurumu Ve Guwensizlik...

Depresyonik Benlik Koaslarının Dısa Vurumu Ve Guwensizlik...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MolocH
    MolocH's avatar
    Erkek
    20 yasindayım.Oss'ye hazırlanıyorum.Hala aileme bagımlı bi durumdayım...Ha diyeceksiniz ki napalım arkadasım.Sadece anlatıp rahatlamak istiyorum.
    Kendimi ise yaramaz bi asalak gibi hissediyor ve zar zor dershaneye gidebiliorum..Bi kızdan hoslandım ama kendime guvenimi yitirdigim icin su an gelip çıkalım dese yok derim.Kaldıramam gibi geliyor;sanki hiçç bir şeye gücüm yetmicekmis gibi.
    Elimi nereye attıysam hep avcum bos domdum geri...Hic bir seyde çok iyi deilim az cok anlıyorum...
    Boyle iste arkadaslar.Kafayımı yiyiyorum yoksa???

Ya ölüm ya istiklal ! :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sen gel bizim tariqata takil kendine bilgisayarda bir alan belirle o alanda uzmanlasmaya bak...Kiz miz gec ...Hepsi yalan 1ler 0 lar gercek...gercek ask burda ...A.q matrix olduk :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    bilgisayari sevdgimizin onda biri kadar dersi sevsek öss de derece yapardik a.q
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    evet aynen yukardaki kisiye katiliyorum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    computerwolf
    wolfox's avatar
    Erkek
    harbiden bıle ayırdıgım zamanı derse ayırsaydım suan cok daha ıyı bır unıde okur derece yapardım ama bıle vakıt ayırmaktan suan boktan bır unıyı bıle bıtıremıyom

Hak edeni hayatınıza... Hak etmeynin hayatına... SOKUN!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek
    Uafk bir ekleme git o kızla çık ama bile bulaşma kızla çıkar sonra ya evlenir ya ayrılırsın unutursun ama bil öyle değil

Hak edeni hayatınıza... Hak etmeynin hayatına... SOKUN!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MolocH
    MolocH's avatar
    Erkek
    Ne tadım kaldı ne tuzum.Bilgisayarla uraşmayı bende çok severim ama onun için evde bi bilg şart...
    İnsanlarla goz temasına bile giremiyorum bi süredir.Konusmamaktan sesimde kısılmıs...Benim icin cok komiksin derlerdi şimdi hayattan bezmiş diolar...
    Bende çıksam sonunu bilioyorum...Hiç bişi olmayacak...Ama hayat seceneklerden ibaret degilmi zaten ve biz bazen dogru olanı bildigimiz halde yanlıs olanı secmezmiyiz?
    Çok sızlanıyorum arkadaslar bu sıra msjlarınız için tesekkur ederim...Kusuruma bakmayın...

Ya ölüm ya istiklal ! :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_COMMANDO
    the_COMMANDO's avatar
    Erkek
    kardeş takma kafana
    boş koy en iyisı
    olur ole arada bi dert etme kendıne
    arada bı sosyal hayata kay asosyal tarafa geçme
    tavlaya bıldıgın kadar da karı kız olsun sonu bellı olsa bıle takıl bak keyfıne
    hade eyvalla

Dalımızı Kıranın Ormanına DÖK BENZİNİ YAK HEPSİNİ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anidamage
    Anidamage's avatar
    Erkek
    Ya hocam zaman zaman herkes senin gibi yada seninkine benzer dönemler geçirmiştir hayatında.Aslında düşündüğünde iki günlük dünya "Koy götüne gitsin." Herşey yalan aslında ;).Bence o kızla çık.Neden dersen kazanmadığın birşeyi kaybedemezsin.Şu anda kaybedeceğin birşey yok...Güçlü oLmaya bak herşey geçer
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falca
    falca's avatar
    Erkek
    kardeşim gun gelecek bugunlerın ne kadar boş oldugunu anlayacaksın.sınavı fa kızı da fazla kafana takma.hersey oluruna varır.sadece bır amac ıcın elınden gelenı yaptıgına emın ol.son sozum;
    hayat fani
    ölüm ani
    yaşa gani gani...

Was here...
Toplam Hit: 4780 Toplam Mesaj: 24