Deri Mont Gittigidiyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qzkn
    qzkn's avatar
    Erkek

mudo'dan aldim ben kuzeyin ki gibi 185 liraydi memnunum baya.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Böyle ticaret mi olur lea ? Ebay de 15 dolar o montlar.Oradan almışlar,100 liraya satıyorlar.1 dolara 6 adet satılan ekran koruyucu jelatinin tanesini 29.90'a satıyorlardı,gittigidiyorda.Bu ticaret değil,dolandırıcılık.Gidin asıl üreticisinden alın,prim vermeyin şu türk sitelerine.Bizde birşey üretilmiyor.Ayrıca 16 dolara almıştım o deri montlardan.Gelince ss atarım.Gerçek deri değil tabii,adamlar onu yazıyor.Gittigidiyorda hepsinde deri olduğu yazıyor.Sahte olduğunu belirtmemiş hiçbiri.Hatta çoğunda '1.kalite deri' yazıyor.Vay ak.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

Resimler bende acilmiyor gormedim resimleri ama fiyattan yola cikarak 14 senelik  deri sektoru tecrubeme dayarank soyluyorum.

Zik mont normal bir M beden ortalama cikan ayak 40-45 arasidir orta kalite deri olsa ayak 3 $ 43x3=129$ bu sadece deri fiyati + 80$ iscilik kouylur ustune 209$ hadi ucuz olsun deri ve iscilik olusu 200$ olur

Kurk hesapliyalim gidecek deri adeti 65 boy M beden duz 6 deridir ortalama 30 $ dan 120 dolar + 60$ iscilik 240$

2 Sezon oncesi mal olur iskarta mallari degerlendirmeden yapilmistir yanik mala baski uygulanip eritilme amacli yapilip uretim fiyatina satilir buda 100$ olur.

Kisacasi 100 liraya deri olmaz olsada arkadas hediyesidir 100 gonul bahsisidir.

100 liraya alacaginiz mont bir tek antalya ve izmir mali olur oda bir sezon giyersiniz boyasi akar catlar yirtilir koku yapar.

birde cin mali.

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    COURAGE_x bunu yazdı

Resimler bende acilmiyor gormedim resimleri ama fiyattan yola cikarak 14 senelik  deri sektoru tecrubeme dayarank soyluyorum.

Zik mont normal bir M beden ortalama cikan ayak 40-45 arasidir orta kalite deri olsa ayak 3 $ 43x3=129$ bu sadece deri fiyati + 80$ iscilik kouylur ustune 209$ hadi ucuz olsun deri ve iscilik olusu 200$ olur

Kurk hesapliyalim gidecek deri adeti 65 boy M beden duz 6 deridir ortalama 30 $ dan 120 dolar + 60$ iscilik 240$

2 Sezon oncesi mal olur iskarta mallari degerlendirmeden yapilmistir yanik mala baski uygulanip eritilme amacli yapilip uretim fiyatina satilir buda 100$ olur.

100 liraya alacaginiz mont bir tek antalya ve izmir mali olur oda bir sezon giyersiniz boyasi akar catlar yirtilir koku yapar.

birde cin mali.

Eyvallah hocam, arkadşın dediği gibi ebaydan buldum ürünleri 20 dolar 30 dolar ama getirtme sorunu var işte. birde koku felan dedin almayacak gibiyim. olmassa bakarak görerk bişeyler alırım. 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı
    COURAGE_x bunu yazdı

birde cin mali.

Eyvallah hocam, arkadşın dediği gibi ebaydan buldum ürünleri 20 dolar 30 dolar ama getirtme sorunu var işte. birde koku felan dedin almayacak gibiyim. olmassa bakarak görerk bişeyler alırım. 

Hacı markantalyaya git bershka , colins , pull&bear falan gez oralarda görmüştüm ben 100 - 150 liraya hatta pull bear da 200 lira demişti keçi derisi ben keçi derisi nasıl oldugunu bilmedigim için almadım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

jack jonesden aldım 150 tl memnunum outlet bulabilirsin ankarada olanlar forum ankarada indirimli alabilirler

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek
    Sanalcaptan bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı
    COURAGE_x bunu yazdı

birde cin mali.

Hacı markantalyaya git bershka , colins , pull&bear falan gez oralarda görmüştüm ben 100 - 150 liraya hatta pull bear da 200 lira demişti keçi derisi ben keçi derisi nasıl oldugunu bilmedigim için almadım

Keci derisi o fiyata mumkun degildir cunku zik,te ve suet olarak en pahali deridir cunku en saglam deridir.

Deri sektorunde en kaliteli deri 1 bufalo 2 keci derisidir  oyle bir fiyatda oyle bir deride yoktur o fiyata.

bi ara karartma deri ayakkabilar cikti bu ne derisi diye sorunca (abi yarma deri bu) diyip 10 tl lik sprey boyalarla deriyi karartip yarma diyip satiyorlardi millete :) kullandigi deri 10 tl yarma dedigi 25tl

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
Toplam Hit: 3816 Toplam Mesaj: 18