folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Dinlenesi Şarkı; Murat Yılmazyıldırım - Adsız Özlem

Dinlenesi Şarkı; Murat Yılmazyıldırım - Adsız Özlem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Yalnız kızın sesi adamınkinden daha çok hoşuma gitti:) cidden hoş parçaymış,hatunun şarkısı fln varsa paylaşırsanız mutlu olurum:|

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek

nakamura2 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Yalnız kızın sesi adamınkinden daha çok hoşuma gitti:) cidden hoş parçaymış,hatunun şarkısı fln varsa paylaşırsanız mutlu olurum:|

yegen baktım nete biraz ama kız hakkında sadece murat yy. mın yeğeni olduğu yazılı başka bi bilgi yok. ama yakında çıkar (: bulursam paylasırım 

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    iSTaN_BuLL bunu yazdı:

nakamura2 bunu yazdı:

yegen baktım nete biraz ama kız hakkında sadece murat yy. mın yeğeni olduğu yazılı başka bi bilgi yok. ama yakında çıkar (: bulursam paylasırım 

Bende senin yeğeninim :C Bu arada mailden attığın şarkıyı da dinledim,çok hızlı konuşuyo eleman yahu:C   Albümleri çekmek için rapid'in mutlu saatini çekmeyi  bekliyorum,zaman geçtikçe şarkı daha da hoşuam gitmeye başladı:)

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
Toplam Hit: 7783 Toplam Mesaj: 24