Dewamsızlık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bu kkonu hakkında ne düşünüyorsunuz ? :D sizce son hafta alınan dewamsızlıklar karneye istisnasız hiç bi sene geçmiomu? dewamsızlıktan gerçekten kalan tanıdıgınız warmı? vb sorular aklımda :D

ben bu konu yüzünden bir çok yerden tepki topladım o yüzden bi açam dedim tbt de tcrübeli adamlar wardır bu konu hakkında bi paylaşsınlar :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuckara
    Fuckara's avatar
    Erkek
    son 2 haftadır kaçıorm nolcak aga takma sen keyfine baq dewamsızlıktan kimse kalmazz bence:D:d:D

Tedariksiz hacete çıkan domala domala daş Ararmış...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Biz gitmeseq wallaha kalırıs abü.(okul: Notre dame de sion
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    yazılıların sınavların olmadığı günler kaç hiçbişey olmaz... devamsızlığın çok olduğu arkadaslar varsa velisi bi dilekçe yazsın sonuna imzasını atıp kendi okul yetkililerine verirse devamsızlık 19.5 güne düşürülür korkmayın
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    Walla devamsızlık 43,5 Gün toplam yani 1,5 gün daha gitmesem kalıcam geçen sene 48,5 gündü allah bütün dewamsızlıklarıyla sorunu olanları korusun...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Hoajmm şimdi zaten benim okul bu sene biteceği için devamsızlığın mina, dibine, inine içine goydumm.. ama pek bi sorun olmuyoo benim için ..az birazda müdür yardımcısının torpili var ..ama benim arkta devamsızlıktan kalıcak gibi görüküyoo .. onun meseleside; devamsızlık yönetmeliğin mina koymuşş.. bi tepsi baklava aldıq gittik.. okula .. müdür yardımcısının gönlünü aldıkK .. Çıkmadan önce O.çocuğunun bi süprizi oldu bize.. artık bütün işlemler bilgisayarlarla yapıldığı için ..bilgisayardan devamsılık gününü düşürüyo ..anasini ziktiğim program kabul etmiyoo sonra dedi gidin geçmiş günler için rapor alın ..şimdi bi tepsi baklava daha alıp doktor ziyaretine gidicezz geçmiş günlere rapor yazıp işlemleri yapması için .. ama yine de kalacağını zannetmiyoss Kasmaya gereq ..ama yinede tedbirli olmakta fayda var meselesi yane...
    NoT: eğer okuldakiler gönüllü yada sike sike/ZoRuNLu olarak işini görmesse.. kasmana gerek yoq, bırakabilirler.. hojaların/idarenin gönlünü al önce..

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    keolerea
    keolerea's avatar
    Erkek
    la bizim uni. de devamsızlık %15 ve bu da dönemlik 43 ders saatine denk geliyor ve ben şu son dönem ve bi önceki dönem tam olarak 70'er saat devamsızlık yaptım ve kalmadım :P. ama tabi bunu liseler için söyleyemem gerçi lisede de ben abartıyordum çünkü bizim devamsızlıklar karneye 5 gün felan az geliyordu...Size tavsiyem fazla abartmayın 1-2 günden de kalmazsınız kalırsanız da geçmişe rapor olayına girersiniz...

GEMİDE FRAGMAN ; http://www.youtube.com/watch?v=uoZrImWRO3M
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ankara Ataturk Anadolu Lises ( AAAL ) ye gidiyorum/dum. Lise 2 nin 2. donemi okula sadece "ugradim" - sinavlara girdim, arada geldim bakindim ama derslerin nerdeyse hicbirinde yoktum. Kaldimmi ? Hayir !

Ama adam degilsen, hocalara yamuk yaptiysan, yonetim seni sevmiyor ise kalabilirsin. Devamsizliktan kalan insanlar taniyorum. Ama adam gibi bi adamsan, mudur de adam gibi bi mudurse hallederler.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    Kim çıkarmış bu dalgayı annadım aq.istersem kaçarım istersem full okula gelirim.

Hele bizim okulda bi müdür yardımcısı var.adamdan izin isticez adam direk velin gelsin dio.son zmnlar baya bi azımıştı.Odadan girioz devamsızlıkları söleyemem izin isticekseniz veliniz gelsin diip gönderiodu.

Ulan belki biz tebeşir alcaz aq nerden bilion ???

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    30 gün decamsdızlık var hiç kasmıyorum sende kasma (sizde kasmayabilirsiniz)
    işallah kalmıcam

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Eğer Lise Son isen Zaten Şuanda Lise Sonlara Okullar Tatil..
    Değilsen Dikkat Et Derim :) Ben Sınırdayım Son Senem Kalmak İstemiyorum.. Bir Yıl Daha Çekemem Ben :))

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
Toplam Hit: 2177 Toplam Mesaj: 16