Digitürk İlk İzlenimlerim - 24 Ay 19 Tl Ye Aldım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Bu yazıyı benim gibi tv ye para mı verilir diyen ama merak eden (fakirler, ruhu fakirler, fak fakirler) için yazıyorum.

Telefondan kampanya için aradılar 19,00 dediler ben de tamam olur dedim.

İnanılmaz bi şekilde 1 iş gününde adamlar sistemi gelip kurdular.

-Kumanda cidden kötü. Hem ağır, hem şekilsiz. Günümüzün minimalist tasarımlarına uygun görünmüyor.

-Menü tasarımı ilk çıkan lcd tv lerdekine benziyor. Her renkten var karman çorman. Ne bileyim biraz daha hoş bi tasarım beklerdim.

-Kampanya gereği 90 gün lig tv dahil(ligler oynamasa da) film kanalları da açık. Çocuk kanalları açık.

-Benim alma nedenim aslında belgesel kanalları. 90 Günden sonra da açık kalacak. Nat geo, History, Discovery vs var.

- 2 Saate kadar kanal kaydı yapılabiliyor sanırım ne işe yarar bilemedim.

- Çanak vermiyorlar. Ben veriyorlar zannediyordum kutu takıyorlar.

- En kötü yanını söylüyorum wifi yok kablo ile nete giriyor. (Belki bendeki tırt bi modeldir onda wifi yoktur)  TV de Bein connect uygulamasında netflix deki gibi filmler var. Maleaef içinde youtube filan göremedim yok sanırım.

-Film kanalları hoşuma gitti, tabi istediğin filmi açıp internetten. Ama bazı adamlar vardır arabada müzik açmaz radyoyu açar sevdiği müzik çalınca mutlu olurya bu da böyle bi şey. Random bi şey çıkarsa izlenebilir sanırım. Film kanallarında dublaj, altyazı geçişi yapabiliyorsunuz. (Aq cihaz internete bağlı değilken bunlar nasıl oluyo uydu üzerinden anlamadım)

-Bein connect uygulamasını Nişanlıma verdim onlar da netten benim eriştiğim şeylere erişebilir durumda oldu o açıdan güzel sayılabilir.

- Bi yıldır Netflix de takılıyorum ama bi türlü tam ısınamıyorum. O kadar popüler olduki herkes netflix dedikçe soğudum uygulamadan. Adam AI ile bana film öneriyor fimlerin afişlerini bile benim izleyiş şeklime göre değiştiriyormuş filan. aq bi film izlicez diye bu kadar atraksiyon beni darlıyor.

Sonuç: 1 Paket sigara parası bence alınabilir. Hem kız arkadaşınız filan varsa paylaşır hediye etmiş gibi olursunuz.

zeybekustasi tarafından 18/May/20 16:44 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Umarım sonradan geçirmezler. Türk Telekom'un televizyon versiyonudur Digiturk. 20 lira der 2 ay sonra 200 lira alırlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Umarım sonradan geçirmezler. Türk Telekom'un televizyon versiyonudur Digiturk. 20 lira der 2 ay sonra 200 lira alırlar. 

Paket almazsam böyle devam diye teyitleşyim valla

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

türk telekom neti kullanıyorsan tivibu alsaydın cihazlar biraz ağır ama 2 saatlik kayıt yok istersen 1 hafta önceki şeyi bile izliyorsun içinde kendi youtube u da var 

ama tek sıkıntısı internet hızını düşürüyor bir de cihaz aşırı dandik

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

Hazir konuyu bulmusken ben de sorayim: 

Internet hizim dusuk(12mbit). Paket alsam sorun cikarir mi? Kablo tv vs yok burada.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Merhabalar,

Bu yazıyı benim gibi tv ye para mı verilir diyen ama merak eden (fakirler, ruhu fakirler, fak fakirler) için yazıyorum.

Telefondan kampanya için aradılar 19,90 dediler ben de tamam olur dedim.

İnanılmaz bi şekilde 1 iş gününde adamlar sistemi gelip kurdu.

-Kumanda cidden çok kötü hem ağır, hem şekilsiz. Günümüzün minimalist tasarımlarına uygun görünmüyor.

-Menü tasarımı ilk lcd tv lerdeki menü gibi her renk var karman çorman. Ne bileyim biraz daha hoş bi şey beklerdim.

