folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dinlediğiniz Radyo Programları

Dinlediğiniz Radyo Programları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmedmurad
    ahmedmurad's avatar
    Erkek
    beyler en çok dinlediğiniz ve takip ettiğiniz radyo programı hangisi ayrıca ben muzoyu takip ediyorum bazende nihat ile sivrisinek sizler ne dinliyorsunuz?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

bende muzoyu dınlıyorum ama muzaffer abi cok sıktı artık hep aynı seyler

dıger kanaldayken daha ıyıydı

sımdı resmen zekıyı taklıt edıyor (zekı kayahan coskun) oyuzden sogudum hatta fena sogudum zekıden taklıt ettıgı seyler bana aıt sayılır cunku zekıye o komık sozlerı soyleyen bendım

oyuzden dınlemıyorum dınlenecekadam kalmadı

hem artık son zamanlarda paso belden asagı laf vuruyor

mıgdem bulanmaya basladı

ıcımızden radyocu olmak ısteyen yokmu arkadaslar bıktık bu sacmalıkları dınlemekden yaw

ahmedmurad sen kac yıldır muzoyu dınlıyorsun arkadasım?

mimi " yim ben ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    muzonun 2 standup ına gittimdi zamanında radyod de 00:00 - 02:00 olduğu dönemde , o dönemde 2000 yılı fln Rıza Karaağaçlı vardı (radyo mydonose 00:00 - 01:00 ) birde onun tam bi fanıydım bira falanda içtiydik onunla:D epey oldu radyo dinlemeyeli (dj anlamında) , muzo -hangi saatlerde hangi radyoda şuan? rıza bıraktı gitti sanırım

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmedmurad
    ahmedmurad's avatar
    Erkek
    ben 4-5 yıldır dünliyorum ama son 2 yıldır ayda 1-2 kere dinliyorum oda ilk kısmını biraz geyik oluyo ama dediğin gibi iyice bel altına kaydı seviye kalmadı zekide bana zekice gelmiyo sıkılıyorum ben genelde cnn turk dinliyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmedmurad
    ahmedmurad's avatar
    Erkek

rıza ortalıktan kayboldu en son tatlısesteydi muzodan sonra ona baya üzüldüm güzel programı vardı rızanın muzo şimdi tatlısesde bunu radyo d den şutladılar 3 aysonra tatlıses te başladı eşinden ayrıldı eskisi gibi güzel diil programı ama can sıkıntısına iyi gidiyo saat 22 ile 01 arasında

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Aradım sitesini geri açmış doruknet irc i fln vardı http://www.rizakaraagacli.com.tr/riza/ çok güzel aşk meşk şiirleri vardı:D ap ayrı bir adamdı ya... onun standup ına gidemedim çok içimde kalmıştır hep... rıza > muzo dur böyle biline :)

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Muzoyu bi kaç yıl öncesine kadar Radyo D iken sürekli dinlerdim ..bi süre radyoyu bıraqtım sora ..bu ara zekiyi dinliyorum ..muzo hangi kanalda onu bile bilmiyorum şuan :) ..geçen ark dedi ..zeki muzodan daa ii falan ..dedim formatları değişik yoghsa bence muzo daa ii falan ..ama muzoyu dinlemeyeli çokk oldu ..milletin yorumuna göre batırmış herhalde kendini ..hayal kırıklığı faln yani :D

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

rıza bıraktı galıba

muzo tatlısesde gece 23:00-01:00 arası yanılmıyorsam

zekıde muzoda harbı sıktı da zekının en azından halaa deli :) dınlıyıcelerı var

bende muzoya 1 kez gıtmıstım  (standup ına ) hep aynı klişe espiriler

dedıgım gıbı farklı formatda radyocu kalmadı artık

---------------------

hıı bu arada zekının bı ara sıtesı vardı kubı dıye de bı edıtoru vardı hala varmı o sıtesı ben 1 yıldır hıc gırmıyorum da küsüm abı ona :)

--------------------

mimi " yim ben ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmedmurad
    ahmedmurad's avatar
    Erkek
    bencede muzodan bin kat iyidir ama artık program yapmıyo birden ortadan kayboldu sitesi için teşekkürler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    zeki zekirdek.com da ikamet edio şuan :)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

noel_baba bunu yazdı:
    -----------------------------
    zeki zekirdek.com da ikamet edio şuan :)

-----------------------------
    hıı hala mı zekırdek ıyı madem evlendımı zekı acaba evde kalcak allama o bu gıdisle hos evlense sırf o ayak konusundan karısı bosar ya onu :) neyse.. :)) zekıye kız bulma kampanyası zekı kısa oldugundan ! 160 boylarında ozellıkle uzun saclı sevıyo renklı gozlu daha makbuldur :))

hehehe tobe yaaa :) ya sabır zekırdek sıtesı guzel dı haberlerı ılk ordan alıyordum hos kose yazıları hıc degısmıyo hep aynı edebıyat bolumu yoksun ama gundemı ıyı takıp edebılıyordun  oda ıyıce magazınsel olmustu ya

mimi " yim ben ...
Toplam Hit: 1959 Toplam Mesaj: 18