folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Derdime Çare Arıyorum ...

Derdime Çare Arıyorum ...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

çıkarcı insanı tanımak pek kolaydır ama sorun tam anlamıyla çıkarcı insanlar değil sanırım ama çıkarcılıkla ilintili olduğu kesin özellikle üniversite gibi dönemlerde ..

Her ne olursan ol yine de gel ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sergen
    Sergen's avatar
    Erkek

Olur öyle tahminimce herkes bu yollardan ya geçmiştir yada geçecektir.İnsanların yanında espiriler yapıp gülüp eğlenirken işte şimdi oldugu gibi odamda tek başıma sigara içerken çoğu şeye lanet ediyorum özelliklede insanlara fakat sabah uyanınca evdekilerle kahvaltı yapınca işler tekrar eski halini alıyor işin özeti hocam buda gelir buda geçer :)

Hayat Bir Savaşsa Tek Silahın Aklın Ve İnancındır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

ottomanmurat bunu yazdı:
    -----------------------------

Parayi Sevmem Para ile Fazla işim Olmaz Vede Bir Prensibim Vardır Çevremi Paraya Alıştırmamak Eger Paraya Alışırırsan Çevren Hep Çıkar Gözü ile Bakar Arkadaşlarımla Çevremle Para Konularında Duruma Göre Yere Göre Davranırım Parayi Harcamayı Yeri Geldimi Vermeyi Yeri Geldimi Vermemeyi İyi Bildigim için Çevremdekileri Çıkarcı Yada Para için Arkadaşım Dostum Bilmem Ne düşünmem Bence Öyle Yap Cok Güzel Bi Taktik Cocuklugumdan Beri Böyleyim ..

cidden güzel taktik hocam eyw

asdasdsa
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

Sergen bunu yazdı:

Olur öyle tahminimce herkes bu yollardan ya geçmiştir yada geçecektir.İnsanların yanında espiriler yapıp gülüp eğlenirken işte şimdi oldugu gibi odamda tek başıma sigara içerken çoğu şeye lanet ediyorum özelliklede insanlara fakat sabah uyanınca evdekilerle kahvaltı yapınca işler tekrar eski halini alıyor işin özeti hocam buda gelir buda geçer :)

Ne güzel konuşmuşssun hocam öyle bende diyorumki kısaca

"hiç anlatamadım hiç anlamadılar ki"

asdasdsa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek

byeren bunu yazdı:

....hani american filmlerinde olur ya tek takılan bi kahraman vardır ne bilim bazen kendimi öyle hissediyorum

Kendi başıma bir şeyler yapacagımına inanıyorum ki yapıyorumda Ama işte canımı sıkan insanların iki yüzlülüğü vs vs...

Ahh birde kaçabileceğimiz Meksika sınırı olsa....

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

Sadece huzur istiyorum ......

asdasdsa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

byeren bunu yazdı:

3Dxsolid bunu yazdı:

hocam bende de aybı durum var diyerek ambiansı bozmak istemem ... insanlardan daha doğrusu haşır neşir olduğun insanlardan biraz uzak kalmayı dene birbirinizi özleyin bişeyiniz kalmaz..

dit : papaz her gün pilav ymezmiş..

haklısın hocam öyle yapıyorum şuan yani o moddayım hepsinin üzerinden elimi ayağımı çektip yani ne halleri varsa görsünler diyorum tek takılıyorum tek geziyorum

sogudum hocam cidden cok sogudum...

tek gezmekte sıkıyo amk diyosun niye tekim bende mi sorun var diye sormaya başlıyosun kendine? ama cevap bulmak zor oluyo...

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

tek gezmekte sıkıyo amk diyosun niye tekim bende mi sorun var diye sormaya başlıyosun kendine? ama cevap bulmak zor oluyo..

Yok hocam sıkmıyor kendini birşeylere yönlendiriyorsun ben derslere verdim kendimi cok başarılı oluyorum elle gösterilir ögrencilerden biriyim

2 gün önceye kadar hergün mangala gitmeler okey oynamalar kızlarla takılma vs vs idi ama hepsi geride kaldı cünkü ben arkamı dönüp baktıgımda hiç birini göremiyorum

asdasdsa
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Hacı kendi cevabını kendin vermişsin. Öyle heryerden arkadaşın varsa boyle bunalıma girersin.

Az ve öz olacak herşey.

Nerede çokluk orada bokluk..

Ve arkadaşlar dost kavramı ayrı şeyler bunu unutma. Her arkadaş dost değildir. Sen millete dost gözüyle bakıyorsun ki milletten tiksiniyorsun. Tiksinme hocam ya arklığını bitir yada dost gibi bakmaktan vazgeç..

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

Arkadas edindigim zaman hersey iyi guzel hos beraber yeriz iceriz gezeriz para soz konusu olmaz yeri geldigi zaman ben veririm yeri geldigi zaman onlar gun gelir birbirinizden koparsiniz iste o zaman kim senin arkadasin olmus olmamis gorursun seni arayan soran oluyorsa ne mutlu sana kimse aramiyorsa yazik sana

Bir abinin bana verdigi bir tavsiye vardi arkadaslarini iyi sec olum derdi kimin ne oldugunu anla ornek: bir ortama(okul, is hayati vs.) girer arkadaslari edinir sonra kendini cekermis aralarindan onu arayanlari alir yanina digerlerini siktir edermis.bende ole yapiyorum :) 

Yanliz yasamak cok berbat bisey kimse yanliz kalmak istemez kendimden biliyorum.

Toplam Hit: 2507 Toplam Mesaj: 27