Digital Tune [Hyundai Accent]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Arkadaşlarla deneme yaparken baktık bu çıktı. Müridlerin onayına açıyorum. Fikir oluşturmak amacıyla başladık. Grafik açısı zayıfın altında olabilir ama onemli olan yapıcamız araba hakkında fikir sahibi olmaktı. Yoruma açık.

hikaye
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    çok abartılı ben şahsen beğenmedim.

l enfer c est les autres Sartre ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crazyxren
    crazyxren's avatar
    Erkek

arka plandaki duvar kagıdı süper ama o araba ne öle nasıl hareket edecek lastikler kaportaya yapışmış hade gec onu araban çok sade kalmış

SOKAKLARDA YANKILANDI ADIM SENSİZLİĞE HİÇ ALIŞAMADIM YİNE YANLIZIM AYIŞIGINDA ELMA ŞEKERİMM
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bilmiyom walla doğuhan iyi güzel hoş da hep yaptığın resimlerde bir renk sorunu var gibi araba ortada mal gibi duruyo + contrast ve brightness yok zaten ben pek modifiye edilmiş bir ksıımda göremedim bölüm aşşağı çekilmiş bide jantlar değişmiş

ama yinede emeğine saygı tabiki

Zimbabwe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek

walla arkadasım emeğine saygım var ama anlamadığım halde sunu diyebilirimki;

çok sahte kalmmıs sanki dandik japon oyunlarının resimleri gibi duruyo yine calısmıssın basarırsın

ne demişler azimle ........ 

Başarılar....

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    ön,arka,yan etekler yakışmıs ama o cantları takman imkansız o arabaya  ama yinede güsel olmus...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek

Hani Digital Modifiye hic yapmadim ama bu Profosyenel bi adamin calismasindan cok 6-7 aylik bilgisi olan birinin calismasina benziyo Renk uyumu ,isiklandirma,.perspekrif hic biri adam gibi olmamis :)

Zip Zip KAnguru ████»Kangurulara Ozgurluk!!!! «████
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek
    beyler baştan da dediğim gibi sadece üzerinde biraz oynuyoduk. sonra dedim bi tarikate atıyım bakalım millet ne diycek. arka kapı iptali haricinde her şeyini gerçekten yapacağız 2006 yazında. amaç oydu yani. amatör oldu çünkü ben modifiyeden anlamam. arabanın sahibi olan arkadasım da modifiye ve tuning firması sahibi ama photoshop bilmez. birlesince böyle bi prototip çıkarttık. tabi benzediyse :)

hikaye
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sahin
    Sahin's avatar
    Erkek

bak arkadaşım

accentler yapısı itibariyle  vede çok fazla modifiye yapılmıcak bi araba oldugu yüzünden tasarımcıları çok kaslı bi vucut yapmadılar bu durumdada arbanın yürüyen aksamı taşıcak olan lastiklerin yuvasını max büyüklüğünü 18" in jant takabilcek şekiilde yaptılar. o arabaya 19" jant takamazsın istesende takamazsın çünkü lastikler dönmez anca arabayı kestirceksin..

senin o takmış oldugun Ferrari 360 Modena jant ı yani 19" inçlik bi jant e haliyle zaten accente olmaz ..

bence sen biraz daha küçük vede 1.6 lt lik bi arabaya olcak hafifleştirilmiş 17" lik  bi  jant al tak ..

Çünkü bildiğin hafifleştirilmemiş 17" lik jant ı senin araba çekmez ..

Motoru çok yorar ..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

şimdi önemli olan arabaya ne yapcamız değil nasıl duracağı. tuning uzmanı bi arkadas var zaten ben anlamadığım için ferrari jant taktım. o arabaya 17 inç jant taktık sürttü :) şu an 16 inç veya 15 inç var üzerinde :)

+ tamponların fiberlerini bile beraber yapıcaz baya bi arastırdık. bu fotoda geyikten çok ne nasıl durur amaçlıydı. yaklasık 6 saat oynadık. denemediğimiz tampon kalmadı denilebilir :) sonuçta 4. veya 5. hali bu resmin kalitesi de baya bozuldu anlarsın zaten. 

arabayı yazın tuning işlemlerine maruz bırakıp baya bi urascaz. A dan Z ye tampon / fiber / kabin vs. herseyi biz yapacağız son halinin gerçek fotoğrafını atarım foruma yazın :)

hikaye
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek

forumumdaki üyemin tasarımından alıntı

çok iyi bi tasarım değil  ama tampon , kaput uzatma ve ön logo iptali sana fikir verebilir diye koydum..

You think the game is over ? It has just begun ;)
Toplam Hit: 3585 Toplam Mesaj: 16