Devamlı Şifre Yazıormusunuz??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Forum scanı sıkıldığı zaman size şifrenizi girmenizi istiyormu???

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zep_lin
    Zep_lin's avatar
    Erkek
    üye girişi yaparken şifreyi hatırla dersek sormuyo yoksa kafasına göre şifre sorup anasayfaya dönüyo.........

Gökler Yerler Bir Olmuş, Sonsuz Sıfırdan Fazlaymış.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kuki yazmanlarında bir problem olabilir
    Bende hiç bir problem yok valahi

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zep_lin
    Zep_lin's avatar
    Erkek
    bende şifreyi hatırla diyom bişi olmuyo....

Gökler Yerler Bir Olmuş, Sonsuz Sıfırdan Fazlaymış.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yaa ben hep otomatik log out oluyorum.. forumda geziyorum bişey yazmıyorum.. bi sigara yakıyom iki üç çekiyom.. hayla online gözüküyom.. konuya cvp la diyorum logout olmuşum.. hep oluyor bu

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sorc senin gibi cenabetler icin normal bi$e :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    sorcerer bunu yazdı:

yaa ben hep otomatik log out oluyorum.. forumda geziyorum bişey yazmıyorum.. bi sigara yakıyom iki üç çekiyom.. hayla online gözüküyom.. konuya cvp la diyorum logout olmuşum.. hep oluyor bu

Holydede öle olurmuşda ondan.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BOZO
    BOZO's avatar
    Erkek
    Su sürekli sifre işine bi çare bulunamadı hala
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    hoca eski konu bunlar ama sorun hala devam ediyor :) rene bana halledicez dedi, o dediyse halledilecektir. :)

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Tahribat cokie kullanmadığı için oluyor bu, sesionlar tek bir internet sayfası için geçerlidir o sayfayı kapattığınız zaman sesionda kapanmış oluyor ama cokie öyle değil webmasterin verdiği tarihte silinir veya siz internet geçmiş dosyanızı silene kadar bilgisayarınızda durur ve otomatikmen tanır...

Tabiki güvenlik açısından sesionlar daha iyi olduğu için bence herdefasına şifre girmesine değer...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    hoca düzelmio  o :D toptan kaldıracaz beni hatırla tuşunu o olacak :D

Toplam Hit: 3849 Toplam Mesaj: 15