Diren Karadeniz (Dikkat Parça Çok Gaz)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

Jubei bunu yazdı:
    -----------------------------

Eleştriyi kabul ederim ama hakareti asla ,lütfen sözlerine dikkat et.

Arkadaş yorumunun bi üstüne baksana ne yazmışım şimdi nerenle okuyorsun diyeceğim yine sorun çıkacak :) Tamam haklısın kusura bakma :)

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

matr0x bunu yazdı:

Arkadaşlar doğa için yapılmış bir projenin videosunun paylaşıldığı bir başlıkta bile komünist-ermeni-kürt-laz muhabbeti yapıyorsunuz ya helal olsun. (Ha bu arada müridin birisi Trabzon, Giresun ve Rize çevresine laz demiş. Trabzon'da ve Giresun'da laz yoktur. Laz Rize'nin doğusunda ve Artvin'de vardır.)

Burdan çıkaracığınız sonuç bu değil! Doğa elden gidiyor. Bundan haberiniz olsun istiyoruz. Derelerimiz yabancılara satılıyor. Köylerimizin içerisinden geçen dereler kurutularak HES projeleri oluşturuluyor. Bizim burdaki doğanın-ekosistemin amına koydular bunu duyurmak istiyoruz. 

Hepsi komünist sanatçılar diyen arkadaşımız bile var. Acaba kaç tanesini tanıyorsunuz çok merak ettim? Bu kanıya nasıl varabilirsiniz? 

hocam söylediklerine bir kaç nokta dışında katılıyorum.

Öncelikle etnik köken tartışmasının suçlusu biz değiliz bu kökene sahip bölücüler(hepsinden bahsetmiyorum buna takılana direk söveceğim.) dir.

Benim üst komşumda laz ve trabzonluyuz der hep. yani kimin nereli olduğu çokda mühi değil. Evet maalesef doğa elden gidiyor ve kimsenin sesi çıkmıyor.

Bir de direk hepsi komünist demek bence de yanlış fakat bu tarz sosyal sorumluluk örneklerini genelde sol görüşlü (komünist demiyorum) kesimden görüyoruz.

sağ görüş genel de daha milletsel bakar olaya.. Bu videodaki kişiler yaşasın dünya barışı der, sağ görüşe yakın kesin önce vatan der.

aslında çok da farklı şeyler değil ama Türkiye nin bölünmesinin ilk şartı bu sen ben kavgası.. dış mihraklar bunu çok iyi biliyor.

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JeTRoMaX
    JeTRoMaX's avatar
    Erkek

Etnik köken meselesini unutun.Bugün Karadeniz'i oluşturan bu insanlar.Barış içinde yaşıyorlar.Karadeniz giderse Karadenizli gider.Karadenizli giderse Türkiye eksik kalır.

Topraklarımızı düşmandan kurtardık ama daha beteri çıktı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

Gayet  Hoş olmuş

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

hülya ne zilli şeysin sen öyle.