folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Devlet Demiryolları Beni Mağdur Etti

Devlet Demiryolları Beni Mağdur Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sabah karstan doğu ekspresine bindim 8:10 normal kalkış saatinde kalktı saat 1 gibi kayseride olucaktı 1:45te mavi çukurovaya binip mersine gidicektim ama trenden biraz önce 3:10 da inebildik bu gecikme yüzünden önceden aldığım maviçukurova bileti yandı en yakın mersine giden tren yarın gece 1:45 te 1kocagün ben kayseride neyapcam yol bilmem iz bilmem saat gecenin 3:30 u nereye gideyim busaatte biletin arkasında tahmini varış süresi tahüt değildir yazıyor ama bukonuda bir yaptırım yapamazmıyım

önemli soru:hocalar tren garından gidebileceğim ucuz sıcaksuyu neyin olan bir otel biliyormusunuz kayseride

dead_march tarafından 04/Tem/16 03:26 tarihinde düzenlenmiştir

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hocam malesef yaptıramazsın demir yolları kanunları cok farklıdır zamanında konulmus hala devam ediyor. kayserili arkadaslar vardır yardımcı olurlar snırım . 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

hastanenin arkasında oteller var gayet makul ücrete kalabilirisn. he yok kalamazsan git eğitim araştırma hastanesine orada kıvrtıl uyu kimse sana aldırış etmez merak etme. ayrıca ayıp değil çekinme git hastanede sabahla. eğer öğrenci isen polis evlerine danış yer varsa alabilirler çekinme böyle şeylerden.

dip not. polis evini  bilmiyorum

dip not 2 : eğitim araştırma hastanesi çok yakın tcdd garına ( diye hatırlıyorum )

Boş İşler Uzmanı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkeles84
    mkeles84's avatar
    Erkek

Trenler özellikle yük trenleri birbirlerini bekledikleri için sık sık tehir yapabiliyor trenler. Erciyes treni olması lazım Adana taraflarına gün içerisinde. Tren garları aynı zamanda en rahat otellerdir, eşyaları sağlama alıp sabahı edebilirsin bir köşede kıvrılarak şahsen ben öyle yaparım. 

En kötü otobüsle devam edebilirsin kalan mesafeyi. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Eyvallah hocalar

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

ben trenin 5 saat rötar yaptığını bilirim. kayseride kalmıştık bizde yine doğudan gelmek bilmemişti.

Tren garında uyuma deneyimimi orada geliştirmiştim :)

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Yine iyi varmissin, istanbul-erzurum 36 saatte gittigimi bilirim. + bir sey yapamazsin hocam. Zaten dogu ekspresinin uzun yolculuklarda vaktinde yetistigi gorulmemistir. Genelde bir aksama olur ve karsidan gelen tren beklenir, zincirleme bekleme-bekletmeler ardindan trende yaptiginiz muhabbetler, okudugunuz kitaplar, gecici kic hissiyat kaybi yaniniza kar kalir. :)

vatandaşa kafam girsin!..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Şuanda bir tren gidiyor sesini duyuyorum inşallah o senin trendir binmişsindir. Bayram dolayısıyla ahali hep evde dayımlar geldi şehir dışından keşke alabilseydim hocam seni eve arkadaşlarda hep evlerine gittiler öğrenci de yok düşündüm kimse yok kötü zamanlama oldu :( garın ordan düz git hastane göreceksin o caddenin sonunda bi tane var uygun ideal lotus olması lazım ismi orayı önerebilirim

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

doğu ekspresi 7-8 saat rötar yapar şaşmam. güneyi hesaba katmıyorum zaten dolmuş gibi. 

ama hızlı tren aktarmalı doğu ekspresinin erken gelip kaçırmışlığım da var, şaşırtıcı olsada :) ancak herhangi bir hak yok bilet yanmış oluyor. 

ama maddi sıkıntı varsa görevlilerden rica edersen evcil hayvan veya yük fişi keserler bedava gidersin hocam :) 

imza.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

geceyi misafir hanede geçirdim bu defada bilet bulamıyorum internette ne otobüs nede tren biletivar bu geceki trende dolu otogara gitcem artık kaçak maçak bişey bulabilirsem binicem

dead_march tarafından 04/Tem/16 09:57 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KareemSaid
    KareemSaid's avatar
    Erkek

Blablacar.com.tr bir de buraya bak. Sana uygun rotası olan birileri çıkabilir.

Toplam Hit: 2238 Toplam Mesaj: 15
tcdd