folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Direksiyon Sınavında Hatalar Yaptım

Direksiyon Sınavında Hatalar Yaptım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Hoca iyi şöförüm diyonda, kıçı kırık bi sınavda heycanlanınca bu şekile giriyosan, yarın birgün trafikte bi sıkıntı oldumu ayağınla vites atarsın. :)

şaka maka inş. hak ettiğin sonucu alırsın. sıkıntı yapma bu sefer olmassa diğerinde alırsın ;) 

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

ya o olay girdigin yere göre degisiyor.

ben 3 sen evvel yeşilköyde bi sürücü kursunun sınavına girip almıştım, cok fazla yogunluk vardı sınavda.

toplamda 50 metre gidiyorduk, arabayı çalıstır gaza bas dur bu kadardı.

bu sebep ile kemer fln uraşmıyorduk sanırım herkes 90-100 arası almıstı.

hatta kaldırıma çıkan birisi bile vardı o dahi geçti, değişiyor bu işler

"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam geçmiş olabilirsin.Bende yıllar önce bindim fiat albea verdiler altıma.. yanda hoca arkada müfettişler.. 1-2-3-4-5 derken arkadaki sen trafik canavarısın dedi.. uyuz oldular bana.. ilerden dönecekmişiz söylemediler yolun sağında durdum kırmızıda..sonra sola u dönüşü için bütün arabaları durdurdum öyle geçtim.Bide kornaya basıp bağırdım ipnelere.. en son arabayı yerine getirdim.Tabi herkese hayırlı olsun diyorlarmış.Bana demediler :) Aldım ama şansa dansa işte.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

normalde burda konuşanların yarısının eline veririm trafikte buarada daha önce trafiğide çok çıktım size anlatamadığım ilkkez böle birşey oluyor

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek
    dead_march bunu yazdı

normalde burda konuşanların yarısının eline veririm trafikte buarada daha önce trafiğide çok çıktım size anlatamadığım ilkkez böle birşey oluyor

ahaha kıyamam lan :D

demek ki daha çok çalışmalısın, niye bu kadar heycan yaptın bende anlamadım..

hoca bayan mı? :F

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

kalırsın kesin, eğer geçirirlerse git şikayet et o gözetmeni, vites atamayan, direksiyon düzeltemeyen adam trafiğe çıkamaz net, iyi bildiğini düşünebilirsin ama heyecan yapmaman gerekir, alışman lazım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek

la ben a2 nin sınavına girdim geçen. vitessiz motorla 8 tane dubanın arasında zikzak çizip geri geldim.

böyle şey olmaz amk. vitessiz motorla bu hareketleri yapan adam belgesini alıp hayabusaya binip 300 yapabilr demek.

ondan sonra trafik kazalarının %80 i niye motosiklet kazas.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Hacı malesef %99 kaldın

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Sınav sonucunu bilemem de heyecan konusunda şunu diyebilirim, sınav psikolojisi apayrı bir olaydır hele ki bir de gözünde büyüttüyse onu yapılmayacak hatalar yaparsın. Sorun yanındaki görevliler değil, onların senin hakkında not almalarıdır mesela finallerden on dakika önce tüm konuları tek seferde sayan tipler sınavda 10'un üzerine çıkamıyorlardı. Sınavdan sonra yine hepsi aklında... O hocanın orada olması, seni seyretmesi ve sınanıyor olmanın bünyeye yaşattığı gerilim yüzünden her türlü hatayı yapabilir insan.

İyi, kötü araba kullanma ile alakası yoktur bunun. Grip olan, hapşıran bir insanı nasıl yadırgamıyorsanız, sınav sırasına heyecanlanan insanı da yadırgayamazsınız.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Amd-x bunu yazdı
    dead_march bunu yazdı

ahaha kıyamam lan :D

demek ki daha çok çalışmalısın, niye bu kadar heycan yaptın bende anlamadım..

hoca bayan mı? :F

olm manyakmısın buyüzden kalınırmı lan :) hoca erkekti buarada

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
Toplam Hit: 3586 Toplam Mesaj: 35