folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Devil May Cry 5 Açıklama

Devil May Cry 5 Açıklama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    Tutaysalg1r bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

Oyunoynayacam.com tarzı konu açmasak hocam ?

"Oyunlar" kategorisine hangi tarz konu açalım paşam?

İyice saçmalamaya başladınız amınakoyim.

Google 0.00003sn de bulanabilecek şey için gerek yoktu bence.İyi açın ''amına koyim''

o sence hocam madem gereksiz silsinler konuyu dert ettiğin şeye bak 

En azından konu başlığını Zorluk seviyeleri diye belirtin yol göstermekte suç olmuş :/ 

طדṮ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

Oyunoynayacam.com tarzı konu açmasak hocam ?

"Oyunlar" kategorisine hangi tarz konu açalım paşam?

İyice saçmalamaya başladınız amınakoyim.

Google 0.00003sn de bulanabilecek şey için gerek yoktu bence.İyi açın ''amına koyim''

Ya sanki forumda açılan konuların alayı google'da siksen bulunamaz şeyler değil mi? Laf kalabalığı yapıyorsun.

E hocam zaten öyle diye de her şeyi açmaya da gerek yok diye düsünüyorum ben.Bende farkındayım sürekli alakasız konunun açıldığını azalsın istiyorum o kadar 

طדṮ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Konu başlığını zorluk seviyeleri diye nasıl belirtsin adam? Zaten ne olduğunu sormak için gelmiş, yeni öğrendi zorluk seviyesi olduğunu.

Sana bir şey söyleyeyim mi hocam? Şu konu şu forumda son zamanlarda açılan en "alakalı" konulardan birisi. Yönetimin direttiği lakin uygulamadığı görüşüne göre.

krypt tarafından 26/May/13 12:01 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Konu başlığını zorluk seviyeleri diye nasıl belirtsin adam? Zaten ne olduğunu sormak için gelmiş, yeni öğrendi zorluk seviyesi olduğunu.

Heh işte demek istediğim şuraya geliyor google da ararsın bulursun.Sonra buraya gelir konunu açarsın güzelce ayrıntısını verirsin sonra arayan müritler faydalanır mis.Sonuçta sende haklısın isteyen istediği konuyu açabilir ben sadece fikrimi belirttim.

طדṮ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Hocam kimse bunları sorup cevabını alamazsa googleda hangi cevabı bulacak adam. Bu bilgileri google kendi girmiyor ya. Şimdi burası indexlendi googleda yaz konuyu açan elemanın sorduğunu cevabı çıkacak artık.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Konuyu bok ettik yanlız.Özür ile beraber gerekli bilgilerin tamamını vereyim.

Zorluk seviyeleri;

Human:yaratıklar normalden daha az cana sahip ve daha az zarar verir.Hareketleri yavaş ve tahmin edilebilir.Oyundaki boss'lar normalden daha fazla zarar alır.Oyuncu daha az zarar görüp daha fazla zarar verir.Easy modun karşılığıdır

Devil Hunter:Normal zorluk seviyesidir extra zarar verme ve az zarar alma durumları ortadan kalkar.

Nephilim:Yaratıklar normalden daha hızlı daha güçlüdür.Zor ve normal arası bir zorluk.Bu zorluklta bütün bölümleri SSS olarak bitirirseniz konsollar için Jackpot ödülünü açarsınız.

Son of Sparda:Oyunu ilk 3 zorluk seviyesinden birinde bitirirseniz açılır.Düsşamların extra canı vardır ve çok saldırgandırlar.Oyuncu extra zarar alır.Bütün bölümler bittiğinde Dante Must Die ve Heaven and Hell zorluğu açılır.Aynı zamanda Son of Sparda kostümü de açılır.

Dante Must Die:Düşmanlar daha da güçlü bosslar çok daha etkili.

Heaven and Hell:Düsmanlar ve Dante tek vuruşta ölür.Oyun başında 3 adet gold orb verirlir(yeniden doğmak için).Bitirildiğinde Hell and Hell zorluğu açılır.

