folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder D.Günü Hediyesi

D.Günü Hediyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skandal
    skandal's avatar
    Dişi

Evvvvettt arkadaşlar. Üretken beyinleri görelim :)...

yakında erkek arkadaşımın doğum günü var. Düşünüyorum düşünüyorum da erkeklere hediye almak oldukça zormuş.. böyle ilginç olsun, şaşırtıcı, müzip :), kalıcı, enteresan vs... daha sayayım mı . neyse siz erkek arkadaşlara sorayım. normal bir hediye istemiyorum. eğerki sıradışı düşünceleriniz varsa ve bana bu konuda yardım ederseniz çok çok bahtiyar olacağım. hadi bakalım fikirlerini bekliyorum. :)... şimdiden teşekkürler.

Kısa bir öyküdür hayat; uğruna upuzun acılar çektiğimiz. Kısa bir türküdür; birkez daha söylemek için delirdiğimiz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Konu Aşk bölümünün konusu ama, cevap aldıktan sonra taşıyalım...

Bu arada hiç beklemiyordum, kendi resmini almış benim resmimi almış ikisini güzel bi şekilde fotosopda birleştirmiş ve cok güzelde bir cerceveye koydurmuş, mükemel olmuş :) Tavsiye edebilirim :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skandal
    skandal's avatar
    Dişi
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

Bu arada hiç beklemiyordum, kendi resmini almış benim resmimi almış ikisini güzel bi şekilde fotosopda birleştirmiş ve cok güzelde bir cerceveye koydurmuş, mükemel olmuş :) Tavsiye edebilirim :)

pardon çok çok özür.. bakındım o kadar nereye açsam diye sonuçta hediye olunca buraya açtım :(  kusura bakamayın

kızmadınız dimi :))

Kısa bir öyküdür hayat; uğruna upuzun acılar çektiğimiz. Kısa bir türküdür; birkez daha söylemek için delirdiğimiz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skandal
    skandal's avatar
    Dişi
    renegadealien bunu yazdı:

ya benim karakalemim çok iyidir. ikimizin resmini karakalem çalışması yapmayıda düşündüm. ama daha değişik birşey istedim.şaşıracağı bişey olsun istiyorum :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Tahribat yönetim sistemi nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir sistemi üzerine kurulmuştur,

nushumuz http://www.tahribat.com/rulelist.asp adresinde

tekdirimiz yukarda,

tekrar edilmez inşallah :) 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

skandal bunu yazdı:

ya benim karakalemim çok iyidir. ikimizin resmini karakalem çalışması yapmayıda düşündüm. ama daha değişik birşey istedim.şaşıracağı bişey olsun istiyorum :)
    bundan degisik mi olur madem yetenek var çiz iste =) ben bi çöp adam çizebiliom :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    Karakalem kendisini özel hissetmesini sağlayacaktır :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skandal
    skandal's avatar
    Dişi
    karakalemde hem fikiriz yani.:) o basit onu yaparız. daha başka neler olabilir mesela.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turkchaos
    Turkchaos's avatar
    Erkek
    bir erkek olarak söyle bir düşünürsem, kravat, parfüm vs şeyler bir erkek için pek te iyi hediyeler değil. Çünkü bir kalıcılığı yok. Ancak şöylebirşey alabilirsin, içinde senin resmin bulunan gümüş bir eşya olabilir saat falan pek aklımda bişey yok ama bence kalıcı olur, hatta üzerine kuyumcuda adını falan yazdırırsın daha hoş olur....

Erkek adamın imzası sözüdür.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hangi takımlıysa git o takımnın formasını al arkasına 2nizin ismini yazdır:P karizma olur :)

[22817//kaanabak]
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skandal
    skandal's avatar
    Dişi
    Nurky bunu yazdı:
    hangi takımlıysa git o takımnın formasını al arkasına 2nizin ismini yazdır:P karizma olur :)
    aslında bu çok güzel bi fikir düşünmedim değil. ama onun takım forması var. hemde yeni aldı.. :( yoksa oldukça güzel

Toplam Hit: 9523 Toplam Mesaj: 57