Din & Illuminati

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

Illuminati hakkında pek bilgim yok ama, bizim evde bulduğum bu kart dikkatimi çekti.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

oha amk :D

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Yakında sıçtığınız bokun şekline bakıp illuminatiden şüpeleneceksiniz ya hadi bakalım...

O illuminatiyle alakası olmayan bişi. şii lerde yada şiyalar olarak adlandırılan müslüman gruplarında olan genelde sancak direklerinin tepesinde daha çok görebiliceğin bir el işaretidir..

kerbeladaki 12 imamın ölümü sırasındada çok karşılaşabiliceğin bi sembol vs..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clickanddie
    Clickanddie's avatar
    Erkek

:D:D:D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

"http://www.google.com.tr/search?q=fatiman%C4%B1n+eli&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:tr:official&client=firefox-a#sclient=psy-ab&hl=tr&client=firefox-a&hs=6Aa&rls=org.mozilla:tr%3Aofficial&source=hp&q=fatman%C4%B1n+eli&pbx=1&oq=fatman%C4%B1n+eli&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=0l0l0l26294l0l0l0l0l0l0l0l0ll0l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=d30961341deca4f3&biw=1280&bih=866"

3 kutsal dindede vardır ve sahiplenilir, fakat bu eski mısır dinlerine dayanan bir pagan sembolüdür, kimbilir belki zeit-geist haklıdır....

.

.

.

FATMANIN ELİ

HAMSA

ENLİL

RA

.

.

.

hatta güney amerikada eski uygarlıklar bu sembolü kullandı, 2elin üstüste gelmesi ile oluşur.

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    anlamadıgım amk neymiş bu illuminati la gidin yararlı şeylerle ugraşın bunu ögrenceginize islamı hristiyanlıgı falan filan araştırın ne bilim

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

hz. isanın arkasındaki güneş sembölünü hatırlayın.. bu da öyle işte.bize ayıktırmadan kendilerine ibadet ettiriyolar sözde

Cigu bigule :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:
    -----------------------------

Yakında sıçtığınız bokun şekline bakıp illuminatiden şüpeleneceksiniz ya hadi bakalım...

O illuminatiyle alakası olmayan bişi. şii lerde yada şiyalar olarak adlandırılan müslüman gruplarında olan genelde sancak direklerinin tepesinde daha çok görebiliceğin bir el işaretidir..

Hocam Nick, Avatar, İçerik güzel üçlü olmuş :)
    Ve ben illuminati ilgilisi meraklısı değilim, sadece duyunca merak edip herkes gibi ben de ufak çaplı bir araştırma yaptım, daha sonra ne var, nerde yok gibi bir arayış içine de girmedim, sadece birden görünce bi garip geldi. Hepsi bu.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:

bunu nerden çıkarttın? 12 imamın hepsi aynı andamı öldü? ben bu mevzuyu aylarca uzun uzadıya en ince detaylarına kadar araştıran biriyim senin dediklerini ilkkez görüyorum duyuyorum... acaba birkaç delil resim vs gösterebilirmsin?

Cigu bigule :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

benim kafa karıştı şimdi illuminati mi yönetiyo dünyayı masonlar mı yoksa rotschild ailesimi :|

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

DrKeworks bunu yazdı:

iLLuMiNaTi bunu yazdı:

bunu nerden çıkarttın? 12 imamın hepsi aynı andamı öldü? ben bu mevzuyu aylarca uzun uzadıya en ince detaylarına kadar araştıran biriyim senin dediklerini ilkkez görüyorum duyuyorum... acaba birkaç delil resim vs gösterebilirmsin?

azerbaycanda şii camileri yoğunluktatdır. onların imamlarıyla şii camilerinde ( ki bu camiler sancaklarla resimlerle süslüdür bilirsin araştırdıysan ) uzun uzadıya sohbet muhabbet ettik hepsini 5-6 farklı imam azer. farklı köşelerinde anlattı.

Toplam Hit: 6674 Toplam Mesaj: 31