-Kampana gereği 90 gün lig tv dahil(ligler oynamasa da) film kanalları açık. Çocuk kanalları açık.

-Benim alma nedenim olan belgesel kanalları aslında. 90 Günden sonra da açık kalacak. Nat geo, History, Discovery var.

- 2 Saate kadar kanal kaydı yapılabiliyor sanırım ne işe yarar bilemedim.

- Çanak vermiyorlar. Ben veriyorlar zannediyordum kutu takıyorlar.

- En kötü yanını söylüyorum wifi yok kablo ile nete giriyor. (Belki bende ki tırt bi modeldir) Bein connect uygulamasında netflix deki gibi filmler var. Maleaef içinde youtube filan göremedim yok sanırım.

-Film kanalları hoşuma gitti, tabi istediğin filmi açıp izleyebiliyorsun internette ama bazı adamlar arabada müzik açmaz radyoyu açar sevdiği müzik çalınca mutlu olurya bu da böyle bi şey. Random bi şey çıkarsa izlenebilir sanırım. Film kanallarında dublaj, altyazı geçişi yapabiliyorsunuz. (Aq cihaz internete bağlı değilken bunlar nasıl oluyo uydu üzerinden anlamadım)

-Bein connect uygulamasını Nişanlıma verdim onlar da netten benim eriştiğim şeylere erişebilir durumda oldu o açıdan güzel sayılabilir.

- Bi yıldır nişanlımın Netflix inde takılıyorum ama bi türlü arkadaşa tam ısınamıyorum. Bi de o kadar popüler olduki herkes netflix dedikçe soğudum uygulamadan. Yorum yapamıyon puan veriyon ama göremiyon.Adam AI ile bana film öneriyor fimlerin afişlerini bile benim izleyil şeklime göre değiştiriyormuş filan aq bi film izlicez diye bu kadar atraksiyon beni darlıyor.

Sonuç: 1 Paket sigara parası bence alınabilir. Hem kız arkadaşınız filan varsa paylaşır hediye etmiş gibi olursunuz.

müdür binada daha önceden almış biri varsa 

aynı çanağı kullanıyorlar diye biliyorum

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

karizmadan iptv aldım mutluyum :)

netflixe bile girmiyorum çok iyi çok hızlı.

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam dekoder ve kurulum ücretsiz mi?

İnternet şart mı? Zira evde internet yok. 

Link falan var mı bu kampanya için? 20 liraysa bende bizimkilere alayım belgesel izlemeyi seviyorlar. 

Bu sanırım. 

https://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/evin-yildizi-paketi 

mkyb tarafından 18/May/20 13:51 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

https://www.digiturk.com.tr/guncel-tarifeler

burada 29 görünsede 19 dan veriyorla. dediği gibi sadece belgesel için şeyoluyor

netflix'in en çöp paketini alıp oradaki belgeseller de izlenebilir açıkcası.. 

ayrıca normal çanakta TLC, DMAX ve Trt Belgesel yeterli gelir.

https://www.netflix.com/search?q=belgesel&suggestionId=1145077_genre

yunusdogan tarafından 18/May/20 14:14 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Filbox aslında bu belgesel olayları için iyiydi. Ama dayanamayıp gittiler. Hatta kalan aylarında parasını iade ettiler.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

https://www.digiturk.com.tr/guncel-tarifeler

burada 29 görünsede 19 dan veriyorla. dediği gibi sadece belgesel için şeyoluyor

netflix'in en çöp paketini alıp oradaki belgeseller de izlenebilir açıkcası.. 

ayrıca normal çanakta TLC, DMAX ve Trt Belgesel yeterli gelir.

https://www.netflix.com/search?q=belgesel&suggestionId=1145077_genre

TLC : En son sürekli pasta yapan ustaları yayınlıyordu.

TRT Belgesel : Sürekli Afrika'daki fakir ülkeleri gösteriyor. Kızılay yardımları vs.

D-Max : Araba topalyan ustaları veriyor.

Ücretsiz belgesel kanalları bir konud takılı kalmış sürekli aynı şeyleri veriyor. 3 tanesi bir National Geographic Wild etmez.

Toplam Hit: 3617 Toplam Mesaj: 25
fakirlik netflix