folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dev Adam İskeleti

Dev Adam İskeleti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
    belki fake dir ama gerçekse çok ilginç ( en azından bana ilginç geldi)

http://img130.imageshack.us/my.php?image=20030623jpg1ao.jpg

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    hoca bu gazetede çıkmıştı baya bi önce,o zaman da bu iskeletin add kavminden kaldığını söylemişlerdi ama sonra bunun yalan olduğu söylentileri çıktı.Yalnız kur'an da ad kavminden bahsediyor ve bu insanların dolaylı olarak çok iri yapılı olduğundan bahsediyor.Bu yüzden ben de çelişki de kaldım,kur'an da yazmasa ben de inanmam ama böyle birşey yazdığı için ben de tereddütteyim.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
    Evet irem şehrinde yaşayan ad kavmi insanlarının çok iri cüsseli oldukları kur-an da geçiyordu

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gEL_pC_pC
    gEL_pC_pC's avatar
    Erkek
    bukonuyu ben tahribatta daha önceden açtım bu resimleri gösterdim herkese fazla dikkat çekmedi....Kardeş kuran ın ispaatları nedendir bilinmez dikkat çekmiyor APAÇIK BİR DELALETTİR AD KAVMİDİR BU DEV İNSANLAR..

BaBaMa değerimi sordum : "dünyalar kadar oğlum" dedi ,dünyanın değerini sordum :" 5 para etmez Dedi" çelişKi !!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    siz haberleri veya gazeteleri nasıl okuyosunuz/izliyosunuz bilmiyorum ama bunun photoshop çalışması olduğu söylendi/yazıldı.Ad kavmi diyosunuz da kaçbin yıllık insan iskeletleri çıkarıldı incelendi hatta ve hatta dinazor iskeletleride bulunduda sizin bu kavminiz ne kadar zaman önce yaşadı? Bazı şeylerede körü körüne inanamayın biraz sorgulayın...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX1453
    ZyreX1453's avatar
    Erkek
    Dinazor iskeleti gibi birşey bu yaa..Dev insanların olduğunu düşünsek bile iskeleti aynı bize nasıl benzer,oradaki bizim iskeletimizin büyütülmüş hali gibi..Neyse arkadaş da photoshop çalışması olduğunu söyleyerek cevabını vermiş zaten..

Beyaz adam bize sayısını hatırlayamadığım kadar çok söz verdi. Bunlardan sadece birini tuttu. Sonunda topraklarımızı elimizden alacağını söylemişti. Sadece bu sözünü yerine getirdi...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amcazade
    amcazade's avatar
    Erkek
    bu photshop tan yapıldı arkadaslar
    inanmayın bunlara
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    bılmem ama ad kavmi denen bi kavimin iskeletleri bulunmus gercekten eski ınsanlar cok buyukmus

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zep_lin
    Zep_lin's avatar
    Erkek
    bu resimin gercekle alakasi yoktur bicok basin organinda cikti bu resim biyerde bulunan bir Mamut iskeletinin fotografi uzerinde oynayarak photoshot yarismasina katilan bir calismadir bu sadece.

Gökler Yerler Bir Olmuş, Sonsuz Sıfırdan Fazlaymış.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    resmi büyütüp baktiğinizda düz uzunçizgiler beliriyor yani ps izleri...en belirgin izlerin olduğu bölgelere bakin...

http://img225.imageshack.us/img225/4496/20030623jpg1ao5rh.jpg

buradan bolgeyi tespit edip orjinal resimde windows resim ve fax goruntuleyicide buyutup bakin.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    Ad (halkın)a gelince; onlar da, uğultu yüklü, azgın bir kasırga ile helak edildiler. (Allah) Onu, yedi gece ve sekiz gün, aralık vermeksizin üzerlerine musallat etti. Öyle ki, o kavmin, orada sanki içi kof hurma kütükleriymiş gibi çarpılıp yere yıkıldığını görürsün. Şimdi onlardan hiç arta kalan (bir şey) görüyor musun? (Hakka Suresi, 6-8)

Doğru olmadığının kanıtımı_?_
Toplam Hit: 2233 Toplam Mesaj: 13