Dışa Vuruş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Gidesim var bambaşka hayallere. Görmeden , bilmeden dahil olabilmek her şeye.

Velevki oldu bunlar , ne yaparım yabanda. Hoş gidiyorum uzaklara yuvamdan.

Ya boktan kuleler dikerim gözlerimin ortasına , ya da koyun olur çıkarım seneler sonra.

Ne istiyosun diye sormadım değil kendime. Bilmiyorum ki , bilinmezliği istiyorum belki de.

Ama bunu istemediğim kesin. Herkesin hayali değil mi adam olmak? Benim değil.

O ne der , bu ne der diye yaşamak istemiyorum , yaşamıyorum da.

Kaç para ulan hayat boyu mutluluk?

Anarsistherif...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

üniversiteye başlarkene olur böyle şeyler :D 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek

http://alkislarlayasiyorum.com/m/content/6411/ibrahim-tatlises-isyan-ediyor

Bir zamanlar ki kendimi gördüm sende hocam. Boşver çevrendekileri, olanları, olmuşları sadece yaşamaya bak bir zaman sonra görmezden geliyorsun. En iyisi , kafaya takıp kendini bitirmene gerek yok. 

Altair tarafından 13/Ağu/14 18:44 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bana göre 10 milyar dolar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dışa vuruş kaç kuruş?!

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Bana göre 10 milyar dolar,

:D

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

Bursa 36 dereceydi bugün. çok sıcaktı

All is well
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Profilimdeki hatunun resmine bak ve rahatla.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Adam kendince bişeyler karalamış o anki ruh haliyle ve yazdığını sizin beğeninize sunuyor siz dalga geçiyorsunuz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Adam kendince bişeyler karalamış o anki ruh haliyle ve yazdığını sizin beğeninize sunuyor siz dalga geçiyorsunuz.

Kim dalga geçmiş? Ben ciddi bir şekilde yazdım.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Not
    Not's avatar
    Erkek

Yüreğine sağlık hocam. Benim kafam atınca veya sıkılınca kağıtlara yazar ardından hepsini yırtardım. Sen içini tahribat'a döktün biz de yırtalım için rahat olsun.

Birinci vazifen,Türk istiklalini,Türk Cumhuriyetini,ilelebet,muhafaza ve müdafa etmektir.
Toplam Hit: 2123 Toplam Mesaj: 21