Digital Ocean

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Bu firmadan 10 dolara vps aldım, son derece hızlıydı iyiydi hoştu fakat .exe'ler wine üzerine doğru dürüst çalışmadığı için pek işime yaramadı. Bende adamlara 3-4 gündür kullandığımı naptıysam mevzunun olmadığını paramı nasıl geri alabileceğimi sordum.

2 Dakika sonra paramı iade ettiklerini söyledi adamlar, kontrol ettim cidden yatırmışlar. Böyle hizmet ve destek görmedim herhangi bir firmada. Bence kesinlikle kullanmalısınız bu servisi linux vps alacaksanız. Ayrıca fiyatlarıda inanılmaz ucuzdur : https://www.digitalocean.com/pricing

Bu arada sağlam kaliteli bir windows vps önerebilecek var mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Ayrıca hesabıma 10 dolar daha bakiye yatırmış ve silmemişler, vay daşağınızı yiyim lan :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

hacı çok sağlam firma da, ah bi de bw limitsiz olsa şuanki sunucumu bırakıp direk ona geçicem.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

hacı çok sağlam firma da, ah bi de bw limitsiz olsa şuanki sunucumu bırakıp direk ona geçicem.

support destekleri on numara sanırım ticket atarsan custom bw yaparlar duruma göre :S

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

windows yok herhalde ? 

ama yinede bi aletta değil....

http://www.leyladansonra.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Jilet_Boris bunu yazdı
    Daft bunu yazdı

support destekleri on numara sanırım ticket atarsan custom bw yaparlar duruma göre :S

babam bana bu adamlarin destek kismi kadar iyi davransa su an dizinin dibinde tasaklarini kasiyo olurdum.

`param yok bu aralar odeyemedim sunucumu ne zaman kapatirsiniz ona gore yedek alicam` diye ticket actim adamlar bi aylik beles verdi.

1 sene dir kullaniyorum toplamda 4 aymi ne odedim, surekli kampanyalari vs oluyo.odemeyince de hemen kapamiyolar -12 dolar a kadar gitmisti benim hesap bi aralar, sonra kampanya geldi 10 dolar kredi verdiler.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

aynen kaliteli bir şirket ve feedbackleri çok güzel değerlendiriyorlar yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum 1 kere sorun çıkmadı önceden olan bütün bakımları gözüne sokarcasına haber veriyolar önlemi hızlı bir şekilde alıyoruz bide işlemcilerini değiştirseler 10 numara olucak ben pek sıkıntı çekmiyorumda çeken kişiler varmış 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    Jilet_Boris bunu yazdı
    Daft bunu yazdı

babam bana bu adamlarin destek kismi kadar iyi davransa su an dizinin dibinde tasaklarini kasiyo olurdum.

`param yok bu aralar odeyemedim sunucumu ne zaman kapatirsiniz ona gore yedek alicam` diye ticket actim adamlar bi aylik beles verdi.

1 sene dir kullaniyorum toplamda 4 aymi ne odedim, surekli kampanyalari vs oluyo.odemeyince de hemen kapamiyolar -12 dolar a kadar gitmisti benim hesap bi aralar, sonra kampanya geldi 10 dolar kredi verdiler.

Hosting için mi kullanıyorsunuz siz linux kullananlar, cpanel falan mı veriyorlar nedir? 

baristbt bunu yazdı

windows yok herhalde ? 

Win olsa ben de geçicem de ancak uzaktan bakıyorum adamlara..

Aletta da nesi?

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

windows yok herhalde ? 

aletta ocean'dan başka birşey çıkaramadım googleda :|

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

10 dolarlik vpse cpanel kurabilen varmi?

Trial falan

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

10 dolarlik vpse cpanel kurabilen varmi?

Trial falan

önce vcn kurman lazım sshden sonra xfce yüklemen lazım masaüstünü eline alıncada o kısmına bakman lazım :)
    ben linux bilmediğim için sıçırttı beni masaüstünü görünceye kadar, o saatten sonrada cpanele hiç bulaşmadım.

Toplam Hit: 12318 Toplam Mesaj: 23