Diş Macunu (?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    Bu diş macunları nasıl oluryorda dumduz ve hiç renklerı karısmadan o tüplere konuluyor.Ya 3 renk ortada sarı ve dier yanlarda da beyaz bunu hıc karısmadan nasıl bu tupe koyarak bız sıktığımızdada karısmadan dumduz çıkıyor

NesTo | same shit diffirent asshole
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Nerden aklina geldi hoca :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

İlginç, ben de merak ettim şimdi :/

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek
    Swool bunu yazdı:
    -----------------------------

İlginç, ben de merak ettim şimdi :/

-----------------------------

edıt : benımkınde 2 renk war :P

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    Basınçlı havayla macun birbirine  değmeyen konuyo olabilir.

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    nası basınclı hava hoca yha :S öle 3 tane falan oluo bi silindirde ne bilm bi acaip..

NesTo | same shit diffirent asshole
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    2003 yılı civarlarında, acizmendi isimli eski murid bu soruyu sormuştu forumu karıştır hocam...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    ya aynı olayı ben yıllar mnce düşünmüştüm ve kafama çok pis taktım onun için o zaman bilakis gittim bi tane diş macunu aldım yarısını boşalttım ve geri kalanını kapağı kapatıp elimde sıkmaya başladım diş macununun kabını sıkıyorum sıkıyorum şekilden şekile sokuyorum fakat yine diş macununu kullandığım zaman yine o macun 2 renkte ve birbirine karışmamış şekilde çıkıyor hayret ettim ve o günden sonrada hiç uraşmadım o işe bence sende uraşma kardeş valla paradox gibi bişey hiç kafanı yorma...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mauselaus
    mauselaus's avatar
    Erkek
    sipidik en iyisi benimki tek renk fırçala geç hiç kafan karışmaz :)

“Aşırı harcamalara ilişkin rakamlar, dünyadaki yoksul kesimin ihtiyaçlarını karşılamanın çok masraflı olacağı iddiasını çürütmektedir. Yoksulların yeterli gıda, temiz su ve temel eğitim ihtiyaçlarının karşılanması için gereken para, insanların bir yıl içinde makyaj malzemelerine, dondurmaya ve evde beslenen hayvanların mamasına harcadığından daha azdır.” (World Watch Institute’ün ‘Dünyanın Durumu’ adıyla yayınlanan raporu, TEMA VAKFI yayınları, İstanbul 2004, 5-6)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

Tahminim karışık olarak tupe basıncla dolduruluyor en son arkadan yapıştırılıyor

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 2218 Toplam Mesaj: 14