folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Diş Ağrısı (Ölüyorum)

Diş Ağrısı (Ölüyorum)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

hoca özelden dişçileri ara ölüyorum de

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

e2 bunu yazdı:
    -----------------------------

açık hastane yokmudur ya ölüyorum akdeniz ünbiversitesi acil bölümü felan diş bakan yer varmıdır açık

-----------------------------

bilen yok mu arkadaşlar gerçekten ölüyorum kafamı hissetmiyorum ağrıdan kafama sıkçam şimdi :(

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

hastane bu birader büfe mi gece olunca kapansın.

. . .. . ... .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

diş hastanesi yokmu hoca oralarda. acil kısımları vardır mutlaka. veya özelde çalışıp 24 saat açık olan yerler vardır. koskoca antalya.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

konu açacağına arama motorunu kullansaydın keşke.

http://www.dispoliklinigim.com/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

geçmiş olsun öncelikle,

sen simdi dişçi açık olsa gidip çektircem diyosun ama apse ( şişme ) yapmışmı o önemli. Eğer öyle bir durum varsa çekmez doktor. Çekenleri de var ama çektirme sakın riskli iş. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

hocam yüksek ihtimalle dişinde iltahap var.hemen eczaneden git bi amoklavin al.nası içeceginide sor anlatsınlar.saatleri cok önemli.saatlerini kacırırsan bosa içersin.egerki dişinde iltahap varsa zaten dişçiye cektirme cekmezlerde.cekerlerse ölürsün.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

ne dişinol ne karanfil kullandığım en etkili ağrı kesici

Anestol pomad reçetesiz satılır anestezistler açık anestezilerde kullanıyormuş diş doktoruna söyledim kullanma dedi ama banane kesiyor işte çok az  bişey sürüyorum anında morfin yemiş gibi uyuşturuyor bu yüzdende ağrının anasını gözünden öpüyor kullan derim :)

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    Murit'e ne oldu acaba? Kesin seker yiyodur simdi kahvalti falan :D

ne diyon?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Of dişçiye gittim saat 6da 7de sıralar verilcekmiş onu bekledim. 7de sırayı aldım 8.30'da muayneler başlıcakmış bende dedim dişi beklerken kalbimi kontrol ettireyim. Acile gittim çarpıntı var dedim tansiyon vs vs ölçtüler kalpte çarpıntı çıktı. Tansiyon 15e 9 - kalp ritmi 120 çıktı. Onun dışında bir tanesi dişime baktı şişme olmuş dedi. Kardiolok izinliymiş tam baktıramadım izmire döndüğümde baktıracağım.  Derken herkes bir yere yönlendirdi sinirlendim çıktım. Dişçiye gittim sıra numaram geçmiş. Bende eczaneye gittim Bakamsilim aldım. Eczacıyla muhabbete girdim runomex' ide yanında hediye verdi. Şimdi dişte ağrı hafif bir şekilde devam ediyor. Korktuğum olay kalbim.

Toplam Hit: 3193 Toplam Mesaj: 22