folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Destroy Windows 10 Spying - Windows 10 İnce Ayar

Destroy Windows 10 Spying - Windows 10 İnce Ayar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://github.com/Nummer/Destroy-Windows-10-Spying/releases

Her Windows 10 format sonrası kullandığım programdır. Arkaplanda çalışan gereksiz Metro arayüz uygulamalarını siler, Microsot ip numaralarını bloklar vs.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Windows 10 kurulur internete girilmez önceden bu 2 programın indirilmiş olması gerekmektedir.

1.  http://www.thewindowsclub.com/ultimate-windows-tweaker-4-windows-10 

ardından aşagıdaki ayarları yapın  kayıt edin.

ax7802n.jpg (875×607)

snmspzd.jpg (877×607)

sonra  Destroy Windows 10 Spying programını açıp  mkyb nin gösterdiği ayarlar +  windows 10 metro arayüzünü sikerten uygulamayı da seçip bilgisayarınızı gerçek bir bilgisayar haline getirin.

screenshot_1.jpg (394×390)

Tamamdır artık yıllarca yavaşlamayan bir windows a sahipsiniz.

Format attınız bir çok prıgramı sıfırdan indirp kuracaksınız ama vaktiniz yok ? 

https://ninite.com/ girilir. 

bilgisayarınıza kurmak istediğiniz son sürüm tüm programlar işaretlenir. Bir kere tıklanır siz gidip film izleyin geldiğinizde herşey inip kurulmuş olacak.

niniteinstallorupdatemultiplea.png (1259×969)

PanxeR tarafından 21/Oca/17 22:07 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

güzel bilgiler teşekkürler.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

hazır tweak bulmuşken, w10a bi merhaba diyeyim ben.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

windows 10 enterprise kullanıyorum telemetriyi security mod a aldım cortanayı da grup poliçesinden kapadım, hizmetlerden superfetch i devre dışı bıraktım kullanılabilir bir sisteme sahip oldum. dws gibi uygulamalar güncelleme sistemini bozabildiği için tercih etmedim zaten çok sağlam bir güncelleme sistemi olmadığı için windowsta.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek

hazir bilgili muridler varken sorayim bende.  8.1 den yukselttigim lisansli w10 lu asus laptopum var. laptop u ilk aldigimda recovery falan almistim ama sifirdan temiz w10 kurmak istiyorum bu tweaklerle beraber. nasil bir yol izlemeliyim?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Aklimda bulunsun. Boyle seyler her zaman lazim olur. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

Güzel başlık. Teşekkürler

Hayırlısı...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    ste1n bunu yazdı

hazir bilgili muridler varken sorayim bende.  8.1 den yukselttigim lisansli w10 lu asus laptopum var. laptop u ilk aldigimda recovery falan almistim ama sifirdan temiz w10 kurmak istiyorum bu tweaklerle beraber. nasil bir yol izlemeliyim?

win8 den 10 a ücretsiz geçiş yaptıktan sonra sıfır win10 kurulumu lisanslı olarak yapılamıyor bu knu yüzünden microsoft türkiye ile bile kavga ettim.

adama diyorum ki windows orjinal lisansım var bana buyüzden ücretsiz win10 güncellemesi veriyorsunuz eyvallah fakat şuan sıfır kurulum yapmak istediğim de keyi kabul etmiyor

adam da bana diyor ki siz önce eski işletim sistemini kuracaksınız sonra upgrade edeceksiniz sıfır kulum hediyesi etmiyoruz.

mesela lenovo i7 li makınaya dediki laptopunuz SSD desteklemiyor , dedim nasıl desteklemiyor SSD ile HDD aynı giriş aynı şey hızı farklı yok desteklemiyo dedi sktr git diyip aldım evo 850 yi taktım makına ucuyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    ste1n bunu yazdı

win8 den 10 a ücretsiz geçiş yaptıktan sonra sıfır win10 kurulumu lisanslı olarak yapılamıyor bu knu yüzünden microsoft türkiye ile bile kavga ettim.

adama diyorum ki windows orjinal lisansım var bana buyüzden ücretsiz win10 güncellemesi veriyorsunuz eyvallah fakat şuan sıfır kurulum yapmak istediğim de keyi kabul etmiyor

adam da bana diyor ki siz önce eski işletim sistemini kuracaksınız sonra upgrade edeceksiniz sıfır kulum hediyesi etmiyoruz.

mesela lenovo i7 li makınaya dediki laptopunuz SSD desteklemiyor , dedim nasıl desteklemiyor SSD ile HDD aynı giriş aynı şey hızı farklı yok desteklemiyo dedi sktr git diyip aldım evo 850 yi taktım makına ucuyor.

hey ellam adami zorla korsan windowsa tesvik ediyorlar. simdi ben windowsun sitesinden indirsem w10 ve kurmaya calissam makinada ki keyi gormeyecek mi?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dijitalxyz
    dijitalxyz's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    ste1n bunu yazdı

temiz windows 10 kurulumunu destekler

iso download tool kullanıp ISO çekin

kurulumda key sorduğunda atla deyin

sonra ilk internet gördüğünde otomatik aktivasyon devreye girer ve çalışır pc

Toplam Hit: 8322 Toplam Mesaj: 33
dws microsoft windows 10