Hell and Hell: Oyuncu tek vuruşta ölür ancak düşmanlar ölmez.Oyuncu yine 3 gold orbla başlar.Yaratıklar Son of Sparda zorluğundaki kadar güçlüdür.

Kendi yazımdır alıntı değil

Edit: Mürit isterse bu bilgileri alıp yeni konu açsın bu konuyuda sildirsin bilgiye ulaşmak kolay olsun.

Cesnist tarafından 26/May/13 12:20 tarihinde düzenlenmiştir

طדṮ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Hocam o zaman burası bir forum olmaktan çıkar, bir blog olur. Ama burası bir forum olduğu için "oyunlar" kategorisinde, sana ne kadar saçma gelse de herkes istediğini sormakta özgürdür. 

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

valla böyle konulardan ben de rahatsızım bunun için demiyorum ama konu başlığını kopyalayıp googleda arayınca bile ilk sayfada cevabı çıkan konular olabiliyor telefonda olduğum için aramadım ama muhtemelen bu da çıkar

ayrıca konu başlığını görünce oyun şirketi tarafından bir açıklama yapıldı sanmıştım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tutaysalg1r
    Tutaysalg1r's avatar
    Erkek

beyler yani oda haklı bir yerde ama zaten bunların ne olduğunu bilsem buraya yazmam zorluk dereceleri yaz diyorsun zaten onların ne işe yaradığını bilmediğim için konu açtım ha google da bulamadım çünkü neyi aratacağımı bilmiyorum bu kadar büyütmeye gerek yok eğer konu gereksiz ise silsinler sıkıntı yok ama eminim ki benim gibi onların ne işe yaradığını bilmeyenlerde vardır belki konu başlığı saçma olabilir ama sorduğum soruyu ne ile ilişkilendireceğimi bilmedim herkese teşekkürler 

Diyemedim Ya La
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tutaysalg1r
    Tutaysalg1r's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

Konuyu bok ettik yanlız.Özür ile beraber gerekli bilgilerin tamamını vereyim.

Zorluk seviyeleri;

Human:yaratıklar normalden daha az cana sahip ve daha az zarar verir.Hareketleri yavaş ve tahmin edilebilir.Oyundaki boss'lar normalden daha fazla zarar alır.Oyuncu daha az zarar görüp daha fazla zarar verir.Easy modun karşılığıdır

Devil Hunter:Normal zorluk seviyesidir extra zarar verme ve az zarar alma durumları ortadan kalkar.

Nephilim:Yaratıklar normalden daha hızlı daha güçlüdür.Zor ve normal arası bir zorluk.Bu zorluklta bütün bölümleri SSS olarak bitirirseniz konsollar için Jackpot ödülünü açarsınız.

Son of Sparda:Oyunu ilk 3 zorluk seviyesinden birinde bitirirseniz açılır.Düsşamların extra canı vardır ve çok saldırgandırlar.Oyuncu extra zarar alır.Bütün bölümler bittiğinde Dante Must Die ve Heaven and Hell zorluğu açılır.Aynı zamanda Son of Sparda kostümü de açılır.

Dante Must Die:Düşmanlar daha da güçlü bosslar çok daha etkili.

Heaven and Hell:Düsmanlar ve Dante tek vuruşta ölür.Oyun başında 3 adet gold orb verirlir(yeniden doğmak için).Bitirildiğinde Hell and Hell zorluğu açılır.

Hell and Hell: Oyuncu tek vuruşta ölür ancak düşmanlar ölmez.Oyuncu yine 3 gold orbla başlar.Yaratıklar Son of Sparda zorluğundaki kadar güçlüdür.

Kendi yazımdır alıntı değil

Edit: Mürit isterse bu bilgileri alıp yeni konu açsın bu konuyuda sildirsin bilgiye ulaşmak kolay olsun.

bu arada sağol hocam

Diyemedim Ya La
Toplam Hit: 1911 Toplam Mesaj: 21