Devexpress 2017 Full

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşlar,

Dün bir arkadaş istedi bende konusunu açıp herkes görüp faydalansın istedim.

aşağıdaki linklerden patch ve devexpress i indirin. sonra devexpress i kurun ve sonra visual studio yu açın devexpress yüklensin ben yeni bir proje açıyorum tüm toollar yüklensin diye.

sonra kapatın visual studioyu ve patch dosyasını çalıştırıp tam sürüm yapın devexpress i.

http://s9.dosya.tc/server2/w6ac1u/Patch.7.0.rar.html

https://www.devexpress.com/Home/try.xml

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Kurumsal uygulama geliştiriyorsanız kesinlikle lisans alın. Kendi bilgisayarında belki problem yaratmaz ama yaptığınız uygulamada ileride problem yaşanabilir. Bunuda hesaba katmak lazım. Kaldıki devexpress bana göre aldığı parayı sonuna kadar kuruşu kuruşuna hak eden bir program. Bende ayın 15 ini bekliyorum lisans almak için :)

Titanyumun gücü adına!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

Kurumsal uygulama geliştiriyorsanız kesinlikle lisans alın. Kendi bilgisayarında belki problem yaratmaz ama yaptığınız uygulamada ileride problem yaşanabilir. Bunuda hesaba katmak lazım. Kaldıki devexpress bana göre aldığı parayı sonuna kadar kuruşu kuruşuna hak eden bir program. Bende ayın 15 ini bekliyorum lisans almak için :)

hocam işi ticarete döken adamın ne işi olaki crack ile patch ile. ben öyle büyük kurumsal bir proje geliştirmiyorum ama böyle bir projede bırak devexpess i vs yi bile korsan key ile kullanan tanıdığım var.
    Allahtan Windows orj. da bir umut var hala :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _DevLop_
    _DevLop_'s avatar
    Erkek

Devexpress candır.

‘A’ Developer is a good starter and a good finisher as well
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Ne işe yarıyor. Biraz araştırdım ama anlayadım

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Ne işe yarıyor. Biraz araştırdım ama anlayadım

Hocam yazılımcılık ile aran nasıl bimiyorum.

Visual studio ya bir eklenti gibi düşün ekstra componentler ve biraz da gösterişli araçlar ile daha güzel görünen daha işlevsel programlar yazmak.

bu arada visual studio 2017 çıktı hayırlısı ile.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Unutmadan devexpress in 30 gün demo 60 günde para iade garantisi var. Yani lisanslı olarak 90 gün kullanabiliyorsunuz :)

Titanyumun gücü adına!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

devexpress mvc uisini kullanıyorduk, devexpress kadar performanssız çalışan başka bi ui yoktur. orta ölçekli projelerde performansına birşey diyemem ama, kurumsal bir proje geliştiriyorsanız, web projelerinde devexpress yerine telerik kendo componentleri kullanmak daha mantıklı.

saybirs tarafından 08/Mar/17 09:59 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Teşekkürler hocam ne zamandır arıyordum yeni sürümünü. Birisi yandexlese evde değilim link gitmesin de :)

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    saybirs bunu yazdı

devexpress mvc uisini kullanıyorduk, devexpress kadar performanssız çalışan başka bi ui yoktur. orta ölçekli projelerde performansına birşey diyemem ama, kurumsal bir proje geliştiriyorsanız, web projelerinde devexpress yerine telerik kendo componentleri kullanmak daha mantıklı.

Hocam daha önce telerik kullandım. Sonradan kendilerini ne kadar geliştirdiler bilmiyorum ama ben senin düşündüğünün tam tersini düşünüyorum. Ben hayatımda telerik kadar hantal bir UI görmedim. Ama dediğim gibi kendilerini 4 sene içerisinde ne kadar geliştirdiler bilemem.

Titanyumun gücü adına!!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    saybirs bunu yazdı

Hocam daha önce telerik kullandım. Sonradan kendilerini ne kadar geliştirdiler bilmiyorum ama ben senin düşündüğünün tam tersini düşünüyorum. Ben hayatımda telerik kadar hantal bir UI görmedim. Ama dediğim gibi kendilerini 4 sene içerisinde ne kadar geliştirdiler bilemem.

hocam biz desktop sürümü günlük +20k kullanıcıya hitap eden desktop tabanlı otomasyonu web tarafına döküyorduk. Sayfaların akıp gitmesi ve son kullanıcıya hitap eden bir ui gerekiyordu. İlk olarak DevExpress bize sunduğu görsellikle aklımızı başımızdan aldı bu doğru. Fakat içeriye doğru girdikçe açılan sayısız threadler, kapanmayan using blockları, componentlerin timeout durumları, etc. zamanla hantallaşmaya başladı. Birde bakım maliyeti vs. girince çözülemez bir durum oluştu. Dediğim gibi orta ölçekli projelerde performans olarak iyidir.  Bizim proje  Telerik'i seçmemizin bir diğer sebebi de her yeni teknolojiye en kısa zamanda uyum sağlamasıydı. asp.net mvc için telerik kendo ui kullanıyorduk. AngularJS desteği vs. bizi baya bi rahatlatmıştı.

Toplam Hit: 3085 Toplam Mesaj: 17
devexpress full devexpress crack